Treść opublikowana przez koman
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Panowie może jakieś spotkanko zrobimy 20 grudnia w Niedziele i wybierzemy sie do Chłopaków na Podprome ktos chetny ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
I kto to mówi z 2.4 chcesz zrobić 5.0 v10 ehehhehe.... dobra cicho moja wtopa
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
z Malucha rs-a nie zrobisz :decayed:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzegorz zaciski malowałeś czy jest jakaś nakładka ?
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
rozumie przy naszych a6 nie ma później problemu z komputerem nie wyskakują jakieś problemy ?
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
w takim razie czekamy na samochód i mody mnie Ciekawi jakby brzmiało w 2.4 V6 Rozczarowania nie powinno być wkońcu V6, ale skoro Cię ciekawi to czemu by nie spróbować żeby nie było przypadkiem dźwięk motorynki bez tłumnika ile zapłaciłeś za tłumnik ? i jakiej jest srednicy ? i kupiłeś od s6 czy rs6 ? bardziej interesuje mnie od rs6
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wrclaguna myślałem od gapić od Cb model felg i kolor zacisków bo mi sie strasznie podoba bądz kolor czarny
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
mnie Ciekawi jakby brzmiało w 2.4 V6
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dziękówa za info Preferuje proszkowo a nie ogarniam zbytnio mechaniki wiec wole komus to zlecić co potrafi
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
tak dokładnie ale po cichu szukam karbonu na całość To daj znać to odkupie black Jak cos to mobilnie ;D napisz co planujesz co może to zrobie i bedziesz wiedział jak to leży ;D Ja również planuje zakup c6.. jeden z modów to tylni zderzak i wydech od S6 ;p ale jeb..c plany najlepsze są spontany i zobaczymy jak to wyjdzie;) zagłębiałeś sie bardziej w temat kompletnego wydechu ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Joł Joł gdzie mogę oddać auto do malowania zacisków żeby mi rozebrał i złożył jednocześnie autko ?
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
napisz co planujesz co może to zrobie i bedziesz wiedział jak to leży ;D
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
tak dokładnie ale po cichu szukam karbonu na całość
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
myślałem przykleić tylko logo audi nic wiecej
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
i tu jest sedno tej sprawy ,jak zrobic zeby było dobrze ile kosztuje taka listwa i jak jest montowana ta listwa ?
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
Powiem Ci tak dorwałem to swego czasu na ebay i nie było dokładnie opisane od czego ta Dokładka jak dzwoniliśmy to gość powiedział że jest przeznaczona do Audi i tyle wiedziałem , wydaje mi sie że to jest od a4b8 Zderzak teraz pasuje trochę przerobić żeby wkomponować I kolejna układanka doszła od kolegi chomiczesq Dzięki wielkie A paczuszka to............. KLAPA USA Teraz pytanko bo musze klapę odmalować i nie wiem co zrobić zamontować listwę Chrom czy przerzucić z starej klapy listwe Karbonową [/url]">http://http://www.directupload.net/file/d/4173/ebuhd5aq_jpg.htm'>
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
tomekhxc dopiero powoli ogarniam autko z grubsza czekam na kilka fantów do niej i jeszcze kilka szukam ....ale od bidy bydzie ;D
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Bo też chce zrobić powłokę jak wrócę z Niemiec i nie wiem u kogo bo jedna wycenę miałem na 2tyś zł albo chociaż numer ,jak się na Ciebie powolam będzie taniej hehe
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
Będę szukał czegoś w De. I wstępnie czegos na nowy sezon jakieś 19
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
Idzie coś w rozsądnej cenie wyrwać jakiś fajny grill?
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Slavko gdzie robiłeś powłokę?
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
Panowie powiedzcie mi jedno grill od arrloada pasuje bez rezania bo widziałem raz zdjęcie a6 i mnie to ciekawi bo chce zrobić przód bardziej agresywny
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
dopiero bliżej sezonu , musiałbym pogonić to co mam cały komplet bo te opony są nowe. Zastanawiam sie jeszcze nad pneumatyka do niej
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
Felgi dopiero na nowy sezon coś 19 planuje z rantem
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
Szału nima ass nie urywa A wiec jak w temacie ; AUDI A6 C6 Rocznik 2005 Motor 2.4/V6 /177ps 161tys km Kolor Czarny Kraj Pochodzenia Niemcy Wyposażenie nie rozkodowane więc nie bede pisał aby sie nie walnąć ----------------------------------------------. Mody ; Kierownica S-line 3 Ramienna multi. Felgi 19 cali Nowe opony 235/35/19 Wnętrze w Karbonie Listwa w Klapie Karbon Dołożona siatka na zderzaku tylnym Przód S6 Lekko obniżona Delikatny Naciąg Plany ; Klapa tylna USA (czekam na paczkę) Całe auto przyciemnione Wnętrze od S6 lub S-line Tylne Lampy led Przód Polift bądz Led Matrix Osłony Silnika w kolor auta Obrysy USA Powłoka Zaciski w kolor Zmiana Grilla S-line /S6 bądź na Allroada Kilka Zdj (czekam na Sesję)