Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] Audi A4 b5 2,8 V6 quattro 96 rok proszę o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcialbym wam przedstawic moj nowy nabytek .

Audi A4 B5 2,8 V6 quattro z 96roku..174.00 KM/128.00 kW; Silnik: AAH

Wyposarzenie :

- quattro

- bose

- pełny fis

- klima

- kubełki

- podłokietnik

- 2x elektryczne szyby

- fabryczny alarm + centralny z pilota w kluczyku + domykanie szyk

- fabryczne koła 16"

i inne pierdoły o których nie pamiętam

KODY Z NAKLEJKI:

X0A = National sales program germany

B0A = Poj. bez szczególnych krajowych wymogów techn.

C1L = Felga aluminiowa 7 jx16h2 et45 5/112

G0Q = 5-biegowa aut. skrzynia biegów

H6U = Opony 205/55 r16 91w

J0F = Battery 320 a (70 ah)

M78 = 6-cylindrowy silnik z wtryskiem 2,8ltr. litera kodowa

Q1D = Fot. sport.

1AH = Abs i eds

1G3 = Kolo zapasowe normalne zamiast dojazdowki

2PV = Kierownica skórz. do poduszki bezp.

3AF = Lusterko zew.(konwex),el.regulowane

3BS = Lusterko zewn. (asferyczne), elektr. ustawiane lewo kzl

T7X = 6-cylindrowy silnik z wtryskiem 2,8ltr. litera kodowa

3S0 = Bez poręczy dachowych

4UE = Lewo/prawo

0G2 = Automatyczna skrzynia biegow

8AE = Radio "delta"

8GL = Alternator

8RY = GłoŚnik z syst.dŹwiękowym bose

1LB = Faustsattelbremse przod

3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)

1BA = Pakiet zawiesz. komfortowe

SDC10906.jpg

SDC10908.jpg

SDC10909.jpg

SDC10911.jpg

SDC10908.jpg

SDC10914.jpg

SDC10916.jpg

SDC10905.jpg

SDC10920.jpg

SDC10923.jpg

SDC10931.jpg

SDC10930.jpg

SDC10924.jpg

SDC10926.jpg

SDC10928.jpg

Plany:

*Tylnie lampy po II Lifcie

*Tylnie szyby do przyciemnienia

*Fela

*Mlowanie zacisków

*Tunel środkowy wraz z panelem środkowym po II Lifcie

---------------------------------------------------------------------

Przyszed czas na wymiane:

Klocki hamulcowe przod

Tarcze hamulcowe przod

Dwa wahacze Dolny prawy rogal przedni i Gorny rogal lewy

Jutro bore sie za to zrobie klika foek i wkleje oczywiscie

Auto.jpg

Opublikowano

standardowo, lampy przednie po II-lifcie, zglebić ją bo koza, plus za środek niebieski i za quattro :good: Kiere z eski wstaw bo ta twoja postarza auto, no i pomyśl nad inną felą :wink4:

Opublikowano

standardowo, lampy przednie po II-lifcie, zglebić ją bo koza, plus za środek niebieski i za quattro :good: Kiere z eski wstaw po ta twoja postarza auto, no i pomyśl nad inną felą :wink4:

Oraz do poprawek lakierniczych jeśli chodzi o prawy przód, a tak to wygląda na zadbaną :wink4:

A nie chciałeś już kupić 2.8 193KM Q, kumpel ostatnio kupił taką i zdziwiłem się że ma z 96r bo byłem pewny że od 1997r 30V wchodziły.

Opublikowano
  • Autor

standardowo, lampy przednie po II-lifcie, zglebić ją bo koza, plus za środek niebieski i za quattro :good: Kiere z eski wstaw bo ta twoja postarza auto, no i pomyśl nad inną felą :wink4:

nie rozumiem z tymi lampami .. ze one sa po II lifcie czy mam stawic te po II lifcie.. mi sie wydaje ze to sa te przed liftem

A co do srodka to jest czarny takie zdjecie wyszlo nie wiem czemu

Opublikowano

Wstaw najlepiej lampy zespolone po II-lifcie 99-01 nie żadne angely ani tym podobne

Opublikowano

Piękna :good: zmień sobie przednie lampy tak jak koledzy podpowiadali na soczewkowe po drugim lifcie i czekaj na zimę docenisz co kupiłeś jak po śniegu polatasz :>

Opublikowano
  • Autor

Piękna :good: zmień sobie przednie lampy tak jak koledzy podpowiadali na soczewkowe po drugim lifcie i czekaj na zimę docenisz co kupiłeś jak po śniegu polatasz :>

co do sniegu to wiem juz jak sie nia lata bo mam juz ja od listopada 2010!! a co do lamp to normalnie podejda po lifcie do niej??

Opublikowano

ładna furka Lampy podchodzą z małą pracą na forum jest wontek poświecony temu zabiegowi :) lub nic nie tniesz i kupujesz Lampy soczewkowe ala S4 koszt ok 600zł (allegro) i pasują normalnie kolega Rafik z forum ma tak owe :)

PS jak będziesz sprzedawał Lampy to daj znać Jeśli bosch to chętnie przytulę prawą :)

Opublikowano
  • Autor

A mam jeszcze do was pytanie chcem zmienic olej ale nie wiem jaki wlas poprzedni wlasciciel nie powiedzial mi jaki byl lany i teraz ja nie wiem co zalac??

Opublikowano

zazdroszczę ci tych kubełków ;(

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

??

Opublikowano

No fotele bardzo fajne :slina: I całe auto również ładnie się prezentuje.

Opublikowano

V6 :good::quattro:

Opublikowano
  • Autor

V6 :good::quattro:

a co masz jakies wątpliwości co do Quattro

Opublikowano

V6 :good::quattro:

a co masz jakies wątpliwości co do quattro

:facepalm:
Opublikowano

V6 :good::quattro:

a co masz jakies wątpliwości co do quattro

:facepalm:

:facepalm::polew: :polew: fajnie wyszło

a teraz do rzeczy. Fajne autko i tak jak przedmówcy, zmień lampy na soczewice, walnij kiere eSkową, obniż lekko, auto odrazu odmłodnieje i nabierze charakterku.

Olej lej półsyntetyk 10W40 AAH są silnikami idioto-odpornymi i naprawdę wytrzymałe z nich suki...

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam

Opublikowano

To się nacieszyłeś :whistling:

Opublikowano
  • Autor
To się nacieszyłeś :whistling:

Tak sie stalo ze sprzedalem je koledze a ja kupilem alfe 147 ..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.