-
[ALL] Szum powietrza przy większych prędkościach
u mnie przez szyber szumi ,ale zasuwam osłonę i przestaje
-
[B5 1.6] Jaka moc
to mnie gościu zdołował :razz: dzieki wielkie moge juz spac spokojnie
-
[B5 1.6] kilka problemów z silnikiem
dolałem płynu i wszystko w należytym porządku:D
-
[B5 1.6] Jaka moc
czy mozecie mi wytłumaczyc jedna zasadnicza rzecz.posiadam audi a4 z silnikiem 1.6 o mocy 74KW .i juz niewiem czy ma ona moc 101KM czy 90KM bo z tego co dotychczas wiedziałem to w przeliczeniu KW na KM zawsze sie dodawało 15KM i wychodziła moc w KM :???: a jeszcze sasiad potwierdził moje przypuszczenia ze ma ona 90 KM :neutral: czy audi ma inny przelicznik czy co ?? :shock:
-
czujnik zużycia klocków
czy a4 z 95 r miały montowane czujniki zużycia klocków bo mi sie pali tak pewna kontrolka ( :!: )
-
[B5 1.6] kilka problemów z silnikiem
no juz chyba wiem co jest z ta kontrolką troche mi głupio ze nie wiem takiej rzeczy ale to chyba bedzie kontrolka od układu hamulcowego bo doszedłem do tego ze przy nagłym hamowaniu tez sie zapala jest to taki czerwony symbol na srodkowej konsoli ( :!: ) prosze o radę jedna juz dostales rade w 1 poscie ale widze ze olewasz wszystkich i nie chcesz zebysmy cie wszyscy lepiej poznali
-
[B5 1.6] kilka problemów z silnikiem
witam wszystkich.niepokoi mnie taki problem..odpalam swoją niunie whychodze z samochodu bujam nia na boki po czym zapala mi sie kontrolka silnika pare razy zapiszczy po czym gaśnie to samo dzieje sie na wybojach..co to moze być?? drugi problem dotyczy temperatury silnika.byłem na komputerze i wykazał usterkę czujnika..kosztowało mnie to 100 a temperatura jak była na 60 tak i zostało czy winien jest termostat?? z góry dzięki witaj masz rowniez inny problem bo pomyliles dzialy i ominales NEWBIE
chesterooo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta