Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

asis

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    hej, 12 maja będzie 10 rajd mazowiecki, 2 odcinek specjalny będzie startował z Celejowa, tj 15 km od Puław. więcej info na stronie www.rajdmazowiecki.pl tak się składa ze beda przejeżdżać kolo mojego domu i z chęcią bym Was zaprosiła wtedy na grilla, ale niestety jestem jeszcze w Holandii. ale i tak Was zaprszam, miejscowke do ogladania moge Wam zalatwic:-) a o to filmik trasy
  2. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ja mam taki garaż hmm robimy domówke możemy, ja nie widzę żadnego problemu
  3. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ja mam taki garaż
  4. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    zapraszam i jutro, ja akurat pracuje o od 19 mamy dancing
  5. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    witamy Obecnie z racji pory roku ciężko długo przebywać na dworze, dlatego ustalanie terminu i miejsca spocika jest utrudnione ale myślę że można by coś sklecić pod jakimś lokalem. Tylko gdzie to może Siwy Dym Jestem za. To pracujesz tam jeszcze? Moze jakas mala promocja dla klubu na jadlo?;-) tak pracuje, a co do promocji to coś by się załatwiło
  6. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    witamy Obecnie z racji pory roku ciężko długo przebywać na dworze, dlatego ustalanie terminu i miejsca spocika jest utrudnione ale myślę że można by coś sklecić pod jakimś lokalem. Tylko gdzie to może Siwy Dym
  7. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Wesołych Świąt
  8. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    b6 only in avant no może i avant, się zobaczy
  9. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    bo wyjeżdżam za granice a jak wrócę to będę chciała kupić b6
  10. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ja mogę swoja sprzedać, w bardzo dobrym stanie i tanio
  11. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    to może pojedziecie ze mną do Zakopanego i tam się zrobi spota :>
  12. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    a nie może być 8? bo w niedziele to jadę do Zakopanego
  13. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Musze jechać do pracy właśnie się dowiedziałam, ale mam numer do Paputa wiec jak wyjdę wcześniej to będę dzwonić
  14. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    jutro mam wolne wiec ja tez będę
  15. asis odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    pewnie że mozemy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.