Treść opublikowana przez koman
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
jaki tu ruch ostatnio
-
[A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?
jak działasz coś ?
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
masakra
-
[ALL B5] Audi S4
a 0,7 na rozgrzanie się ???
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
co wy na to ; http://i359.photobucket.com/albums/oo39/bilforum/IMG_1919.jpg grill już znalazłem tylko kratek nie ;( http://i359.photobucket.com/albums/oo39/bilforum/IMG_1919.jpg spodobało mi sie to a przez zimę zaczne kompletować graty w San Trope byłem na jednym z szrotów patrze a tu ani jednej a czwórki myślałem że znajdę jakąś a4 to kupie kilka rzeczy a tu ni uja
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ta i kierownice i siedzenia i coś jeszcze ? tylko ze to jest moja wizja ... Kolego
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
walnij jeszcze konsole środkową i popielniczkę w tych strickersach
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
był ktoś na zakończeniu sezonu audipodkarpacie ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ile teraz trzeba dać za b6 taką przyzwoita ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
chce widzieć ten wyścig Łukasz nie sprzedajesz swojej audi?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
czekajcie na mnie :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Podsufitka czy warto od nowa okleić
z tym tylko do armisteada http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70870.0
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Piotrek niema mnie w kraju do 10 grudnia Jestem w San Tropez obecnie (Francja) [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 11:45_________________________________________________ UWAGA Pierwsza impreza z cyklu AUDI MEET' 8 Października 2011 (sobota) Godzina: 16:00 Miejsce: Parking pod sklepem "Meble.pl" przy ul. Langiewicza w Rzeszowie (tam gdzie miały być Złote Pasaże). Przed torami po prawej stronie jak się jedzie od obwodnicy. Konkursy: - Najładniejsze auto zlotu - Najstarsze utrzymane auto zlotu - Najbardziej oryginalne auto zlotu (bierzemy pod uwagę całe auto łącznie z silnikiem) - Rzut kierownicą - Najdziwniejsza rzecz pod maską - Dojazd do przeszkody Dodatkowo mamy jeszcze małe niespodzianki dla niektórych użytkowników z forum, ale o tym dopiero na zlocie. Podczas zlotu będzie kręcony film, oraz tradycyjnie będą trzaskane zdjęcia (w tym grupowe) :-) Panoramy: :arrow: http://fotozibi.netarteri...e/Panorama1.jpg :arrow: http://fotozibi.netarteri...e/Panorama2.jpg Harmonogram imprezy: 16:00 - Otwarcie wjazdu na plac 17:00 - Rozdanie kart do głosowania na "Najładniejsze auto zlotu" (wybierają uczestnicy) 17:15 - Rzut kierownicą 17:45 - Wybory na "Najstarsze utrzymane auto zlotu*" oraz "Najbardziej oryginalne auto zlotu"** (zgłoszenia przy wjeździe na plac) (bierzemy pod uwagę całe auto łącznie z silnikiem - wybiera komisja) 18:15 - Najdziwniejsza rzecz pod maską*** (każdy uczestnik zlotu bierze udział)(wybiera komisja) 18:30 - Dojazd do przeszkody (wg. zgłoszeń przy wjeździe na plac) 19:15 - zakończenie głosowania na "Najładniejsze auto zlotu" - podliczanie głosów 19:30 - ogłoszenie wyników konkursów 20:00 - planowane zakończenie Regulamin imprezy: 1. Na miejscu panuje bezwzględny zakaz śmiecenia. Po zakończonej imprezie należy po sobie posprzątać. 2. Nie puszczamy głośno muzyki. 3. Nie palimy gumy i nie pokazujemy co potrafi nasz samochód. 4. Na terenie placu panuje ograniczenie prędkości do 20 km/h. 5. Zabrania się prowadzenia pojazdów po spożyciu alkoholu. 6. Uczestnicy są zobowiązani do zachowania nie zagrażającemu bezpieczeństwa dla innych. Niedostosowanie się do regulaminu oznacza usunięcie z imprezy bez wcześniejszej dyskusji! *Najstarsze utrzymane auto zlotu - Najstarszy samochód zlotu, utrzymany w jak najlepszym stanie wizualnym i technicznym. Liczy się data w dowodzie rejestracyjnym i stan faktyczny pojazdu. **Najbardziej oryginalne auto zlotu - Najbardziej oryginalny projekt samochodu, czyli co wyróżnia Twój samochód? ***Najdziwniejsza rzecz pod maską - Dotyczy całej komory silnika, bierzemy pod uwagę rzecz/przedmiot, który jest na stałe, tudzież jest za coś odpowiedzialny nie na daną chwilę. Bardzo prosimy wszystkich przybyłych użytkowników o wyposażenie się w swoje wizytówki (karteczki z Nickiem z forum za szybą) oraz w długopisy :-) Bardzo prosimy o punktualne przybycie :-D Zapraszamy _________________ www.audipodkarpacie.pl
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
kurde jak się nie zagląda na forum to tak jest ;( 27 i 3 września mam wesele wieć nie bardzo [br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 19:38_________________________________________________wybieracie się 8 października na zakończenie sezonu ?
-
[ALL B5] Grill audi a4 b5 w moim wykonaniu-proszę o opinie ;)
nic nie widać
-
[ALL B5] Grill audi a4 b5 w moim wykonaniu-proszę o opinie ;)
nic nie widać
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 / VTecA4.
pablo_9 nasze silniki demonami prędkości nie są ale jak sie wkręci i trzyma na obrotach to potrafią zaskoczyć :evil:
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 / VTecA4.
medik :polew:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
pewnie że ja ;D
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 / VTecA4.
osobiście nie uznaję drewna w aucie jeśli tobie się podoba to ok ja bym osobiście okleił drewno folią karbonową zaś dla wygody podczas jazdy możesz wymienić obecne fotele na fotele kubełkowe
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 / VTecA4.
trochę roboty masz nie powiem ale kilka weekendów z piwem w ręku i auto będzie wyglądać ciekawie - zmienisz tylne lampy nie duży koszt i efekt który odmłodzi auto -zmienisz końcówkę tłumni ka na oryginalną bo taką rurę to ja mam przy Ursusie c -385 -w dłoń suszarkę i wolne 10 nim i brewek nie ma ... powodzenia
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 / VTecA4.
sie mu pomoże
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 / VTecA4.
110
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja u siebie zapłaciłem 190zł auto przyciemnione do połowy sedan tylnia szyba z jednego kawałka
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
oj tam ... sam mam takie lampy bo są ciekawe