Treść opublikowana przez koman
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
Kolor ciemny moze dodasz do tego jasne kolory aby auto wyróżniało sie z tłumu może przemaluj aluski na biały kolor co ty na to ?
-
[b5] Moja srebrna strzała - skromny projekt -> tabar
Sprawdź przewody moze mają przebicie i dla tego tak sie dzieje Wjedź do ciemnego miejsca podnieś maskę,odpal auto i sprawdz czy jest przebicie (iskrzy sie )
-
[b5] Moja srebrna strzała - skromny projekt -> tabar
A auto stoi na zewnątrz jest poddany dużej wilgotności powietrza ?
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
To sie nazywa pasja i oddanie ,nie zrozumie tego posiadacz auta który kupił za 40tyś. dla lansu i wyrywania lasek podziw mam nadzieje że kiedyś uda mi sie zobaczyć twój projekt na żywo ... 15-20 tyś w ten kosz jet samych gratów do auta mam rozumieć ?
-
[b5] Moja srebrna strzała - skromny projekt -> tabar
Kolor idealny do tego samochodu wiem bo sam mam taki ... Tylne lampy Red Withe mam takie u siebie i bardziej widza mi sie niż org. Kolega już wyżej napisał dobra uwagę co do zmian zbędne są boczne emblematy zostaw tylko 0000 mało pracy przy usunięciu a efekt dobry,warto by pomyśleć nad przyciemnieniem całego autka wiem że nie jesteś za tym ale pomyśl na tym efektem ....
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Taki Mateusz z Komorowa .... Panowie Pasuje zrobić spota w Kwietniu co wy na to
-
Audi A4 1.8 Małe modyfikacje czas zacząć!
Wygląda interesująco ... Zapodaj więcej zdj ,czekam na zdj z alu na Aucie
-
Przerwa w dostępie do forum
Fajnie mama przestanie mi sprawdzać Historie
-
B6 DIVISION
Jak to ? Kto Kupił ? A jakieś porady dostane ?
-
Przerwa w dostępie do forum
To będą ciężkie dni Będzie okazja odwiedzić RedTube
-
B6 DIVISION
http://otomoto.pl/audi-a4-oryginal-s-line-z-niemiec-C22676320.html Dziś rozglądałem sie za b6 raczej robię przymiarki i trafiłem na takie coś Nie znam sie na b6 i prosze o jakieś porady na co zwracać uwagę i ob lukajcie te Audi
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
to mam ochotę pójść do Łazienki
-
B6 DIVISION
Witam . Mam kilka pytań odnośnie a4 b6 ; -jaki polecicie silnik -benzyna czy diesel -czy opłaca sie sprowadzić autko z Niemiec czy w kraju coś kupie nie wychodzonego -czy 25 tyś cos kupie
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
wiecie o tym dobrze ,że mam 1000 myśli na sekundę [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 19:43_________________________________________________Siema Chłopaki . Jako że jestem pożytecznym człekiem :decayed:to jest mam do was ogłoszenie Kolega rozbił swoje Audi A4B5 Diesel Srebrny Metalic i ma na sprzedaż części z tego auta w przyzwoitej cenie jutro podam cenny itp . [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 20:00_________________________________________________Audi a4 b5 -sedan -1999 -srebrny metalic -diesel -auto po wypadku Na Sprzedaż -silnik -skrzynia -lampy przód -zderzak z halogenami -fotele placki -tłumiki -klamki -klimatronik -silnik 110 km- 240000tys km po rozrzadzie i wymianie olejów silnik -felgi 15 z oponami audi oryginalne 600 zł -zawieszenie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Siema Chłopaki . Jako że jestem pożytecznym człekiem :decayed:to jest mam do was ogłoszenie Kolega rozbił swoje Audi A4B5 Diesel Srebrny Metalic i ma na sprzedaż części z tego auta w przyzwoitej cenie jutro podam cenny itp . [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 20:00_________________________________________________Audi a4 b5 -sedan -1999 -srebrny metalic -diesel -auto po wypadku Na Sprzedaż -silnik -skrzynia -lampy przód -zderzak z halogenami -fotele placki -tłumiki -klamki -klimatronik -silnik 110 km- 240000tys km po rozrzadzie i wymianie olejów silnik -felgi 15 z oponami audi oryginalne 600 zł -zawieszenie
-
SPOTY PRZEWORSKIE
Siema Chłopaki . Jako że jestem pożytecznym człekiem :decayed:to jest mam do was ogłoszenie Kolega rozbił swoje Audi A4B5 Diesel Srebrny Metalic i ma na sprzedaż części z tego auta w przyzwoitej cenie jutro podam cenny itp .
-
[B5 AJM] 1.9 TDI 115PS Sedan
:evil:te auto to poezja
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
eeee... ja mierze wyżej
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Byłem w tej sprawie ale nie zastałem gościa ale napisze do niego . Ja odpadam niema mnie w Polsce znów siedzę w St.Tropez ;(
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
mam znajomego co rozbił polifta zapytam go
-
Kurs Walut
Hmmm..to zależy od kwoty jaką posiadasz . Jeśli masz sporą ilość to oczywiście możesz negocjować stawkę z Kantorem a jeśli masz kilka dolców to warto poczekać i obserwować giełdę .
-
Kurs Walut
Wiec trzeba sie wybrać i pozbyć walut . Z tego co czytałem opinie na forach dowiedziałem się ,ze euro po nowym roku ma spać do kwoty 4zł a dolar ma wskoczyć w górę . Na dodatek miałem rozmowę z pewną osoba że wpływ na kurs walut ma nie tylko sprzedaż Bonów lecz obawy o rozpadnięcie sie Unia-Europejskiej .
-
Kurs Walut
Panowie co robić z większą ilością gotówki (euro .dolar,funt)? Sprzedawać czy trzymać nadal w Banku ? Co robić żeby nie stracić ? ...
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Chłopaki kojarzycie może srebrne s4 w kombi numer rej.KR 3500 (coś takiego) kręci się po Majdanie ,Nowa Dęba ,Kolbuszowa .... Próbowałem nadążyć za nim ale zabrakło mi trochę Nitra
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
nie. Zwykłe kubełki pełna skóra