Treść opublikowana przez koman
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
jakieś z niecałe 10 min
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
nie strasz go ...
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ajjj... dużo przekroczyłeś ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
w którym miejscu ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dopiero się okaże
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a od czwartku ma ponoć sypać śnieg
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
[email protected] wyślijcie mi zdjęcia Jak wrażenia po spocie ???
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
a numer masz [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:23_________________________________________________Dla tych co nie wiedzą gdzie będzie organizowany spot ; Dla kolegów jadących z Tarnobrzega jedziemy w kierunku Rzeszowa przejeżdżamy duże rondo i kierujemy sie prosto jakieś 250m , mijamy duży hipermarket Stokrotka 50 dalej widzimy po lewej stronie zjazdy wybieramy net drugi z skręcamy w lewo ukazuje nam się sklep wędkarski wjeżdżamy w tą drogę i jesteśmy na miejscu Jeśli kotś nie bedzie mógł trafić daje swój numer kom 782185171 żeby mógł się skontaktować
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
tak masz być :bicz3:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
co !?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
to ty nie wiesz ;p
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
nie nie będziemy już modzić pod bogacze .... niech reszta odczyta tą wiadomość żeby trafili
-
[ALL B5] moja nowa Audiczka po zmianie felg i umyciu
otrzyma od forum roczny zapas płyny do mycia auta
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Damy radę nie od razu zbudowano Rzymu ....więc wiecie wszystko można zrobić Zrobimy więc pod bogaczem na tym parkingu ok Z powodów małych komplikacji Spot zostanie przeniesiony na parking obok dyskoteki BOGACZ
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
zobaczymy na miejscu jak będzie ... ewentualnie za starostwem zrobimy spota
-
[B5 ADR] Audi A4 B5 tygrys
ah... te lampy myślałeś nad zmianą alusów ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
i dobrze
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
i spoko jak masz znajomych co maja magiczne pierścienie to ich zaproś [br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 22:44_________________________________________________A więc widzimy sie w Niedziele o 16 na parkingu ...
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
byku dawaj fotkę jak wyglądają zaciski
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
tomekhxc czyli widzimy się w Niedziele
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
13-go marca o godz 16 to jest spot w Rzeszowie na Podpromiu wrclaguna najlepszego z okazji urodzin 13.03.2011 o godzinie 15;00 to spot audipodkarpacie szykuje Jesteśmy na Forum A4-klub.pl to trzymajmy sie i pilnujmy naszych spotów... ja tylko spytałem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
parking ma być wolny bo będzie już po mszy , a w zapasie jest parking za starostwem a on jest duuuży
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to wpadnijcie do nas
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
czekam aż reszta odczyta wiadomość :gwizdanie: i zobaczymy ile nas będzie
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
to spoko [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 23:04_________________________________________________Zaproszenia wysłałem na spoty -Tarnobrzeg i Rzeszów i do kilkunastu osób