Treść opublikowana przez koman
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
[email protected] wysyłać mi foto
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak zawita ktoś od was Na Spota do Kolbuszowej ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
to Spoko widzimy sie jutro
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
a będziesz stał w deszczu ? :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zapraszamy Wszystkich Posiadaczy AUDI i Miłośników tej Niezwykłej Marki na Spoty Kolbuszowskie . Najbliższy Spot Odbędzie się 8-go Maja o 16.00 . Parking przy Dyskotece 'Bogacz' Serdecznie Zapraszamy PS;Mam nadzieje że slaweq sie nie pogniewa Zapraszam serdecznie
-
Polska oczyma Polaków
jaaa... skubańce muszę wyrobić sobie nowy dowód osobisty ;(
-
Polska oczyma Polaków
WTF ... co się stało z Podkarpaciem v
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
a mogę bez przedniej szyby bez problemu sam przyciemnić ?[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:57_________________________________________________środek powoli ogarniam wnet foto zapodam
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
widziałem ja juz kilka razy pod szkoła a dokładnie po między szkołą muzyczną i sam smakiem jak dorwę kierowce to go zwerbuje ehehe
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
mam nadzieje że ktoś z Rzeszowa i Tarnobrzega sie pojawi ... zauważyłem że po Kolbuszowej jezdzi audi s4 ciemna zieleń kojarzysz może ??
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
to nie dobrze ;( chyba z spota będą nici w sobotę zdecyduje czy spot będzie zobacze jak pogoda dopisze
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ehhe ... wiesz ciekawi minie jaka będzie tak na prawdę pogoda i ile osób sie pojawi... w końcu zaczynam ogarniać wnętrze :gwizdanie: ale z szybkami nie zdążę
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
pierwsza myśl ile ja wypiłem ehhehe jak sie jeździło na letnich ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
nawet nie żartuj ehhehe
-
[ALL] Piszczy strasznie ...
ja tak mam ale oponki mam 205 na 55 i te piski sa czasami wyłącznie przy hamowaniu może tarcze mają na to wpływ
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
dzięki .... Przygotowani wszyscy na Spota 8-go ???
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
już było o 16 wpadnij do Kolbuszowej 8-go na Spota [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 19:08_________________________________________________małe pytanie jak sie zdejmuję tylne boczki ? wykręciłem wszystkie śrubki tylko nie wiem co zrobić z korbka od szyby
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Ford Mondeo 1.8 125kunie 1999 Wszystko było by oki jak bym nie progi ;( silnik igła
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
hehe ... może rozpalimy tam grilla :gwizdanie:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
No data jest ustalona na 8-go Będziecie ? :gwizdanie:
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
ja bym dodał jeszcze jasnego koloru żeby ciekawiej wyglądało wnętrze
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
jak będziesz wiedział ile bierze to daj mi znać
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
za bardzo razi w oczy :gwizdanie:
-
[ALL B5] Lampy tył - didodowe, czy ori po 2-gim lfcie?
szkoda tylko że link wygasł
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
może chciała wejść na ręcznym