Treść opublikowana przez koman
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
widzę coś ciekawego na klapie :gwizdanie:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ehhehe.... to dobrze
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Zapraszamy Wszystkich Posiadaczy AUDI i Miłośników tej Niezwykłej Marki na Spoty Kolbuszowskie . Najbliższy Spot Odbędzie się 8-go Maja o 16.00 . Parking przy Dyskotece 'Bogacz' Serdecznie Zapraszamy [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 14:26_________________________________________________jak tam panowie po świętach :gwizdanie:
-
[B5 AJL] Czarna mamba 180km,quattro :)
Ładne autko ale osobiście nie przemawiają do mnie te białe tarcze lepiej założyć ringi
-
[ALL B5] Lampy tył - didodowe, czy ori po 2-gim lfcie?
Chłopak zrobi jak będzie chciał to jest pewne Ja założyłem te lampy bo mi się podobają i nie przypominają aż tak bardzo sjeny czy hondy Lampy stylistycznie pasują do jasnego koloru auta i ładnie prezentuje się przy czarnym kolorze Posiadacze tych lamp wiedzą o co chodzi
-
[ALL B5] Lampy tył - didodowe, czy ori po 2-gim lfcie?
a może coś tańszego jak ja mam :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186801.90
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Zapraszamy Wszystkich Posiadaczy AUDI i Miłośników tej Niezwykłej Marki na Spoty Kolbuszowskie . Najbliższy Spot Odbędzie się 8-go Maja o 16.00 . Parking przy Dyskotece 'Bogacz' Serdecznie Zapraszamy
-
SPOTY PRZEWORSKIE
Zapraszamy Wszystkich Posiadaczy AUDI i Miłośników tej Niezwykłej Marki na Spoty Kolbuszowskie . Najbliższy Spot Odbędzie się 8-go Maja o 16.00 . Parking przy Dyskotece 'Bogacz' Serdecznie Zapraszamy
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
a będziesz miał się czy pochwalić chociaż na spocie ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
myślałem że to ty modzisz coś przy aucie ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
to że by nie było również się dołączam Łukasz nie jechałeś dziś w kierunku Weryni około 13 ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
a nasz 8 Maja Tęsknisz za nami ?
-
[ B5 AHH] nisko i szeroko
no ładnie sie prezentuje a jaki masz procent przyciemnione szybki ?>
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
po świętach dopiero podjadę
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
mam przetarte ale mam myśl
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
jest i dla tego się pytam czy ktoś coś więcej o nim wie
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
chłopaki znacie tego tapicera samochodowego na dolnej na wprost komisu samochodowego ?
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
to jest biały czy srebrny :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
hmm... gdybym był posiadaczem tego autka spróbował bym pokombinować z bielą jakiś element
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
jakiś mam niedosyt przy tym samochodzie :gwizdanie:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
a dekory i konsole środkową + małe pierdółki popielniczka przód i tył zapalniczka . Będę chciał jeszcze przed spotem zrobić lusterka i dach ale nie wiem czy się wyrobie
-
[B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
teraz to ostro pojechałeś
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
w końcu się zabrałeś za tę listwy :bicz3:he
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
zrobimy listę i się zamówi jutro zamawiam folię karbon
-
Malowanie zacisków hamulcowych
rozbierany był cały zacisk ?