-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zrobiłem tak i nic nie dało, zassał znów paliwo jakoś. Zdjąłem kostkę od pompowtryskiwaczy i teraz kręci normalnie, ale nie odpali
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
z filra ide zdjac doplyw, przedmuchac paliwo z węży a potem go odpale żeby resztki spalil z ukladu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zapowietrzę go może, to będzie kręcił a nie będzie chciał odpalić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
diesel 1.9 tdi ajm 116km
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie mam pytanie. Jutro o 12 przyjedzie na wycene mojej a4 rzeczoznawca. Jak unieruchomić silnik (na czas samej wyceny oczywiście ) Auto nadaje się tylko do kasacji i zależy mi poprostu na obniżeniu wyceny tego co zostało
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Robicie coś jutro? Będę leciał przez czewe i chetnie bym na spota zajzal.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Skąd wiesz ile kurzu jest w tygodniowych skarpetach? Dzieje się coś w niedzielę w alejach? Jadę przez Częstochowę to może zajżałbym na stare śmieci
-
Wskaznik Paliwa
Ja mam podobny problem, wskaźnik poziomu paliwa pokazuje m/w o ćwierć baku za dużo, ale rezerwa włącza się zgodnie z faktycznym poziomem paliwa. Czy nie wystarczyłoby samą wskazówkę fizycznie przestawić? Zatankować do pełna i wtedy na 1/1 ją przesunąć Pomoże coś czy dalej będzie pokazywać głupoty?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
?????
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie mam pytanie. kumpel ma a3 1.9 tdi 90km i dziwny problem, puszcza pedal gazu a auto dalej przyspiesza. macie jakies pomysly co to moze byc?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no tak, co ja gówniarz moge wiedzieć o życiu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie zapomnij o magnetyzerach btw. ciekawe co by o tym "Paweł" powiedział
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to nieźle, spotykacie się wgl w tą niedzielę w alejach? Mam pare dni wolnego i podskoczyłbym jak będziecie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
lemur, coś dla Ciebie hehe
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bortex69dyzio
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta