Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez koman

  1. Kolor ciemny moze dodasz do tego jasne kolory aby auto wyróżniało sie z tłumu może przemaluj aluski na biały kolor co ty na to ?
  2. Sprawdź przewody moze mają przebicie i dla tego tak sie dzieje Wjedź do ciemnego miejsca podnieś maskę,odpal auto i sprawdz czy jest przebicie (iskrzy sie )
  3. A auto stoi na zewnątrz jest poddany dużej wilgotności powietrza ?
  4. To sie nazywa pasja i oddanie ,nie zrozumie tego posiadacz auta który kupił za 40tyś. dla lansu i wyrywania lasek podziw mam nadzieje że kiedyś uda mi sie zobaczyć twój projekt na żywo ... 15-20 tyś w ten kosz jet samych gratów do auta mam rozumieć ?
  5. Kolor idealny do tego samochodu wiem bo sam mam taki ... Tylne lampy Red Withe mam takie u siebie i bardziej widza mi sie niż org. Kolega już wyżej napisał dobra uwagę co do zmian zbędne są boczne emblematy zostaw tylko 0000 mało pracy przy usunięciu a efekt dobry,warto by pomyśleć nad przyciemnieniem całego autka wiem że nie jesteś za tym ale pomyśl na tym efektem ....
  6. Taki Mateusz z Komorowa .... Panowie Pasuje zrobić spota w Kwietniu co wy na to
  7. Wygląda interesująco ... Zapodaj więcej zdj ,czekam na zdj z alu na Aucie
  8. Fajnie mama przestanie mi sprawdzać Historie
  9. koman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak to ? Kto Kupił ? A jakieś porady dostane ?
  10. To będą ciężkie dni Będzie okazja odwiedzić RedTube
  11. koman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://otomoto.pl/audi-a4-oryginal-s-line-z-niemiec-C22676320.html Dziś rozglądałem sie za b6 raczej robię przymiarki i trafiłem na takie coś Nie znam sie na b6 i prosze o jakieś porady na co zwracać uwagę i ob lukajcie te Audi
  12. to mam ochotę pójść do Łazienki
  13. koman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam . Mam kilka pytań odnośnie a4 b6 ; -jaki polecicie silnik -benzyna czy diesel -czy opłaca sie sprowadzić autko z Niemiec czy w kraju coś kupie nie wychodzonego -czy 25 tyś cos kupie
  14. wiecie o tym dobrze ,że mam 1000 myśli na sekundę [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 19:43_________________________________________________Siema Chłopaki . Jako że jestem pożytecznym człekiem :decayed:to jest mam do was ogłoszenie Kolega rozbił swoje Audi A4B5 Diesel Srebrny Metalic i ma na sprzedaż części z tego auta w przyzwoitej cenie jutro podam cenny itp . [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 20:00_________________________________________________Audi a4 b5 -sedan -1999 -srebrny metalic -diesel -auto po wypadku Na Sprzedaż -silnik -skrzynia -lampy przód -zderzak z halogenami -fotele placki -tłumiki -klamki -klimatronik -silnik 110 km- 240000tys km po rozrzadzie i wymianie olejów silnik -felgi 15 z oponami audi oryginalne 600 zł -zawieszenie
  15. Siema Chłopaki . Jako że jestem pożytecznym człekiem :decayed:to jest mam do was ogłoszenie Kolega rozbił swoje Audi A4B5 Diesel Srebrny Metalic i ma na sprzedaż części z tego auta w przyzwoitej cenie jutro podam cenny itp . [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 20:00_________________________________________________Audi a4 b5 -sedan -1999 -srebrny metalic -diesel -auto po wypadku Na Sprzedaż -silnik -skrzynia -lampy przód -zderzak z halogenami -fotele placki -tłumiki -klamki -klimatronik -silnik 110 km- 240000tys km po rozrzadzie i wymianie olejów silnik -felgi 15 z oponami audi oryginalne 600 zł -zawieszenie
  16. koman odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Siema Chłopaki . Jako że jestem pożytecznym człekiem :decayed:to jest mam do was ogłoszenie Kolega rozbił swoje Audi A4B5 Diesel Srebrny Metalic i ma na sprzedaż części z tego auta w przyzwoitej cenie jutro podam cenny itp .
  17. :evil:te auto to poezja
  18. eeee... ja mierze wyżej
  19. Byłem w tej sprawie ale nie zastałem gościa ale napisze do niego . Ja odpadam niema mnie w Polsce znów siedzę w St.Tropez ;(
  20. mam znajomego co rozbił polifta zapytam go
  21. koman odpowiedział(a) na koman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hmmm..to zależy od kwoty jaką posiadasz . Jeśli masz sporą ilość to oczywiście możesz negocjować stawkę z Kantorem a jeśli masz kilka dolców to warto poczekać i obserwować giełdę .
  22. koman odpowiedział(a) na koman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wiec trzeba sie wybrać i pozbyć walut . Z tego co czytałem opinie na forach dowiedziałem się ,ze euro po nowym roku ma spać do kwoty 4zł a dolar ma wskoczyć w górę . Na dodatek miałem rozmowę z pewną osoba że wpływ na kurs walut ma nie tylko sprzedaż Bonów lecz obawy o rozpadnięcie sie Unia-Europejskiej .
  23. koman opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie co robić z większą ilością gotówki (euro .dolar,funt)? Sprzedawać czy trzymać nadal w Banku ? Co robić żeby nie stracić ? ...
  24. Chłopaki kojarzycie może srebrne s4 w kombi numer rej.KR 3500 (coś takiego) kręci się po Majdanie ,Nowa Dęba ,Kolbuszowa .... Próbowałem nadążyć za nim ale zabrakło mi trochę Nitra
  25. nie. Zwykłe kubełki pełna skóra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.