Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez koman

  1. ehhehe ciekawie by to wyglądało armistead co myślisz o tych lampach red withe na tył bo wojcicu już wyraził swoją opinię <sjena >
  2. heheeh za tydzień będzie montowane podświetlane klamki a następnie ....
  3. armisteada i wojciu0308 są moimi idolami więc ich się słucham
  4. czyli malować kurde musze zacząć coś robić przy aucie bo stoję w miejscu [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, Podświetlanie nóg ;D mała rzecz a cieszy :> pozdro dla cyca <fotka zapożyczona od kolegi michu dzieki > zostało też zamontowane podświetlanie drzwi na biało jak uda mi się zrobić foto dodam
  5. Autko już nabiera charakteru ale jeszcze dużo pracy przed tobą ale widać że wiesz co robisz powodzenia
  6. czerwony to nie jest wieś kolego każdy ma swoje gusta i trzeba o tym pamiętać ja osobiście malował będe na czerwono bądz żółto
  7. ciekawi mnie jedno czy ten typ będzie dalej użytkownikiem forum ?
  8. dajcie spokój ważne że samochód otrzyma
  9. i jak sie skończył ten temat ? :gwizdanie:
  10. efekt za***isty pogadaj z cycem on ci wytłumaczy Powiem ci że chłopak ma talent wyszło mu to za***iście , na twoim miejscu dał bym led fajnie świecą i nie widać ich wcale a kasy ci zostanie jeszcze ... ja teraz będę chciał zrobić podświetlanie klamek na czerwono
  11. ledy wpakowaliśmy, pod nogami mam na czerwono a pod drzwiami na biało .... u nas w b5 jest jakaś kostka przy nogach i tam się wpięliśmy i potem przeprowadzili kabel na drugą stronę wiesz lepiej wygląda ten pasek led niż org lampka przynajmniej ja tak uważam
  12. powoli lampy będą na razie zrobione mam podświetlanie nóg i podświetlanie drzwi od spodu dzięki koledze z naszego forum a dokładnie Waldkowi (CYCEK997)
  13. oświetlenie zrobione
  14. dają pieniądze na modernizację :polew:
  15. czekam na dofinansowanie
  16. delegacja to gitara zdjęcia można by dać na pierwszą stronkę :gwizdanie:
  17. hmmm... albo początek kwietnia albo coś w tym tym miesiącu
  18. piotrek to ty jeszcze żyjesz
  19. ale oprócz nas nikt nie zagląda na ten wątek, od spota
  20. koman odpowiedział(a) na Gucio6080 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    chyba się nie doczekamy
  21. koman odpowiedział(a) na Gucio6080 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a tu mas jaśniej http://www.a4-klub.pl/smf/jak_wklejac_zdjecia_na_forum-t27936.0.html
  22. koman odpowiedział(a) na Gucio6080 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    heheh fotki się zapodziały :gwizdanie:
  23. koledzy był by ktoś chętny na następnego spota
  24. ostatnio zauważyłem że mam strasznie porysowane lusterka i nie wiem co robić wymalować czy obkleić folią karbonową -taki mały tuning
  25. strona startowa ogarnięta [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 18:03_________________________________________________żyjecie jeszcze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.