Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez koman

  1. Serdecznie Zapraszamy Wszystkich Członków Klubu ''A4 Klub POLSKA'' Na Pierwszy Oficjalny Spot Który Odbędzie Się w Kolbuszowej ; 13-go Marca 2011 o 16.00 W Razie Pytań nr.gg 9334640 Parking na Wprost Restauracji 'Krokodyl' Zapraszamy
  2. koman odpowiedział(a) na NoJA temat w Audi A4 B6
    hmmmm.... ja to chyba zrobie swoje listwy karbonowe w aluminium rozjaśnią autko i będzie się fajnie komponować z czarną deską :>
  3. to oficjalnie o 16 to wysyłam zaproszenia :>
  4. no nie wiem właśnie to jak o której może zaraz po objedzie 14.30
  5. co za starostwem , w skansenie hmmm....[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 20:26_________________________________________________ parzyłem msza jest o 15.00 a na spota pasuje być przed 15 to sobie parking zarezerwujemy
  6. o której byście chcieli ?
  7. oK możecie się wpisać wstępnie kto by przybył
  8. więc niech będzie 13 [br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 22:09_________________________________________________zastawiam się nad zaproszeniem na spot członków Audi Klub Podkarpacie i Audi Club Polska ... nie będzie wam to przeszkadzać
  9. 3 ale z białym paskiem nie dymiony
  10. Ale lamentujecie jak stare mohery sam mam silnik 1.6 z instalacją i nie narzekam ... Poza tym on będzie jeździł tym autkiem a nie wy więc dajcie już spokój , lepiej będzie jak doradzicie mu z modami a nie dyskutowali o silniku Gratuluję zakupu oby ci się nią jeździło jak najdłużej
  11. ja przyjadę a czy reszta przyjedzie :gwizdanie:
  12. masz link do tego komisu http://autadostawcze.gratka.pl/oferta/ zależy jak mu się uda kupić
  13. nie tylko ode mnie to zależy :gwizdanie:
  14. myślę w następną niedziele spota zrobić
  15. a gdzie reszta ?
  16. :polew: z tego się uśmiałem
  17. Widzę ,że sum zrobiliście z tym spotem i tyle :gwizdanie: a zapowiadało się tak pięknie
  18. eeee.... ludziska
  19. koman odpowiedział(a) na NoJA temat w Audi A4 B6
    Widać ogrom pracy włożony w te elementy :good: może ktoś z kolegów opisał by cały cykl dla takich ludzi jak ja którzy nie czają zbytnio jak i co ( bez urazy dla innych użytkowników forum )byłbym wdzięczny
  20. To baaa... [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 16:19_________________________________________________Wstępna lista chętnych prosze się wpisać ; koman- organizator- mój numer w razie pytań (782185171) liste podaj dalej
  21. Wstępna lista chętnych ; koman- organizator- mój numer w razie pytań (782185171) liste podaj dalej :>
  22. koman odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Drodzy panowie i panie dużymi krokami zbliża się do nas upragniona Wiosna , zatem che zorganizować pierwszy oficjalny spot w Kolbuszowej smiley Data nie jest jeszcze uzgodniona ale na pewno będzie to Niedziela . Spot odbędzie się na parkingu na przeciw Restauracji Krokodyl .Proszę was koledzy abyście wpisali się wstępnie kto by przybył . Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych tongue4
  23. Drodzy panowie i panie dużymi krokami zbliża się do nas upragniona Wiosna , zatem che zorganizować pierwszy oficjalny spot w Kolbuszowej smiley Data nie jest jeszcze uzgodniona ale na pewno będzie to Niedziela . Spot odbędzie się na parkingu na przeciw Restauracji Krokodyl .Proszę was koledzy abyście wpisali się wstępnie kto by przybył . Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych tongue4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.