Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Civic 4gen 91r.


damian_qbass

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem przedstawić Moje inne autko które służy mi już od prawie 3 lat do jazdy na codzień i do małych zabaw.

MODEL: 1991rok, hatchback, 3 drzwi

SILNIK: 1,3 d13b2 75km

UKLAD DOLOTOWY: seria

UKLAD WYDECHOWY: kolektor, katalizator wycięty:),układ ciutkę powiększony, Końcowy M-tech

ELEKTRONIKA i ELEKTRYKA: komputer, elektryczna regulacja świateł

UKLAD NAPĘDOWY: seria

ZAWIESZENIE: seria

UKLAD HAMULCOWY: seria

OPONY: Uniroyal RainSport 2 195/50R15

ŚRODEK: od ED7 + pasy 3 punktowe

Autku po kupnie wymieniłem cały silnik na taki sam 1.3 z Automatu gdyż poprzedni właściciel przekombinował coś z panewkami... wymieniony został także rozrząd,Hondzia dostała nowiutkie kompletne sprzęgło oraz wymieniłem przednie wahacze... w między czasie doszło pare drobizagów... aktualnie jest kilka rzeczy do zrobienia, miedzy innymi blacharka, czeka wymiana tarcz, klocków.Poniżej kilka zdjęc przedstawiających historie autka u mnie

4495930035ba5.jpg

w640.png

pc130058qk8.jpg

pc130073przerpbkans6.jpg

w480.png

p1010161sl4.jpg

w640.png

dsc00313lzn2.jpg

p5230147.th.png

p5230138j.th.jpg

905019588c4e5730m.jpg

p4250024u.jpg

p4250016.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne zelzako, kolezka mial kiedys takie, tylko ze z 1,6 na jednym wlku, to byl taki szatan ze nie mialem pytan, na kresce dostawalem takie baty ze szok, kilka dlugosci samochodu, w ogole z 1,8t nie mialem podjazdu do hanny kumpla.

dbaj o nia i wstawiaj 1,6:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac, że zadbane żelazo :good:

Sprzedajesz bo widzę, że kartka na szybie bocznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze że zastanawiałem się nad sprzedażą jakiś czas temu... ale tak naprawde nie opłaci mi się go sprzedać za cene dobrych felg... a tak przynajmniej autko służy do poroszania się...

a co do silnika myślałem nad wstawieniem D16z2, wtedy będzie można pomyśleć o jakiejś malutkiej zabawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładuj 1.6 bo widzę że blacha całkiem się trzyma jak na Hondę. Sam miałem CRXa z D16A8, te auta są stworzone do kreski, dużo fajnych wspomnień np. jak facet w Seacie z 2.0Tdi 170KM nie mógł uwierzyć że wącha spaliny starej pordzewiałej 130 konnej Hondy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p1010399qt.jpg

p1010410t.jpg

p1010414y.jpg

p1010420nv.jpg

p1010422m.jpg

p1010430h.jpg

Jak by ktoś potrzebował mało palącego autka dla żony, dziewczyny lub kochanki to honda jest na sprzedaż, silnik w bardzo dobrym stanie, do zrobienia jest kilka poprawek blacharskich

Ostatnio zostały wymienione na nowe :

-Przeguby

-chłodnica na większą od Ed7

-bębny i szczęki tył

-klocki hamulcowe przód

-nowe lapmy przód (stare także dokładam razem z silniczkami )

do auta dodaje zimówki w dobrym stanie, felgi 15' z praktycznie nowymi Oponami Uniroyal RainSport 2 195/50R15 a także parę części wraz z fotelami, kanapa z ED7 oraz całym drugim silnikiem (przekręcone panewki)

[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 16:05_________________________________________________http://otomoto.pl/honda-civic-C21173451.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...