Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez koman

  1. im więcej tym lepiej
  2. bartezz111 Pamiętaj samochód robisz dla siebie a nie dla innych samochód ma ciebie cieszysz a nie innych
  3. My tym bardziej damy rade :> :>
  4. Co ?! To mnie zaskoczyłeś . A ty kolego jesteś z okolic Kolbuszowej
  5. koman odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Eeee... Marcin czekam aż odświeżysz termat
  6. Nom więc na razie jest cisza przed burzą :gwizdanie:
  7. to byś pomógł a tak na serio wiesz żę pogoda odegra największą role
  8. mamy nadzieje tylko na razie czekam aż sie pogoda poprawi
  9. Ciekawy kolor , tylko że ty masz ciemny kolor a ja niestety jasny a robiłem już kilka kombinacji
  10. heheh... są różne odcienia ale większość maluje swoje zaciski na czerwono i to samo doradza żeby iść w ten kolor a ty coś kombinujesz z zaciskami ?
  11. Dzięki chyba sie za to wezmę w sobotę bo mi się spodobało
  12. dach odpada [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 19:37_________________________________________________Ale czekam na inne propozycje kolegów [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 20:47_________________________________________________było by coś z tego czy inny kolor http://img23.imageshack.us/img23/2521/p1010032qzaciski.jpg[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 17:48_________________________________________________http://img833.imageshack.us/img833/1351/p1010035czerwie4.jpg
  13. Cześć nie wydaje mi się żeby podeszła ale możesz spróbować ja tydzień temu wymieniałem i założyłem od a4 z roku '97 i nie pasowała końcówka przy zacisku (wężyk od oleju hamulcowego ) ale zrobiłem redukcję i podeszło Aha... pamiętaj są dwa rodzaje zacisków aluminiowy i żeliwny Ktoś z forum do mnie pisał że ma do sprzedania zaciski jak znajdę to ci napiszę
  14. Mam małe pytanie ty masz z tyłu oryginalne odświętnie czy sam je robiłeś ... Jeśli sam możesz mi opisać jak to zrobiłeś będę wdzięczny ::
  15. pamiętaj Polak potrafi :>
  16. doszedłem do wniosku że i tak nie będzie go widać bo autko jest srebrne
  17. oO Dzięki za informacje Teraz mam dylemat z lampami :wallbash:nie wiem które wybrać
  18. Powiem ci że te lampy nie różnią się od siebie zbytnio dioda jest podobna do redów
  19. Ahhh... piękna ale u ciebie też były Lexsus z tyłu znam ten ból (moje też przyjechały na podobnych i też z niemiec ) Widać ogrom pracy włożony
  20. nie wole te pierwsze :gwizdanie:
  21. http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b5-8d0-diodowe-led-cz-b-sedan-i1435924480.html
  22. Jak sie nie mylę to one kosztują około 500 zł
  23. Czy ja wiem na pewno lepiej wyglądają od tych Po lifcie miałem za 160 od anglika ale nie miałem wtedy kasy i poszły Jak kupie te lampy to zobaczysz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.