-
[ALL B5] Zalany kombiaczek wyciaganie wykładziny wnętrza kilka pytań
problem rozwiązany nie wyjmowałem wykładziny tylko uniosłem z jednej strony do góry i wszystko ładnie wyschło.Uszczelniłem filtr i już nic nie leci dziękuje wszystkim za pomoc :]
-
[ALL B5] Zalany kombiaczek wyciaganie wykładziny wnętrza kilka pytań
A wiec fotele i boczne plastiki wyciagniete schowek rownież. Ale nie moge sobie poradzic z panelem srodkowym . Moze mi ktos dokladniej napisac gdzie znajduja sie te srubki w jaki sposob zaczac demontarz tunelu? Dodam ze ciekło z pod filtra powietrza i wszystko zostało dokladnie uszczelnione
-
[ALL B5] Zalany kombiaczek wyciaganie wykładziny wnętrza kilka pytań
chyba raczej kto inny bedzie musiał mi to zrobic
-
[ALL B5] Zalany kombiaczek wyciaganie wykładziny wnętrza kilka pytań
kurcze jestem nie wiem czy do mechaniora nie oodam bo boje sie o te platiki ze je połamne
-
[ALL B5] Zalany kombiaczek wyciaganie wykładziny wnętrza kilka pytań
a moze jakis inny sposob na dokladne wyszuszenie tego ?
-
[ALL B5] Zalany kombiaczek wyciaganie wykładziny wnętrza kilka pytań
A wiec proszę o pomoc potrzebuję wyciągnąć wykładzinę po stronie pasazera gdyż zalało mi cały tył samochodu ale nie wiem jak mam sie za to zabrać . Przedni fotel wiem jak wyciągnąć ale nie wiem co z tylna kanapą i co należy jeszcze zdemontować proszę o szybką pomoc bo już sam nie wiem co robić.
-
[ALL b5] Pytanie o licznik
może duuuzo ladniej licznik z fisem wyglada narazie w planach skura na siedzenia
-
[ALL b5] Pytanie o licznik
no dobra dzięki bardzo jutro spróbuje się tym zająć i powiem co i jak [br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 13:00_________________________________________________a wiec wymienione dodam ze w moim liczniku brak info o aktualnym biegu i brak temperatury
-
[ALL b5] Pytanie o licznik
wd40 nada sie > ? bedzie dobra dobra bede walczyl
-
[ALL b5] Pytanie o licznik
tak wiem probowalem ale za cholere nie moge odkrecic sroby Tam jest zwykły krzyżak
-
[ALL b5] Pytanie o licznik
Aha rozumiem bo mam w planie oddac do elektryka ten licznik bo i tak przepaliły sie 2 zarowki . Ale chciałem wiedzieć czy tam sie cos wyswietla powiem mu niech to sprawdzi a mam automat czyli biegi powinny sie pokazywac . A jak sprawdzic czy mam opcje pokazywania temperatury ?
-
[ALL b5] Pytanie o licznik
tam są dwa takie prostokąty a możliwe jest ze powinno pokazywac mi również jaki mam bieg akurat?
-
[ALL b5] Pytanie o licznik
Nie wiem czy to dobry dział (jak nie to proszę o przeniesienie). A wiec posiadam taki licznik http://moto.allegro.pl/licznik-audi-a4-b5-95-99-zegary-europa-okazja-i1730017717.html . W miejscu tej niebieskiej nalepki sa dwa wyświetlacze i nie wiem czy powinno sie tam cos pokazywac np. temperatura. Dodam ze moje audi to a4 avant 1.9tdi kombi + automacik proszę o szybką odpowiedz
-
[B5 AFN] Puknięcie w czasie jazdy i utrata mocy, świst spod maski po prawej stronie.
Dziękuję wszystkim za pomoc spadł wąż od turbiny. Mam jeszcze jeden problem gdy zamknełem drzwi ( mam centralny zamek + autoalarm) i od srodka chciałem otworzyc drzwi od strony kierowcy przy pierwszym pociagnieciu za klamke odryglowało wszystkie drzwi ale przy drugim pociagnieciu zero reakcji dodam ze wszystkie drzwi otwieraja sie normalnie poza kierowcy ktorech nie da sie otworzyc od srodka. Macie jakies rady?
-
[B5 AFN] Puknięcie w czasie jazdy i utrata mocy, świst spod maski po prawej stronie.
A moze byc to pekniety przepływomierz bo mi sie wydaje tak jakby łapał lewe powietrze
sokolafk
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta