Treść opublikowana przez koman
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Serdecznie Zapraszamy Wszystkich Członków Klubu ''A4 Klub POLSKA'' Na Pierwszy Oficjalny Spot Który Odbędzie Się w Kolbuszowej ; 13-go Marca 2011 o 16.00 W Razie Pytań nr.gg 9334640 Parking na Wprost Restauracji 'Krokodyl' Zapraszamy
-
[ALL B6] Malowanie dekor
hmmmm.... ja to chyba zrobie swoje listwy karbonowe w aluminium rozjaśnią autko i będzie się fajnie komponować z czarną deską :>
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
to oficjalnie o 16 to wysyłam zaproszenia :>
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
no nie wiem właśnie to jak o której może zaraz po objedzie 14.30
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
co za starostwem , w skansenie hmmm....[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 20:26_________________________________________________ parzyłem msza jest o 15.00 a na spota pasuje być przed 15 to sobie parking zarezerwujemy
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
o której byście chcieli ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
oK możecie się wpisać wstępnie kto by przybył
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
więc niech będzie 13 [br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 22:09_________________________________________________zastawiam się nad zaproszeniem na spot członków Audi Klub Podkarpacie i Audi Club Polska ... nie będzie wam to przeszkadzać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- [B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
3 ale z białym paskiem nie dymiony- [B5 ANA] moja piękna
Ale lamentujecie jak stare mohery sam mam silnik 1.6 z instalacją i nie narzekam ... Poza tym on będzie jeździł tym autkiem a nie wy więc dajcie już spokój , lepiej będzie jak doradzicie mu z modami a nie dyskutowali o silniku Gratuluję zakupu oby ci się nią jeździło jak najdłużej- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ja przyjadę a czy reszta przyjedzie :gwizdanie:- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
masz link do tego komisu http://autadostawcze.gratka.pl/oferta/ zależy jak mu się uda kupić- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
nie tylko ode mnie to zależy :gwizdanie:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
z tego- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
myślę w następną niedziele spota zrobić- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
a gdzie reszta ?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: z tego się uśmiałem- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Widzę ,że sum zrobiliście z tym spotem i tyle :gwizdanie: a zapowiadało się tak pięknie- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
eeee.... ludziska- [ALL B6] Malowanie dekor
Widać ogrom pracy włożony w te elementy :good: może ktoś z kolegów opisał by cały cykl dla takich ludzi jak ja którzy nie czają zbytnio jak i co ( bez urazy dla innych użytkowników forum )byłbym wdzięczny- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
To baaa... [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 16:19_________________________________________________Wstępna lista chętnych prosze się wpisać ; koman- organizator- mój numer w razie pytań (782185171) liste podaj dalej- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Wstępna lista chętnych ; koman- organizator- mój numer w razie pytań (782185171) liste podaj dalej :>- SPOTY PRZEWORSKIE
Drodzy panowie i panie dużymi krokami zbliża się do nas upragniona Wiosna , zatem che zorganizować pierwszy oficjalny spot w Kolbuszowej smiley Data nie jest jeszcze uzgodniona ale na pewno będzie to Niedziela . Spot odbędzie się na parkingu na przeciw Restauracji Krokodyl .Proszę was koledzy abyście wpisali się wstępnie kto by przybył . Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych tongue4- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Drodzy panowie i panie dużymi krokami zbliża się do nas upragniona Wiosna , zatem che zorganizować pierwszy oficjalny spot w Kolbuszowej smiley Data nie jest jeszcze uzgodniona ale na pewno będzie to Niedziela . Spot odbędzie się na parkingu na przeciw Restauracji Krokodyl .Proszę was koledzy abyście wpisali się wstępnie kto by przybył . Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych tongue4 - [B5 1Z] Czerwony tdik Tczew