Treść opublikowana przez koman
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
ehhehe ciekawie by to wyglądało armistead co myślisz o tych lampach red withe na tył bo wojcicu już wyraził swoją opinię <sjena >
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
heheeh za tydzień będzie montowane podświetlane klamki a następnie ....
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
armisteada i wojciu0308 są moimi idolami więc ich się słucham
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
czyli malować kurde musze zacząć coś robić przy aucie bo stoję w miejscu [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, Podświetlanie nóg ;D mała rzecz a cieszy :> pozdro dla cyca <fotka zapożyczona od kolegi michu dzieki > zostało też zamontowane podświetlanie drzwi na biało jak uda mi się zrobić foto dodam
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
Autko już nabiera charakteru ale jeszcze dużo pracy przed tobą ale widać że wiesz co robisz powodzenia
-
[ALL B5] Malowanie Zaciskow Co i Jak!
czerwony to nie jest wieś kolego każdy ma swoje gusta i trzeba o tym pamiętać ja osobiście malował będe na czerwono bądz żółto
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ciekawi mnie jedno czy ten typ będzie dalej użytkownikiem forum ?
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
dajcie spokój ważne że samochód otrzyma
-
Malowanie zacisków hamulcowych
i jak sie skończył ten temat ? :gwizdanie:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
efekt za***isty pogadaj z cycem on ci wytłumaczy Powiem ci że chłopak ma talent wyszło mu to za***iście , na twoim miejscu dał bym led fajnie świecą i nie widać ich wcale a kasy ci zostanie jeszcze ... ja teraz będę chciał zrobić podświetlanie klamek na czerwono
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ledy wpakowaliśmy, pod nogami mam na czerwono a pod drzwiami na biało .... u nas w b5 jest jakaś kostka przy nogach i tam się wpięliśmy i potem przeprowadzili kabel na drugą stronę wiesz lepiej wygląda ten pasek led niż org lampka przynajmniej ja tak uważam
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
powoli lampy będą na razie zrobione mam podświetlanie nóg i podświetlanie drzwi od spodu dzięki koledze z naszego forum a dokładnie Waldkowi (CYCEK997)
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
oświetlenie zrobione
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
dają pieniądze na modernizację :polew:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
czekam na dofinansowanie
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
delegacja to gitara zdjęcia można by dać na pierwszą stronkę :gwizdanie:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
hmmm... albo początek kwietnia albo coś w tym tym miesiącu
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
piotrek to ty jeszcze żyjesz
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ale oprócz nas nikt nie zagląda na ten wątek, od spota
-
a4 z irlandi
chyba się nie doczekamy
-
a4 z irlandi
a tu mas jaśniej http://www.a4-klub.pl/smf/jak_wklejac_zdjecia_na_forum-t27936.0.html
-
a4 z irlandi
heheh fotki się zapodziały :gwizdanie:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
koledzy był by ktoś chętny na następnego spota
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
ostatnio zauważyłem że mam strasznie porysowane lusterka i nie wiem co robić wymalować czy obkleić folią karbonową -taki mały tuning
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
strona startowa ogarnięta [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 18:03_________________________________________________żyjecie jeszcze