Treść opublikowana przez bilu1984
-
[B6 AWX] Skrzynia biegów
witam mam pytanie mialem luzy na drazku w skrzyni biegow i ciezko wchodzily mi biegi , mechanik wymienil mi drazke razem z tzw. krzyzakiem i jest troche lepiej ale 1 dalej ciezko wchodzi.Mam pytanie mam teraz troche przekrzywiona wajche od skrzyni czy to tez trzeba ustawi?[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 19:20_________________________________________________a i jak mozna sprawdzic czy to wina skrzyni biegów?
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzą biegi
sprawdz drążek lewarka przy skrzyni biegów
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzą biegi
sprzegła jest dobre niewiem czy to moze byc wina drażka od skrzyni biegów bo cały lata
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzą biegi
a sprawdzales czy masz luzy na drążku od skrzyni biegów?bo u mnie sa i niewiem czy tak ma byc czy maja byc sztywne
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzą biegi
olej wymienilem i dalej ciężko wchodza
-
[B6 AWX] skrzynia biegów
mechanik sprawdzal i pod skrzynia biegów ten drążek cały lata czy to jest przyczyna ze od tego zle biegi wchodza
-
[B6 AWX] skrzynia biegów
witam mam pytanie czy moga byc luzy na drążku na lewarku skryni biegów czy maja byc szczywne??
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzą biegi
z jakim kolem?[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 19:16_________________________________________________witam mam pytanie czy moga byc luzy na drążku na lewarku skryni biegów czy maja byc szczy
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzą biegi
ok 250 zl tylko czy napewno to?zeby nie bylo ze to cos innego a niechce jezdzic dłuzej na takiej skrzyni bo jeszcze całkowicie sie zepsuje
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzą biegi
witam mechsnik sprawdzal czemu ciężko wchodza mi beigi i okazalo sie ze sa luzy na drązku od skrzyni biegów.czy faktycznie to moze byc przyczyna ????????[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 14:41_________________________________________________prosze o odpowiedz czy to moze byc ten drążek bo jak mi sprawdzal to tak wygladalo jakby mial luzy
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzą biegi
ale sprzegło dobrze chodzi. a mozna jakos sprawdzic czy o napewno sprzegło jest do wymiany?
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzą biegi
witam wymienilem dzisaj olej w skrzyni biegow i przejechalem sie troche i dalej cieżko chodza czy to moze byc ze przejechalem sie tylko 0.5 km
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzą biegi
ale moze jak wymienie oelj w skrzyni to bedzie lepiej chodziło[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 19:10_________________________________________________a mechanik mi sprawdzal to brakowało tak około 0.5 litra oleju
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzą biegi
nie szrpie tylko ciezko wchodzi[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 12:15_________________________________________________a sprzegło bylo wymienione tak mi gosciu powiedział jak go kupywałem
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzą biegi
Witam mam pytanie co to moze byc ze biegi w skrzyni biegow ciezko chodzą przewaznie 1 bieg i wsteczny
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
ale tam idzie jedna uszczelka przy tej pompie i mechanik mi ja rozkrecil i uszczelnil a na komputerze sprawdze gdzie to cieknie
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
a skrapla sie gdzies przy pompie i cieżki jest tam dostep[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 20:40_________________________________________________a gdzies to jest napisane[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 20:41_________________________________________________bo ja mam przejsciowke z konca grudnia 2001
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
a jak to mozna sprawdzic jaki to jest nr a dowiadywałem sie w skodzie i wolswagenie nie maja takich wogole uszczelek i powiedzieli ze trzeba nowa pompe kupic
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
spoko dzieki[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 20:21_________________________________________________a mam jeszcze pytanie czy przez to ze czasami skrapla sie paliwo mozna miec problem z odpaleniem samochodu jak jest zimny? a i jeszce jedno w salonie audi napewno mozna dostac ta uszczelke?
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
bo dopiero 2 raz jestem i sie ucze i nie moge znalesc teo Tom77
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
ale z tego co sie dowiadywalem to czesto jest tak ze zaraz siadaja najlepiej chyba nowa z gwarancja
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
a co ile ma tak zniżek
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
tzn ze pompy taniej sie nie kupi niz 1000zł
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
a gdzie to jest ASo a pompe sama w calosci gdzie mozna kupic
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
bo otrzebuje tylko sama uszczelke do tej pompy a za pompe w ic chca 1000 zl