Treść opublikowana przez bortex69dyzio
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sprawdzę, ale już nie dziś. Mam dość tej zabawy, zimno się już zrobiło a garaż nie ogrzewany:sad: a na dodatek jeszcze łape rozciąłem. Trzeba sie ogarnąć i wyskocyć na jakieś piwko. Weekend wkońcu mamy:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pod ecu napewno nie ma nic, pod aku tez czyscilem jak tego kompa przekladalem, wiec nie wiem co moze byc, ale ten plyn chlodzacy mi spier... troche. Myslalem ze to chlodnica, bo widac ze po niej troche sie lalo. Zamowilem nawt nowa, ale bede musial sie temu przyjzec. Woda ma taki delikatnie zielonkawy kolor wiec wstepnie wykluczylem ta opcje, ale teraz to sprawdze. Wprawdzie ucieklo mi w ciagu roku moze 250ml, ale zobacze. Wyciągnąłem już 1,5l tego dziadostwa. Te przetłoczenia są tak głębokie, że cała igła tam wchodzi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mam problem, cała podłoga po lewej stronie mokra, więc postanowiłem to jakoś wysuszyć. Niestety okazało się, że pod wykładziną jest jeziorko. W ruch poszła igła i ogromna strzykawka(pani w aptece twierdziła że do lewatywy:nabijasie:) Wypompowałem ponad litr wody i dalej coś tam jeszcze jest ale mi już nerwów zabrakło się z tym bawić. Jaka może być przyczyna takiej ilości wody? To ze śniegu tyle się nazbierało za zimę? Może jest jakiś inny powód, coś co już komuś się przytrafiło albo jakaś częsta przypadłość. Słyszeliście kiedyś o czymś takim?
-
[A4 B5] Lampy Tylne LED. Proszę o poradę.
Ja wlasnie szukam innych, puki co widziałem je 2 razy tylko, w tym raz na zdjęciu ze stanów a raz we francji, ale koleś nie chciał ich sprzedać i nie wiedział gdzie je można kupić bo były już jak kupił auto. Te o których ty piszesz od początku są naprawde ładne. Kumpel ma je w swoim białym sedanie w wersji clear. Auto wygląda bardziej świeżo i naprawde odroznia sie od serii. Ja mam puki co "gejlooki" jak mi to kiedys powiedzieli:bag: Muszę je zmienić bo nie podobają mi się te żabie oczy: http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b5-avant-1994-00-lexus-black-owe-i2161151846.html niestety taką już z Austrii przywiozłem i od tamtej pory szukam tych ledowych:wallbash:
-
[A4 B5] Lampy Tylne LED. Proszę o poradę.
Ja wolałbym cleary, ale to Tobie mają się podobać. Nie widziałeś gdzieś może takich ledów do avanta? Ja szukam i znaleźć nie mogę. Na Tajwanie jest producent ale sprzedaje min. 100szt.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jakie naklejki?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak tam panowie, działo się coś w niedziele ciekawego? ja niestety dochodziłem do siebie po urodzinach Sandry:drunk:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co to jest za shit?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
opatentuj to bo działa, jeszcze na tym miliony zarobisz paszczurów do straszenia w sieci jest pod dostatkiem[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 22:13_________________________________________________a co do straszenia to dobry czy niedobrym ale misiaczek
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: tyle na ten temat, Tea właśnie kolacje jadłem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wbijaj, bedzie ciekawiej jak nas wiecej bedzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bartek oszuscie mówiłes ze idziesz no bo ja nigdy komputera nie wylaczam ani nie wylaczam forum, a teraz juz u Sandry jestem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a co ja wikipedia jestem? Siostra to siostra ok, ja lece, jakbys sie zdecydowal to sie zdzwonimy jeszcze z Piotrkiem gadalem zeby na 23 przyjechac
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jedzie ze mna tylko Sandra i siostra, no i moze podjedzie kumpela ze swoim gejem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dziś fotel zostawie "Pawełkowi" i jade do czewy na goscinne wystepy, jest wiecej chetnych?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://www.cda.pl/video/2324698/Ford-Focus-w-zderzeniu-ze-sciana ciekawe gdzie by sie zaczynało. na tylnych dzwiach?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Żebym szpagatami chodził? Dziękuję bardzo. Wolę łopatą machać całą zimę. Nie bierz tego do siebie ale nie jesteś w moim typie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nawet dziewczyna mnie tak nie wymęczy jak ten śnieg
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja dziś nigdzie się już nie ruszam, nie dość że w nocy ledwo wróciłem do domu (bo mnie zasypało) to jeszcze dosypało do rana i musiałem naginać łopatą znów żeby wyjechać. Próba wyjechania bez odśnieżania skończyła się powieszeniem na podwoziu , no i 50m musiałem sobie odkopać żeby sie ruszyć z domu.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na takiego misiaczka napewno wszystkie lecą :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bedzie grooobo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ja też to lubie, dobrze napisane
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a gdzie film z pozdrowieniami?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to czy wpadne zależy od tego jak udana będzie dzisiejsza impreza, kiedy wrócę i czy będę w stanie usiąść za kółkiem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
lol, zaglądam tutaj 2-3 razy w tygodniu i zawsze mam ładnych pare stron zaległości do przeczytania. Brzuch mnie boli ze śmiechu za każdym razem