Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chesterooo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. u mnie przez szyber szumi ,ale zasuwam osłonę i przestaje
  2. chesterooo odpowiedział(a) na chesterooo temat w Audi A4 B5
    to mnie gościu zdołował :razz: dzieki wielkie moge juz spac spokojnie
  3. dolałem płynu i wszystko w należytym porządku:D
  4. chesterooo opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    czy mozecie mi wytłumaczyc jedna zasadnicza rzecz.posiadam audi a4 z silnikiem 1.6 o mocy 74KW .i juz niewiem czy ma ona moc 101KM czy 90KM bo z tego co dotychczas wiedziałem to w przeliczeniu KW na KM zawsze sie dodawało 15KM i wychodziła moc w KM :???: a jeszcze sasiad potwierdził moje przypuszczenia ze ma ona 90 KM :neutral: czy audi ma inny przelicznik czy co ?? :shock:
  5. czy a4 z 95 r miały montowane czujniki zużycia klocków bo mi sie pali tak pewna kontrolka ( :!: )
  6. no juz chyba wiem co jest z ta kontrolką troche mi głupio ze nie wiem takiej rzeczy ale to chyba bedzie kontrolka od układu hamulcowego bo doszedłem do tego ze przy nagłym hamowaniu tez sie zapala jest to taki czerwony symbol na srodkowej konsoli ( :!: ) prosze o radę jedna juz dostales rade w 1 poscie ale widze ze olewasz wszystkich i nie chcesz zebysmy cie wszyscy lepiej poznali
  7. witam wszystkich.niepokoi mnie taki problem..odpalam swoją niunie whychodze z samochodu bujam nia na boki po czym zapala mi sie kontrolka silnika pare razy zapiszczy po czym gaśnie to samo dzieje sie na wybojach..co to moze być?? drugi problem dotyczy temperatury silnika.byłem na komputerze i wykazał usterkę czujnika..kosztowało mnie to 100 a temperatura jak była na 60 tak i zostało czy winien jest termostat?? z góry dzięki witaj masz rowniez inny problem bo pomyliles dzialy i ominales NEWBIE

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.