Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez koman

  1. się ojczulek woził a na kawę czemu nie zajechałeś ? :gwizdanie: do pracy jechalem nie dalo rady szkoda bo miałem w lodówce 2 zimne piwa [br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 21:48_________________________________________________Nie no tak to nie będzie za tydzień robimy spota w stałym miejscu tylko wcześniej i wyruszamy do chłopaków na Rzeszów odwiedzić ich co wy na to ?
  2. się ojczulek woził a na kawę czemu nie zajechałeś ? :gwizdanie:
  3. NONO... skąd masz tą lotkę na klapię :gwizdanie: kupiłeś ty czy była juz piękne auto a naklejki nie takie złe
  4. człowieku wygrałeś 1/2 wartość mojego auta
  5. zobaczę w przyszłym tygodniu jak nie uda mi się jej sprzedać to robię auto typu "DZIADEK"
  6. A powiem ci ze tarfiles i to w 100% :> piec kola :decayed: od dziś jeżdżę z tobą na maszyny
  7. AHA ... klamki pozostają z czarnym kolorze w planie mam kierownice poliftową oczywiście jak wpadnie lewy piniądz hhe[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 21:31_________________________________________________ma ktoś jakieś propozycję żeby upiększyć moją a4
  8. częsci do mojej a4 bo szykuję ja na zakończenie sezonu aha... widziałem cię obok orzecha o godzinie 12.25 w poniedziałek co taki zadowolony byłeś jak byś wygrał na maszynie
  9. jak będziesz się wybierał to daj znać wcześniej na forum . w tym rzecz że ja dopiero szukam jakiegoś szrota na Podkarpaciu takiego większego
  10. zazdroszczę ci tych kubełków ;(
  11. gdzie są jakieś rozbitki,angole,popowodziowe auta
  12. koledzy wiece gdzię na Podkarpaciu jest jakiś 'szrot ' ?
  13. koledzy wiece gdzię na Podkarpaciu jest jakiś 'szrot ' ?
  14. Witam koledzy mam nadzieje ze wybrałem dobry dział żeby sprawdził mi ktoś błędy które mi wyskoczyły a więc o to mała lista : aj 12:29 VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8D0 907 557 HX Component and/or Version: 1,6L R4/2V MOTR HS D01 Software Coding: 04001 Work Shop Code: WSC 40321 8 Faults Found: 18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low P1602 - 35-10 - - - Intermittent 16989 - Internal Control Module: ROM Error P0605 - 35-00 - - 00670 - Throttle Position Sensor (G127) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent 16500 - Engine Coolant Temp. Sensor (G62): Implausible Signal P0116 - 35-10 - - - Intermittent 16518 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: No Activity P0134 - 35-10 - - - Intermittent 00532 - Supply Voltage B+ 07-10 - Signal to Low - Intermittent 00561 - Mixture Adaptation 12-10 - Adaptation Limit (Mul) Exceeded - Intermittent 00561 - Mixture Adaptation 15-00 - Adaptation Limit (Add) Not Reached to na tyle .... dla mnie to czarna magia wiec proszę o małą pomoc ps;jeśli to jest zły dział proszę o przeniesienie [mod]Po pierwsze to wpisujemy konkretnie prefix, a nie ALL po drugie błędy są opisane w tym dziale tylko poszukać - regulamin sie kłania. - poprawiłem prefix[/mod]
  15. a pamiętasz moje
  16. ahhh.... te lexsusy :gwizdanie: znam ten zrób tak jak ja i zmień je szybko bo nie pasują do auta i nie zdziw się jak poleci krytyka za nie a co do auta to silnik V6
  17. te auto widziałem ostatnio na allegro :gwizdanie:
  18. 1 str. obecny stan auta +sesja [br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 20:04_________________________________________________a nie lepiej wymienić klamki ? :gwizdanie:
  19. kiera jest w planach
  20. koman odpowiedział(a) na NexoPL temat w Audi A4 B5
    :gwizdanie:
  21. ja się niestety nie wybiorę bo mam w tym terminie wesele [br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 12:14_________________________________________________http://allegro.pl/spoiler-listwa-na-klape-audi-80-100-a4-a6-a8-i1730863738.html myślę nag taki dodatkiem co wy na to ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.