Treść opublikowana przez koman
-
[B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
kurde będzie się działo
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
nie doleci do żołądka
-
[B5 ADP] Moja czwóreczka
u mnie masz dużego plusa + za silnik i kolor a jak sie przyłożysz to autko będziesz miał lepsze
-
[ALL B5] GAZ
Zrób nowy temat na pewno Ci pomogą Do regulacji biegu jałowego na gazie nie chce robić tematu gdzie wypowiedzą się dwie osoby
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
hehe... a ja się obejdę smakiem ;(
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
racja ale my też się możemy napić zobaczymy ile by osób wpadło :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
a aluchy na jaki kolor walniesz ?
-
[B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
nielze to wygląda
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
nom zaciski wymalowałem dzięki koledze cycek997 mam założone podświetlanie nóg i drzwi od spodu [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 13:54_________________________________________________widziane dziś audi a4 po 'skokiem Stefczyka' rkl...... z naklejką :polew:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
hmmm... może pod koniec miesiąca ?
-
[ALL] Wymiana tapicerki doradzcie ;)
o kurde zarąbiste człowieku na twoim miejscu zrobił bym tak jak na tym zdjęciu powaga
-
[B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
ale fajna maszyna dużo robią te lampy red withe kiedy będzie reszta zdj :gwizdanie:
-
[ALL B5] Carbon
mam pytanie zrobił by mi ktoś vt konsoli środkowej w jasnym karbonie ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ehheh dzięki ujdzie w tłumie może zrobimy jakiegoś spota ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Oo kto się pojawił co tam u cb ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
nie wiem właśnie nikt tu już nie zagląda ;( a spot jak najbardziej można zrobic
-
[ALL B5] Kierunkowskazy boczne białe, czy czarne?
grill będzie od s4 wiec nie będę go ruszał ale z tym tylnym znaczkiem to się zastanowię zajrzyj na mój profil na ostatnich stronach mam foto z czarnym znaczkiem (fota michu)
-
[ALL B5] Kierunkowskazy boczne białe, czy czarne?
czarne będzie się komponować możesz jeszcze zrobić czarny grill i tylni znaczek w czerni
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
jak były założone
-
[ALL B5] GAZ
mam pytanie do was mam audi z 95'r i jest założona sekwencja z thomsona ... kiedy rozpędzę auto powyżej 120km i wyluzuje traci obroty i spadają do zera auto gaśnie zapalają się wszystkie kontrolki nie wiem co się dzieje może mi ktoś pomóc
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
jacek myślałem że zapomnieliście o spotach w Kolbuszowej ;( ja bym chciał w tym miesiącu zrobić ale nie wiem jak będzie z resztą ekipy :gwizdanie: a zaciski malowałem sprayem a firma to weSco pojemność 400ml [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 20:33_________________________________________________kupiłem do tego srebrzankę żeby pomalować obudowę tarczy i pół ośkę
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
kurde z lampkami na razie lipa a jak ci się widzi moja abstrakcja z malowaniem zacisków
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
radio jest po wypadkowe a na dodatek z biedronki ehhee
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
mam pytanie zrobił by mi ktoś vt panelu środkowego w aucie ? ponieważ chce zrobić w karbonie tym jasnym [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 21:53_________________________________________________ [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 18:29_________________________________________________eheh małe malowanko [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 19:55_________________________________________________
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
czemu ???