Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez koman

  1. widzę coś ciekawego na klapie :gwizdanie:
  2. ehhehe.... to dobrze
  3. Zapraszamy Wszystkich Posiadaczy AUDI i Miłośników tej Niezwykłej Marki na Spoty Kolbuszowskie . Najbliższy Spot Odbędzie się 8-go Maja o 16.00 . Parking przy Dyskotece 'Bogacz' Serdecznie Zapraszamy [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 14:26_________________________________________________jak tam panowie po świętach :gwizdanie:
  4. Ładne autko ale osobiście nie przemawiają do mnie te białe tarcze lepiej założyć ringi
  5. Chłopak zrobi jak będzie chciał to jest pewne Ja założyłem te lampy bo mi się podobają i nie przypominają aż tak bardzo sjeny czy hondy Lampy stylistycznie pasują do jasnego koloru auta i ładnie prezentuje się przy czarnym kolorze Posiadacze tych lamp wiedzą o co chodzi
  6. a może coś tańszego jak ja mam :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186801.90
  7. Zapraszamy Wszystkich Posiadaczy AUDI i Miłośników tej Niezwykłej Marki na Spoty Kolbuszowskie . Najbliższy Spot Odbędzie się 8-go Maja o 16.00 . Parking przy Dyskotece 'Bogacz' Serdecznie Zapraszamy
  8. koman odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Zapraszamy Wszystkich Posiadaczy AUDI i Miłośników tej Niezwykłej Marki na Spoty Kolbuszowskie . Najbliższy Spot Odbędzie się 8-go Maja o 16.00 . Parking przy Dyskotece 'Bogacz' Serdecznie Zapraszamy
  9. a będziesz miał się czy pochwalić chociaż na spocie ?
  10. myślałem że to ty modzisz coś przy aucie ?
  11. to że by nie było również się dołączam Łukasz nie jechałeś dziś w kierunku Weryni około 13 ?
  12. a nasz 8 Maja Tęsknisz za nami ?
  13. no ładnie sie prezentuje a jaki masz procent przyciemnione szybki ?>
  14. po świętach dopiero podjadę
  15. mam przetarte ale mam myśl
  16. jest i dla tego się pytam czy ktoś coś więcej o nim wie
  17. chłopaki znacie tego tapicera samochodowego na dolnej na wprost komisu samochodowego ?
  18. to jest biały czy srebrny :gwizdanie:
  19. hmm... gdybym był posiadaczem tego autka spróbował bym pokombinować z bielą jakiś element
  20. jakiś mam niedosyt przy tym samochodzie :gwizdanie:
  21. a dekory i konsole środkową + małe pierdółki popielniczka przód i tył zapalniczka . Będę chciał jeszcze przed spotem zrobić lusterka i dach ale nie wiem czy się wyrobie
  22. w końcu się zabrałeś za tę listwy :bicz3:he
  23. zrobimy listę i się zamówi jutro zamawiam folię karbon
  24. rozbierany był cały zacisk ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.