Treść opublikowana przez mariusz2308
-
[B5 ADR] Stuk po wymianie amorka
No dobra drugi nowy też wadliwy ....
-
[B5 ADR] Stuk po wymianie amorka
Wszystko poskładałem zgodnie z książką.. a co do talerzyka mechanior mówi że dobry...
-
[B5 ADR] Stuk po wymianie amorka
Witam. Koledzy szukam pomocy bo już brakuje mi pomysłu. Po wymianie amortyzatorów z tyłu zaczęły się stuki takie nie metaliczne lekko przytłumione. Byłem na stacji belka dobra,, gumy dobe, amory nowe wszystkie części na amorze nowe gumy podkładki i dalej stuka ale jak siądą dwie osoby z tyłu to lekko cichnie.
-
[B5 ADR] Pompa paliwa a uruchomienie
Panowie pomocy nie wiem co mam jeszcze zrobić . Po wymianie pompy paliwa stara się spaliła niby tak stwierdził mechanik , nowa nie dobija paliwa podczas przekręcania kluczyka w pierwszą pozycję . Musi pokręcić z cztery razy dopiero zapali . Wymieniłem przekaźnik błędów brak nie wiem co jest grane.Sprawdzałem na zegarach czy paliwo się nie cofa i nic. Jak odpalę za pierwszym razem potem pali od strzału .
-
[B5 ADR] Kompresor klimatyzacji
Koledzy szukam kompresora klimatyzacji do a4 1995 1.8 125 koni. Na starej sprężarce nie ma żadnych numerów nie wiem co to za model.Jeśli ktoś ma do do sprzedania lub wie gdzie można dostać używki za rozsądne pieniądze to piszczcie.
-
[B5 ADR] Pompa paliwa rozruch
Koledzy napiszcie czy w 1.8 ADR 125 kucy pompka paliwa załącza się po przekręceniu kluczyka czy pracuje dopiero podczas kręcenia rozrusznikiem.
-
[B5 ADR] Pompa paliwa - sterownik pompy paliwa
a jak wytłumaczyć to że jeśli dasz masę to działa więc przekaźnik musi być dobry chyba.. [br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 17:00_________________________________________________Szukam sterownika pompy paliwa 8A0 951 253 B [email protected]
-
[B5 ADR] Pompa paliwa - sterownik pompy paliwa
Witam od dłuższego czasu męczy mnie pompa paliwa w mojej niuni 1.8 1995 rok. Latem mechanik stwierdził spalenie pompy paliwa po kupnie zamontowaniu nowej pojawił się dziwny objaw a mianowicie rano muszę trochę pokręcić rozrusznikiem żeby odpaliła nie dobija pompa na start po odpaleniu hula na benzynie aż miło kiedy znów postoi znów trzeba kręcić . Podłączyłem zegar żeby zobaczyć czy nie ucieka gdzieś ciśnienie ale nic trzyma ponad 3 at. Sprawdziłem sterownik i tu dzieje się coś dziwnego kiedy dam mu mase z zewnatrz to pompa się załańcza i dobija wtedy odpala od strzału.Sterownik tam jest zwykły jak stycznik . Co się może dziać padł główny sterownik silnika czy co . Proszę o pomoc albo na forum albo na [email protected]
-
[ALL B5] Lampka w podsufitce nie zapala się, gdy otwieram drzwi
ludzie czytajcie swieci wszystko po wyciagnieciu kluczyka tak w bagazniku jak i w aucie w srodku a nie swieci oswietlenie wewnetrzne po otwarciu dzwi swieci w bagazniku tylko.
-
[ALL B5] Lampka w podsufitce nie zapala się, gdy otwieram drzwi
pewnie skoro pisze ze zapala sie po wyciagnieciu kluczyka to żarówka jest - a zapala sie w bagazniku tylko po otwarciu dzwi i kluczyka
-
[ALL B5] Lampka w podsufitce nie zapala się, gdy otwieram drzwi
No stary aż tak tępy nie jestem
-
[ALL B5] Lampka w podsufitce nie zapala się, gdy otwieram drzwi
Witam. Problem u mnie jest taki że po otwarciu jakichkolwiek dzwi nie zapala sie oświetlenie wnętrza swieci tylko w bagażniku. Nie wiem co może byc tego przyczyną . Jak wyciagam kluczycz z stacyjki też się zapala.Coś mówili o krańcówkach ale czy to możliwe żeby szystkie na raz poszły.
-
[B5 ADR] Wyciek oleju
a czy ja mam kolego chłodnice oleju nie wydaje mi sie :>
-
[B5 ADR] Falujące obroty 1.8 125 ps
w moim przypadku z takim samym silnikiem pomogła wymiana odmy :>
-
[B5 ADR] Wyciek oleju
Pomocy - wycieka mi olej z prawej strony auta stojac przodem do niego jeżdze po mechanikach i nikt nie może stwierdzić skad ten wyciek , jak by skąś z góry ciekło wymieniłem odme uszczelke pod klawiaturą a to dalej leci . Piszczcie jak mieliśćie taki problem a rozwiązaliśćie go albo jakieś wskazówki ----Dzięki
-
[B5 ADR] opadanie szyby
za te plasticzki dalem 50 zl
-
[B5 ADR] opadanie szyby
Witam .Od pewnego czasu po wymianie plastikow opuszczajacych szybe dzieje sie cos dziwnego. Po nacisnieciuguzika szyba prawa normalnie schodzi na dol bez problemu po powtornym wcisnieciu zeby szla do gory idzie dochodzi do konca i sama opuszcza sie spowrotem na jakies 20 cm, musze pomalu klikajac ja domykac . Powiedzcie co moze byc za przyczyna. ;(
-
[ALL B5] nietypowy problem z obrotami prosze o pomoc
w moim 1.8 20v mam ten sam problem juz nie wiem co ztym zrobic
-
[B5 ADR] Oświetlenie wnetrza przestało działać
i to nic nie pomogło - POMOCY
-
[B5 ADR] Oświetlenie wnetrza przestało działać
zarowke to akurat sprawdzilem w pierwszej kolejnosci no i oczywiscie bezpieczniki
-
[B5 ADR] Oświetlenie wnetrza przestało działać
mam audii a4 1995 rok od pewnego czasu przestalo mi dzialac swiatelko ktore sygnalizuje otwarte dzwi. wszystkie dzwi moga byc otwarte i nic dziala tylko w bagazniku. Moze ktos mi doradzi co z tym zrobic
-
[B6 AVF] Woda we wnętrzu auta od strony pasażera
mialem podobny problem ale ja wode miałem z przodu i z tyłu a powód był banalny łaczenie na błotniku tam jest taka masa ona czesto sie odkrusza i woda po słupku płynie do srodka zobacz tam jak cos to daj tam silikonu i powinoo grac u mnie to było powodem
-
[B5 ADR] Listwy chromowe
- [B5 ADR] Listwy chromowe
Witam chcialbym do mojej niuni załorzyć na około dzrzwi te listwy chromowe tylko górne listwy bedą miały inny rozmiar a dolne inny .Moze ktos z was juz to robił wiec doradzcie jak to najlepiej rozegrać czy jeden rozniar czy dwa i jakie ewentualnie kupic.- [B5 ADR] problem z elektryka w drzwiach
Czesc mam taki problem ze ostatnio na raz wysiadlo mi oswietlenie wnetrza tzn.jesli otwieram dzwi od kierowcy i prawe tylne to nie dziala lampka w wewnatrz. Co moglo sie stac ze tak nagle oboje dzwi przestaly dzialac centralny dziala szyby tez tylko to oawietlenie reszta dzwi bez zarzutu.Mam tez przez to problem z alarmem bo mam nie chce sie wylaczyc bo wyczuwa jakby dzwi byly caly czas zamkniete pomuzcie. ;( - [B5 ADR] Listwy chromowe