Treść opublikowana przez Zalotka_LDZ
-
Spociki Łódzkie
Ale tu u was cisza:whistling:
-
Spociki Łódzkie
:hi:Witam Panów:) Kontrola drogowa:grin:
-
Spociki Łódzkie
nie wywołuj Wilka z lasu...
-
Spociki Łódzkie
:rant: poczekaj no już do Ciebie lece:witch:
-
Spociki Łódzkie
:grin::grin: no jakbyś tam był:decayed: teraz już Bartas nie będziesz szalał z tekstem "jechałaś kiedyś czarnym avantem" bo masz konkurencje:naughty:
-
Spociki Łódzkie
mało powiedziane kram został sponiewierany :banan:zakaz handlu:polew:
-
Spociki Łódzkie
no to kierowca sie dzisiaj popisał:polew::polew: mam nadzieje ze ten stolik "od ruskich" wytrzymał starcie z moim ''niezawodnym'' fiatem:decayed::decayed: Panowie wybaczą nooo Baba za kierownicą i tyle:whistling::polew::polew:
-
Spociki Łódzkie
Fajny chłopczyk:wink: gratulacje Pantonie:decayed:
-
Spociki Łódzkie
popieram pomysł grilla podobno w weekend ma być super pogoda
-
Spociki Łódzkie
a co tu się wyprawia?? :grin:
-
Spociki Łódzkie
:notworthy::notworthy::notworthy: Dziękuje za życzenia :banan:
-
Spociki Łódzkie
hehehe który Cię tak Tomek przeraził?? mnie bardziej przeraził ten z matury:P a musisz zrobić do pracy tzn. zbudować własny układ czy po prostu analizujesz w pracy jakiś Ci znany??
-
Spociki Łódzkie
tak ogólnie to analiza płynności i rentowności na przykładzie wybranego przedsiębiorstwa, dość przyjemny temat o ile można to powiedzieć o licencjacie , a Ty??
-
Spociki Łódzkie
Hi Łącze się z kolegą w bólu , ja też od rana próbuje coś naskrobać
-
Spociki Łódzkie
ale fajnie było na nocnym szkoda właśnie, że jeszcze mamy te zimowe pogody, na wiosnę będzie pełen czad:beach:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:notworthy: Dziękuje:oczko:
-
Spociki Łódzkie
wiem tak się śmieje, taki mały żarcik sytuacyjny. Wszyscy tacy smutni, zdołowani, chyba wszyscy tęsknią za starym forum:P
-
Spociki Łódzkie
też tak myślę ale widać, że "różowi" stracili kolor (chyba, że to też ulegnie poprawie:P) a ikonki mają chyba tylko klubowicze, żeby mogli lepiej wyrazić co czują hehehe
-
Spociki Łódzkie
siemka nie ma emotikonek :/ bida aż piszczy:/
-
Spociki Łódzkie
a Kung-fu Panda?? http://kwejk.pl/obrazek/958569/panda.html
-
Spociki Łódzkie
Jak dla mnie super :polew: mnie nic więcej widzieć nie potrzeba :polew:
-
Spociki Łódzkie
widzę w Twoich wypowiedziach pewien niedosyt czyzbyś się wczoraj nie wyszalał :kox: ogarnij pragnienie innym razem
-
Spociki Łódzkie
nie ma nikt mocy impreza fajna, poszalelim, popilim i potańczylim dla mnie super oby więcej takich wypadów no oczywiście w jeszcze większym gronie Ci co nie byli niech żałują :kox:
-
Spociki Łódzkie
...ja chcem jeszcze raz :dance: :dance: :dance: :thumbup: :thumbup: