Treść opublikowana przez koman
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
zacnie
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
się ojczulek woził a na kawę czemu nie zajechałeś ? :gwizdanie: do pracy jechalem nie dalo rady szkoda bo miałem w lodówce 2 zimne piwa [br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 21:48_________________________________________________Nie no tak to nie będzie za tydzień robimy spota w stałym miejscu tylko wcześniej i wyruszamy do chłopaków na Rzeszów odwiedzić ich co wy na to ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
się ojczulek woził a na kawę czemu nie zajechałeś ? :gwizdanie:
-
[b5 AFN] mój granatek
NONO... skąd masz tą lotkę na klapię :gwizdanie: kupiłeś ty czy była juz piękne auto a naklejki nie takie złe
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
człowieku wygrałeś 1/2 wartość mojego auta- [Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
zobaczę w przyszłym tygodniu jak nie uda mi się jej sprzedać to robię auto typu "DZIADEK"- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
A powiem ci ze tarfiles i to w 100% :> piec kola :decayed: od dziś jeżdżę z tobą na maszyny- [Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
AHA ... klamki pozostają z czarnym kolorze w planie mam kierownice poliftową oczywiście jak wpadnie lewy piniądz hhe[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 21:31_________________________________________________ma ktoś jakieś propozycję żeby upiększyć moją a4- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
częsci do mojej a4 bo szykuję ja na zakończenie sezonu aha... widziałem cię obok orzecha o godzinie 12.25 w poniedziałek co taki zadowolony byłeś jak byś wygrał na maszynie- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak będziesz się wybierał to daj znać wcześniej na forum . w tym rzecz że ja dopiero szukam jakiegoś szrota na Podkarpaciu takiego większego- [B5 AAH] Audi A4 b5 2,8 V6 quattro 96 rok proszę o opinie
zazdroszczę ci tych kubełków ;(- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
to ile chcesz ?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
gdzie są jakieś rozbitki,angole,popowodziowe auta- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
koledzy wiece gdzię na Podkarpaciu jest jakiś 'szrot ' ?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
koledzy wiece gdzię na Podkarpaciu jest jakiś 'szrot ' ?- [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
ostro- [B5 ADP] Błędy VAG
Witam koledzy mam nadzieje ze wybrałem dobry dział żeby sprawdził mi ktoś błędy które mi wyskoczyły a więc o to mała lista : aj 12:29 VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8D0 907 557 HX Component and/or Version: 1,6L R4/2V MOTR HS D01 Software Coding: 04001 Work Shop Code: WSC 40321 8 Faults Found: 18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low P1602 - 35-10 - - - Intermittent 16989 - Internal Control Module: ROM Error P0605 - 35-00 - - 00670 - Throttle Position Sensor (G127) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent 16500 - Engine Coolant Temp. Sensor (G62): Implausible Signal P0116 - 35-10 - - - Intermittent 16518 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: No Activity P0134 - 35-10 - - - Intermittent 00532 - Supply Voltage B+ 07-10 - Signal to Low - Intermittent 00561 - Mixture Adaptation 12-10 - Adaptation Limit (Mul) Exceeded - Intermittent 00561 - Mixture Adaptation 15-00 - Adaptation Limit (Add) Not Reached to na tyle .... dla mnie to czarna magia wiec proszę o małą pomoc ps;jeśli to jest zły dział proszę o przeniesienie [mod]Po pierwsze to wpisujemy konkretnie prefix, a nie ALL po drugie błędy są opisane w tym dziale tylko poszukać - regulamin sie kłania. - poprawiłem prefix[/mod]- [B5 ABC] Moja mała V6 :)
a pamiętasz moje- [B5 ABC] Moja mała V6 :)
ahhh.... te lexsusy :gwizdanie: znam ten zrób tak jak ja i zmień je szybko bo nie pasują do auta i nie zdziw się jak poleci krytyka za nie a co do auta to silnik V6- [B5 AHU] Nowy nabytek, niebieska niunia !!!
te auto widziałem ostatnio na allegro :gwizdanie:- [Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
1 str. obecny stan auta +sesja [br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 20:04_________________________________________________a nie lepiej wymienić klamki ? :gwizdanie:- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
kiera jest w planach- [B5 AHL] Małe co nie co.
:gwizdanie:- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ja się niestety nie wybiorę bo mam w tym terminie wesele [br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 12:14_________________________________________________http://allegro.pl/spoiler-listwa-na-klape-audi-80-100-a4-a6-a8-i1730863738.html myślę nag taki dodatkiem co wy na to ? - Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00