Treść opublikowana przez koman
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Drodzy panowie i panie dużymi krokami zbliża się do nas upragniona Wiosna , zatem che zorganizować pierwszy oficjalny spot w Kolbuszowej smiley Data nie jest jeszcze uzgodniona ale na pewno będzie to Niedziela . Spot odbędzie się na parkingu na przeciw Restauracji Krokodyl .Proszę was koledzy abyście wpisali się wstępnie kto by przybył . Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych tongue4
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Drodzy panowie i panie dużymi krokami zbliża się do nas upragniona Wiosna , zatem che zorganizować pierwszy oficjalny spot w Kolbuszowej Data nie jest jeszcze uzgodniona ale na pewno będzie to Niedziela . Spot odbędzie się na parkingu na przeciw Restauracji Krokodyl .Proszę was koledzy abyście wpisali się wstępnie kto by przybył . Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
gdzie tam czekamy na odwilż
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
zastanawiałeś się nad zmianą lamp z tyłu może coś takiego jak kolega tymonA4 miał ; http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177654.75 sam się na takie napaliłem
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
I zacznie się lansss...
-
[ALL B5] Porysowany climatronic
jak wy to robicie bo mnie to ciekawi
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Oo ... nie przejmuj się spotem masz teraz ważniejsze sprawy na głowie , życzę szybkiego powrotu dla żony , oby wszystko skończyło się dobrze
-
[ALL B5] Porysowany climatronic
kup podkład do plastiku, czarny mat i bezbarwny w spreju i do roboty ...
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
oO. To ty Jakie masz zdanie na lampy typu dioda ... ale szczerze żeby przemówić wszystkim do głowy
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
http://moto.allegro.pl/lampy-led-diodowe-tyl-do-a4-b5-i1420092397.html sprzedawał je chłopak z naszego forum
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
a na tył coś takiego ; http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b5-95-01-red-white-depo-hq-i1478363241.html - sam che takie kupić
-
[ALL B5] Porysowany climatronic
i co będziesz robił ; -oklejał - malował czy wymieniał
-
[ALL B5] Porysowany climatronic
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=86651.0 tam masz jeszcze demontaż dekorów w drzwiach
-
[ALL B5] Porysowany climatronic
Znam ten widok ale przygotuj się na dużo pracy przy demontażu panelu :tongue4:czytałem na forum o zdejmowaniu tego panelu ... jak chcesz to ci poszukam całego schematu demontażu
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
Kolego wskazówki już dostałeś co do zmian przydała by się jeszcze polerka jak się ociepli aha... niech ci służy
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Ale mi wiercicie dziurę w brzuchu z spotem hehe... i dobrze będę miał większą motywacje
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
będzie możemy zrobić ale czy będziesz stał w mrozie i padającym śniegu bo mi się raczej nie wydaje i a spot się odbędzie tylko czekam na pogodę
-
[B5 AHU] Granatowy Muł (czarny bixenon na sprzedaż)
a co małżonka zrobiła
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
a macie jakiś filmik z tego Marcin ?
-
[ALL B5] Jaki wzór felgi i czy podejdzie? z allegro
3 i do tego ładnie zaciski wymalować
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Bartek możesz jeszcze do swojej niuni dorzucić halogeny , taka moja rada
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dziś było
-
[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew
Wiesz poszperaj trochę w dziale 'Moja a4' tam każdy robi autko według własnego gustu może akurat coś ci się spodoba. Ja tak zrobiłem i mam kilka pomysłów
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Małe pytanko jak było na spocie Klubu Audi Podkarpacie
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Witam i to jest konkret z grubej rury ładujesz spota to mi sie podoba :oklaski: A największym problemem z spotami jest to że każdy potwierdza swoją obecność w 100 % a przyjedzie tylko 4-5 auta i w tedy człowiek traci chęci na następny spot nooo.... się troszkę rozpisałem