Skocz do zawartości

dejww

Pasjonat - Nowicjusz
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O dejww

  1. witam mam problem taki ze leje mi sie woa z tego lejka co jest pod nogami pasażera rozkrecilem deske cała dostałem sie do tego lejka dodam ze woda skrapla sie normalnie pod autem lejek nie jest zapchany i mimo to leje sie woda kolo tej gąbki okrągłej co jest na lejku jak wlacze klime co to może być bo już nie mam siły wszystkie watki przeczytałem i nie było takiego problemu pomozecie klima normalnie chłodzi na podszybiu odetkane są odpływy wody i dalej to samo co to moze być
  2. ale on ma nie wymiarowa Tu musi byc gdzies z 60l bo w tej malej co mialem orginalnej to wogóle basu nie bylo qa w duzej otwartej duzo lepiej. a co do wzmacniacza wiem ze jest mocny bo podpiety byl pod ostra skrzynie i walil jak talala skrzynka za 1600zl jbl chyba to byla a radio mam takie http://www.e-commerce.pl/LG-LAC-M6500R,15097.html i jak to radio podpiac zeby bylo ok nie tracil pamieci po wyciagnieciu kluczyka?[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 11:12_________________________________________________o znalazlem moj wzmacniacz novex http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Astra/4921 taki jak ten ma w asterce dobnry wzmacniacz moze byc mi nie chodzi o rozerwanie auta tylko zeby byl masaż na fotelu w aucie zawsze3 wszystko sie trzęsło lusterka tez na tym wzmacniaczu jak gralem .
  3. http://allegro.pl/subwoofer-blg-i1521273972.html glosnik jest z tej skrzyni ale wyciagłem go bo slabo tam grał za mała była . Włożyłem go do skrzynki kumpla i super grał . ale potrzebuje jakies wymiary dobre. prosze o pomoc.
  4. hmm tylko ktory to kabel skąd mam wiedzieć skoro wszystkie są takie same ;/ Radio lg nie znam modelu wzmacniacza tez nie znam firmy bo nie ma ale wiem ze jest mocny bo ma plekse i kolega go ogladał i powiedział ze jest solidny i to bardzo ma takie zwoje okrągle miedziane i duze kondesatory i jak to sie nazywa . powiedzcie mi jakie wymiary maga być skrzyni do glosnika 30cm
  5. Witam proszę o pomoc mam audi A4 Avant i chce jakąś skrzynie bassową zrobić Mam glosnik firmy BLG 30cm Jaką skrzynie do tego zrobić chodzi mi o wymiary . Mam wzmacniacz 4 kanałowy mocny pisze na nim 2200 watt ale wiem ze tyle nie ma 2 bezpieczniki po 20a i jest ciężki więc solidny prosze mi podać wymiary skrzyni do tego głosnika i pod auto . DZIĘKUJE A i mam jeszcze jedną prożbę prosze mi powiedzieć jak ma przepiąć radio żeby było dobrze mam takie coś że jak wyciągne kluczyk ze stacyjki traci pamięć jak bym mial kable kolorowe jak w każdym aucie to bym wiedział ale mam wszystkie kable czarne czyli ktoś już coś dubał przy kostkach. dzieki
  6. tz jak audi np 1.8 t ma inna pompe bo slyszalem ze jest taka sama >
  7. witam wszystkich i mam taki problem jestem nowy tutaj na forum i nie moglem dac sobie rady znalesc tematu moze nie ma i dlatego wiec tak prosze o pomoc Padla mi pompa wspomagania w audi a4 1.9 tdi 90 koni 1z silnik i mam pytanie czy pasuje pompa z innego auta tz passata albo audi tylko chodzi mi o to czy moze byc np z 1,6 1,8 czy one sa takie same wygladowo i czy maja tyle samo barow z góry dziekuje wszystkim [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 14:37_________________________________________________ A I JESZCZE PRZY OKAZJI MOZE KTOS Z WAS MA TAKA POMPE DO SPRZEDANIA ??
  8. czesc wam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...