Treść opublikowana przez bartezz111
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Panowie powiem tak gwint przerabiałem w Passacie -70mm. w Audi na serii osłona silnika haczę ;/ Fotki będą. Zapraszam dziś na vw manie będę o 15 ;p już na miejscu pozdro
-
[B5 1Z] Oświetlenie wnętrza
Powiem tak ja mam ori central zamontowałem otwieranie z pilota i jak najbardziej oświetlenie się zapala i gasi
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Witam długo nie wchodziłem na forum =(chorowałem ;p) Dodałem parę drobiazgów do audika mianowicie elektryczne szyby przód. Oświetlenie led wnętrze oraz pozycje przód i tył. wskaźnik ciśnienia doładowania turbo...
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Hmm... jestem ciekaw [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 09:31_________________________________________________Panowie a ktoś mi VT podrzuci na 17calach
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Co wy chcecie bardzo ładnie wyglądają u mnie w okolicy na 18 moment zawieszenie wyjeb... miał bym
-
Civic 4gen 91r.
Bardzo ładna Honda Kolorek ideał
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Kupiłem w Wejchertowie za 450zł całe kompletne(wszystko) 2 sztuki ale jest problem ;/ mianowicie koleś miał wiązki ucięte bez kostek no i audik nie jest przystosowany do takiej instalacji drzwi są z rocznika 96r. muszę dorwać pilnie moduł komfortu z wiązkami ma ktoś coś takiego i za ile (pilnie)! [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 16:02_________________________________________________hmm... Podjąłem decyzje co do Alu http://moto.allegro.pl/s-line-nowe-felgi-16-5x112-audi-a2-a3-a4-a6-a8-i1485442864.html No i jakieś oponki[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 21:05_________________________________________________Wracając do lamp zawierzyłem krąg numer:1 numer:2 numer:3 Proszę o jakieś opinie
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Witam :> znalazłem drzwi kolorek orginal kupilem 2 sztuki ;p ladnie utargowalem kompletne drzwi z wszystkim i elektryka koniec korbek z przodu
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
drogie trochę ;p kurde już sam nie wiem. A co do Halogenów będą
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
EH kolega mi hakiem drzwi wgioł szukam nowych w kolorze ;(
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
jej kto napisał ze nie chce zmieniać
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Bardzo ładne autko z czerwonym ładnie pasują czarne dodatki( lampy fele czarne szybki przycienione to jest to) ja myślę jednak o 16calowych felach bo drogie opony są do 18tek i gleby nie wrzucę już to przerabiałem cenie sobie komfort (wydoroślałem ;p)
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Hmm... a jak by do zwykłych powiedzmy lamp bez ledów wsadzić takie żarówki?
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Dziękuje kolego za te słowa hm... może jednak płytko myślę fajnie by był jak by ktoś mi jakiś fajny pomysł podrzucił
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Mateuszu mam tyle samo lat co ty i już w aucie wcześniejszym przerabiałem takie mody wybacz... dałeś mi do myślenia jeszcze się zastanowię nad kupnem. Zainspirowałeś mnie na swój sposób... tylko ja nie chce mieć wszystkiego tak jak inni wcześniej tak miałem i teraz tez (racze)j tak nie będzie zobaczymy zresztą pomyślę... mam teraz wielką burze mózgów i szukam i szukam...
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
NO zacząłem oglądać i powiem ci że te po licie nic specjalnego(kwesta gustu) w ogolę bym ich nie kupił szkoda kasy lepiej już zostawić stare chyba że coś znajdę podobnego i zastosuje żarówki ledowe
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Kolego Pucku chciałem kupić lampki myślałem ze pokarzesz mi coś lepszego, jeśli już odmawiałeś mi ich zakup myślałem ze mnie przekonasz a tu... oki poszukam sobie tylko nie wiem czego szukać ale luzik
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
dawaj linka...
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
hmm... Sam nie wiem nic ciekawego a masz jeszcze jakieś inne zdjęcie Pucek proszę cie przekonaj mnie...
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
hmm... a znalazł byś mi o jakie ci chodzi i jak to wygląda na ledach?
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
hmm... jak mogłem zmienić zdanie, a dlaczego wracają do tych po lifcie?
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Dobra jestem za [br]Dopisany: 06 Luty 2011, 14:59_________________________________________________staram się szlifować pierwszy post [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 00:18_________________________________________________Panowie dziś wymyśliłem ze kupie te lampki myślę że będą spoko
-
[ALL B5] Problem z nawiewem
czyli w wersjach bez klimatronika i tej wersji sie trzymajmy są linki czy siłowniki czy ktoś kiedyś kiedyś to rozbierał bo mi nawiew na nogi nie działa tylko dmucha na szybę nigdy tego nie rozbierałem i proszę o jakieś wskazówki...
-
[ALL B5] Problem z nawiewem
ja mam jak autor posta zwykły nawiew ni klimatronic [br]Dopisany: 08 Luty 2011, 12:13_________________________________________________nikt nie pomorze
-
[ALL B5] Problem z nawiewem
MAM to samo czy jest ktoś kto wie jak temu zaradzić??? czy to jakiś bezpiecznik czy silniczek niemam pojęcia jak za to sie zabrać Proszę o pomoc bo mi nogi marzną