-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Panowie powiem tak gwint przerabiałem w Passacie -70mm. w Audi na serii osłona silnika haczę ;/ Fotki będą. Zapraszam dziś na vw manie będę o 15 ;p już na miejscu pozdro
-
[B5 1Z] Oświetlenie wnętrza
Powiem tak ja mam ori central zamontowałem otwieranie z pilota i jak najbardziej oświetlenie się zapala i gasi
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Witam długo nie wchodziłem na forum =(chorowałem ;p) Dodałem parę drobiazgów do audika mianowicie elektryczne szyby przód. Oświetlenie led wnętrze oraz pozycje przód i tył. wskaźnik ciśnienia doładowania turbo...
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Hmm... jestem ciekaw [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 09:31_________________________________________________Panowie a ktoś mi VT podrzuci na 17calach
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Co wy chcecie bardzo ładnie wyglądają u mnie w okolicy na 18 moment zawieszenie wyjeb... miał bym
-
Civic 4gen 91r.
Bardzo ładna Honda Kolorek ideał
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Kupiłem w Wejchertowie za 450zł całe kompletne(wszystko) 2 sztuki ale jest problem ;/ mianowicie koleś miał wiązki ucięte bez kostek no i audik nie jest przystosowany do takiej instalacji drzwi są z rocznika 96r. muszę dorwać pilnie moduł komfortu z wiązkami ma ktoś coś takiego i za ile (pilnie)! [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 16:02_________________________________________________hmm... Podjąłem decyzje co do Alu http://moto.allegro.pl/s-line-nowe-felgi-16-5x112-audi-a2-a3-a4-a6-a8-i1485442864.html No i jakieś oponki[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 21:05_________________________________________________Wracając do lamp zawierzyłem krąg numer:1 numer:2 numer:3 Proszę o jakieś opinie
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Witam :> znalazłem drzwi kolorek orginal kupilem 2 sztuki ;p ladnie utargowalem kompletne drzwi z wszystkim i elektryka koniec korbek z przodu
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
drogie trochę ;p kurde już sam nie wiem. A co do Halogenów będą
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
EH kolega mi hakiem drzwi wgioł szukam nowych w kolorze ;(
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
jej kto napisał ze nie chce zmieniać
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Bardzo ładne autko z czerwonym ładnie pasują czarne dodatki( lampy fele czarne szybki przycienione to jest to) ja myślę jednak o 16calowych felach bo drogie opony są do 18tek i gleby nie wrzucę już to przerabiałem cenie sobie komfort (wydoroślałem ;p)
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Hmm... a jak by do zwykłych powiedzmy lamp bez ledów wsadzić takie żarówki?
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Dziękuje kolego za te słowa hm... może jednak płytko myślę fajnie by był jak by ktoś mi jakiś fajny pomysł podrzucił
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Mateuszu mam tyle samo lat co ty i już w aucie wcześniejszym przerabiałem takie mody wybacz... dałeś mi do myślenia jeszcze się zastanowię nad kupnem. Zainspirowałeś mnie na swój sposób... tylko ja nie chce mieć wszystkiego tak jak inni wcześniej tak miałem i teraz tez (racze)j tak nie będzie zobaczymy zresztą pomyślę... mam teraz wielką burze mózgów i szukam i szukam...
bartezz111
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta