Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL b5] Pytanie o licznik


sokolafk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dobry dział (jak nie to proszę o przeniesienie). A wiec posiadam taki licznik http://moto.allegro.pl/licznik-audi-a4-b5-95-99-zegary-europa-okazja-i1730017717.html . W miejscu tej niebieskiej nalepki sa dwa wyświetlacze i nie wiem czy powinno sie tam cos pokazywac np. temperatura. Dodam ze moje audi to a4 avant 1.9tdi kombi + automacik proszę o szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien pokazywać temperaturę na zewnątrz.U mnie tak jest :wink4: Może masz przepaloną żarówkę albo coś innego spartolonego.Zdejmij licznik i luknij do środka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry dział (jak nie to proszę o przeniesienie). A wiec posiadam taki licznik http://moto.allegro.pl/licznik-audi-a4-b5-95-99-zegary-europa-okazja-i1730017717.html . W miejscu tej niebieskiej nalepki sa dwa wyświetlacze i nie wiem czy powinno sie tam cos pokazywac np. temperatura. Dodam ze moje audi to a4 avant 1.9tdi kombi + automacik proszę o szybką odpowiedz

jeden pokazuje temperature ale to była opcja więc wcale nie znaczy, że u ciebie było. Drugi jest to wyświetlacz który pokazuje aktualny bieg jak masz automatyczną skrzynie biegów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem bo mam w planie oddac do elektryka ten licznik bo i tak przepaliły sie 2 zarowki . Ale chciałem wiedzieć czy tam sie cos wyswietla powiem mu niech to sprawdzi a mam automat czyli biegi powinny sie pokazywac . A jak sprawdzic czy mam opcje pokazywania temperatury ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyciągniesz licznik z auta to będziesz wiedział czy masz tam wyświetlacz czy zaślepkę ale jeśli nic się nie wyświetla to prawdopodobnie nie masz wyświetlacza, można oczywiście dokupić i dołożyć

jeśli chodzi o żarówki to samemu można wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psiknij najpierw jakimś "penetratorem" odczekaj trochę i próbuj jak nie pomoże to szczypce albo kombinerki i ostrożnie próbować odkręcać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra dzięki bardzo jutro spróbuje się tym zająć i powiem co i jak [br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 13:00_________________________________________________a wiec wymienione dodam ze w moim liczniku brak info o aktualnym biegu i brak temperatury :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz dołożyć ten wyświetlacz, szukaj w dziale sprzedam częsci samochodowe na forum widziałem ostatnio

P.S. a może FIS-a zobie założysz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...