Treść opublikowana przez koman
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
to jest zaproszenie kierowane do wszystkich
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
:> i taki sobie postaram kupić do spota [br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 22:16_________________________________________________W dniach 30-31 Lipiec odbędzie się już 4 impreza z Cultsquad.pl organizowana przez ekipę Kolbuszowską. Szykuje się jak zwykle Imprezka na wypasie :mrgreen: :mrgreen: W tym roku tak jak w poprzednim będziemy się relaksować w Domku rekreacyjnym ,,Przy Grobli" w bliskiej okolicy Kolbuszowej. Miejscówka bardzo malownicza, leżąca w samym sercu dawnej Puszczy Sandomierskiej. Do Dyspozycji jest kuchnia, łazienka, wc. Na działce są 2 duże stawy, rowerki wodne i kajaki, boisko do siatkówki, kilka miejsc do grillowania, sporo miejsca na rozbicie namiotów, mini Stodoła :mrgreen: na ,,Imprezę Dance 90" i wiele innych ciekawych kącików, ławeczek do miłego wypoczynku. Kilka fotek: Plan imprezy: Rozpoczęcie o godzinie 16:00 na parkingu przy SKANSENIE - Kolbuszowa ul.Wolska 36 - Mapka dojazdu: Czekamy na wszystkich od 16:00 około 17:00 wyjazd na Domek zabezpieczany przez Kolbuszowską Policję lub skład Kolbuszowski. Domek położony w pięknym miejscu. Dojazd do domku bardzo dobry, do samego domku nowy dywanik, tak że z glebą nie ma żadnego problemu. Chętni goście z pojazdami w stylu cult/german mogą się już wpisywać -bliżej terminu będziemy robić konkretną listę. KOSZTY Wjazdu: -20zł samochód z kierowcą -10zł pasażer Dzieci bezpłatnie ;-)
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
czemu ciekawie to wygląda
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
znaczy sie ten http://moto.allegro.pl/audi-a4-s4-95-01-spojler-rs-look-na-klape-x-tuning-i1693307098.html
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
myślałem już nad tym będzie na początku miesiąca myślę że do tej pory kupię jeszcze spojler http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-spoiler-s4-rs4-i1707109558.html tylko nie wiem czy podejdzie
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
właśnie ale za to kupiłem sprzęt grający -Radio Blaupunkt -Wzmacniacz 300wat -Tuba Blaupunkt
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
wkleję to potem i zobaczysz ... szlak mnie dziś trafił rozjebałem oponę i przerysowałem alusa z przodu :wallbash:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
spoko załatwię ci to mam trochę błędów
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
nie ale mogę załatwić jak chcesz ... poza tym miałem mały postój u Gajdy i waga mi podpiął Marcin
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
trochę wkurwiałem warszawiaka heehe.... w Widełce :polew:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
szkoda dobre i to [br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 14:02_________________________________________________i po spocie hehe jak wam się widział spot ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
eee ... tam to za pomocą GPS hehe
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
heheh dzieki chłopaki :polew:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
to o której na widełce sie spotykamy ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ehhehe
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ej ja mam tylko 101 km poza tym głupio mi się przyznać ale jeszcze nie jeździłem po Rzeszowie ;(
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Jada; -tomekhxc -piotr96,00 -jacek28 -koman - Dopisywać sie kto jedzie pojedziemy ekipą [br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 10:08_________________________________________________może trochę wcześniej się spotkamy np o 16 ?żeby sobie pogadać jeszcze i powoli pojechć
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
a co ja też jadę :decayed:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
o której jechali byś cię ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
jest was 3
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
jaka kiszka ? ja nie pojade bo nie mam z czym
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ja dopiero pokaże sie na zakończenie sezonu ;(
-
[ALL B5] Zderzak tuningowy z dużym grillem
albo zmieńcie temat na "Doradzamy Spitfireowi90 jak Nie spaskudzić Auta"
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Byłem też zaprowadzam autko do niego; -Zderzak przód -Zderzak tył -Maska do poprawki -Polerka całego AUTA :naughty:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
hehehhe....