Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez koman

  1. ehhehe.... wolał bym org przetarte
  2. nie wasz się zdejmować tej listwy ! listwa ładnie się prezentuje
  3. ludzie co tak cicho
  4. u mnie już zmienione i zaciski maźnięte :tongue4:
  5. ciekawie to wygląda muszę pojechać na szrot i kupić znaczek a co do listwy muszę coś wymyślić bo ranty mam pobijane ;(
  6. michu wczoraj jak malowałem zaciski to zdarłem tą listwę
  7. ciekawe jak by to zrobić w vt jak by to wyglądało z listwą i bez listy
  8. może i tak się zrobi :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 22:24_________________________________________________armistead i ty wojciu jako moi przybrani opiekunowie mam do was małe pytanie i do innych użytkowników też chce założyć znaczek audi na tylnej klapie (0000) i myślałem pomalować go na czarny mat i wymalować też na ten kolor tą srebrną listwę na dole klapy co wy na to ?
  9. ja już się zabieram za to kanał wolny farba kupiona jak skończę to dodam zdjęcie
  10. ahh... ciekawe jak długo będziesz się nimi zachwycał :gwizdanie:
  11. tylko zaciski wymalowałeś ?
  12. a nie mam ktoś na zbyciu :gwizdanie:
  13. da rady ale musisz wszystko dokładnie obkleić żeby nie opylić autka (oczywiście jak będziesz malował sprayem )
  14. ładnie to wygląda
  15. rób bo efekt zarąbisty [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 19:21_________________________________________________mam pytanie będzie ktoś z was zamawiał naklejki klubowe ?
  16. witam u mnie też jest taka szpara w tym samym miejscu co u ciebie ;( muszę poszperać i popytać czy mogło być coś nie tak z air bagiem
  17. ja tu tylko sprzątam a moderator zaginął w akcji malowania zacisków :polew: za cala mase OT
  18. to kurde nie wiem jak mam tarczę wielkości org to nie ma sensu malować ?
  19. ciekawa koncepcja ja na razie pozostaje przy czerwonym
  20. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177654.75 proszę ...[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 21:16_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=144282.0
  21. pożyjemy zobaczymy może jakoś wam sie spodoba jak założę
  22. eeee... jakoś mi sie nie widzą nie wiem czemu :gwizdanie: zakochałem się w red withe
  23. bębny jedynie pod kolor alusów
  24. ta al'a kosztują około 500 zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.