Treść opublikowana przez bortex69dyzio
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie musze sie z wami czyms podzielic hehe doslalem wczoraj jako prezent kluczyki do rs6 na godzinke, kosmiczne wrazenia potem wsiadlem do swojego padla i chcialo mi sie plakac:facepalm:, takie wrazenie mialem jakby mi przyczepe jakas zapieli(jeszcze tak zle jak wtedy mi sie nim nie jechalo)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja moze pod koniec miesiaca sie dopiero pojawie:facepalm:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie no, zmiane auta to planuje dopiero na maj-czerwiec bo ten koleś tak chce sprzedać, ale do tego jeszcze na dniach planuje wlożyć turbo AWX i FMIC. Są graty do wzięcia za pare groszy to czemu nie skorzystać? dzwonimy codziennie, a co zazdrosny jesteś?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tea ja już Ci pisałem tutaj że moja d*pa jest nie dla Ciebie poza tym mój karawan jak następnym razem zawita do czewy może nie być już tym samym autem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ciekawe czy do tych ktore wy znajdujecie tez tak robia sciezke dzwiekowa:facepalm:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak tam panowie samopoczucie dzis? ja utwierdzilem sie w przekonaniu ze alko to zlo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja tam jednak wole w jednym kawalku do domu wracac, az tyle odwagi nie mam co oni(nie mowiac o umiejetnosciach:facepalm:)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mann? chcialbym kiedys zobaczyc to na zywo. trzeba miec ladnie w glowie nasrane zeby tak jechac. ja kiedys wzialem od kumpla kawe zx9r i przy 280 na prostej mialem dosc, a oni po winklachtak lataja. nie ma to jak w teren wpasc i sie w blocie pobawic taka jazda jest nie dla mnie, chociaz coraz bardziej przychylnym okiem zaczynam patrzec na plastiki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ejjj, od mojej d*py to z daleka, jestem dziewica i taki stan rzeczy chce utrzymac:naughty: co do tego czy mnie pojedziesz to puki co pewne, bo jezdze taraz 90km VW T4 ew zafira ojca:facepalm: moja stoi w pruszkowie, ale jak cos w sobote robicie to chetnie ktoryms pazdziezem podjade, bo jestem akurat w domu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ze skasowaniem bede mial problem teraz, ten program, ktory mam dziala tylko na starym kompie z win xp jest jakas wersja na sieci do sciagniecia na win 7? siedze w pruszkowie i nie wiem kiedy bede w domu, a nie mam tamtego lapka tutaj
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
calkiem możliwe, telefon spadł mi tam wcześniej i jadąc próbowałem go stamtąd wyciągnąć, co niestety do naprostszych czynności nie należy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to dlatego sie dodzwonic nie mozna do niego powiedzcie mi od czego sie moze wlaczyc kontrolka poduszki? jechalem dzis rano i jak sie wlaczyla raz tak juz za kazdym razem jak odpale to nie gasnie kiedys jakos na klimatronicu sprawdzaliscie mi cos z poduchami, jak sie to robi?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na moim filmiku lepiej troche slychac dzwiek, ale wrzucic moge dopiero jak kamerke znajde, bo zapodziala mi sie gdzies
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widzę że ostatnio kreski stały się stałym punktem spotów częstochowskich
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Seba w niedziele jezdzil z Andrzejem. Jak w stosunku do tego dzis wypadł? No i jak Tobie poszło?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kto z kim dzis jechal? no i kiedy te filmy?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja też powinienem się zjawić, bo nie było mnie już dawno a to pierwsza od 2 miesiecy niedziela bez delegacji:kwasny:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie możecie polecić kogoś kto regeneuje turbiny? Kumplowi w bmfuj 320 zipie już ostatkiem sił, przeraziły go ceny nowych i szuka jakiejś alternatywy. Najlepiej jeśli możecie napiszcie gdzie i za ile można oddać do regneracji no i jak to wygląda z gwarancją
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no niestety, nasze tereny
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kuli moli? co to
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jaki autobus? a4 za małe już dla Ciebie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak jezdzac mysle ze moglbym zejsc nizej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale bolid:nabijasie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No niby tak, tylko że u mnie jest jej na tyle że byle leszcz mnie pojedzie. Ostatnio np kręcił mi sie tu jakiś cwaniak passatem b4 z wydechem z rynny, zimno, cimno a on zimny łokieć, muza na full i sie lansuje. Chciałem mu nosa przytrzeć i okazało się że to VR6 na dodatek dłubany:bag: Wstyd jak ch..
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ty wciągniesz, ja sie muszę 3 razy zastanowić czy warto startować, bo trzeba mieć jeszcze czym. Jest lepiej niż było, ale ciągle mało:wink: