Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pylekd

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam identyczny problem po wymianie zawieszenia coś dosłownie "puka" z przodu, ale za cholere nie mogę wybadać co to.Byłem na szarpakach wszystko sztywne, już mi ręce opadają, no a te klocki banalne ale może..
  2. może ewentualny kontakt do tego zakładu w zielonce ?
  3. Ja łożysk timken używam w ciężarówkach, puki co narazie śmigają
  4. pylekd odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    [br]Dopisany: 27 Grudzień 2007, 19:22 _________________________________________________ No tak ale życie nie jest takie proste właśnie chodzi o to że skacze mi temperatura jak ją trochę pogonie ale co tu gdybać po nowym roku będę musiał się tym zająć niema co sobie teraz głowy psuć
  5. pylekd odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    płynu nie wymieniałem zresztą w żadnym aucie nigdy tego nie robiłem a co do śladów oleju w płynie to nie zauważyłem, a jeżeli chodzi o te urządzenia do badania CO2 w płynie to nie wiem czy mają one zastosowanie w dieslach[br]Dopisany: 26 Grudzień 2007, 13:57 _________________________________________________oprócz wymienionych wcześniej objawów tzn ubywanie płynu i podwyższona temperatura (ostatnio) brak jest standardowych objawów wskazujących na uszczelkę pod głowicą-olej w płynie, płyn w oleju
  6. pylekd odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Płyn do najczystszych nie należy(rdzawy kolor) a co do zapachu płynu to ciężko to ocenić auto ma już 10 lat ale na korku od zbiorniczka wyrównawczego jest osad
  7. pylekd odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    U mnie objawy są podobne(1,9 tdi 110PS)na początku ubywanie płynu chłodzącego ok 250ml na tydzień potem był taki czas że wszystko się ustabilizowało ale teraz widzę że problem zaczyna powracać jak bumerang i jeszcze do tego teraz jak przegonie niunie tak ponad 150 zaczyna mi się grzać dochodzi do 100 sC i wydaje mi się że jak goniłbym dalej zle by się to skończyło.Obawiam się najgorszego tzn uszczelka pod głowicą bo już o pękniętej głowicy nie chcę wogóle myśleć.Z wykształcenia jestem mechanikiem samochodowym zaznaczam niepraktykującym i według mnie wszystkie objawy wskazują właśnie na to
  8. Ja też kiedyś używałem szamponu do mycia włosów i była gitara

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.