Treść opublikowana przez koman
-
[ALL B5] Zderzak tuningowy z dużym grillem
dobra poczekamy zobaczymy ... czekamy na foto kolego
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
właśnie nie wiem .teraz to ja mam na głowie polerowanie klosza przy aucie
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
panowie w niedziele jest duży ruch popołudniu na Rzeszowie ?
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
dalej go remontujesz ?
-
[ALL B5] Auto na LPG gasnie po deszczu
witam . Sam tak mam od jakiegoś czasu jak auto postoi na deszczu to mam takie problemy jak ty wymienię u siebie przewody i świece i zobaczę co sie bedzię dzaiło
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
hh ja mam to samo +popielniczka poszła w karbon
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ale niezłe jaja z tym były po spocie . Łukasz nie przejeżdżałeś czasem w sobote przez Majdan popołudniu ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
brak czasu ... jak ogarniesz to daj mi znać bo jeszcze kolega chce sobie zrobić jedna lampę od Seata Leona [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:51_________________________________________________chłopy co tu taka cisza
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
heheh jutro dodam zdj z szybkami [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 22:11_________________________________________________już dodane zapraszam na pierwszą stronę
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
1str ogarnięta resztę zdj dodam potem
-
[ALL B6] Spoiler a4 b6 sedan jaki kupić ?
kurde lipna jakość ale zrób lepsze bo naszły mnie chęci na taki
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
czyli Tomek się nie mylił
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
nie TYLKO AUDI [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 21:44_________________________________________________podeślij mi numer do tego gościa po poleruje klosze
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
i gitara wpadać panowie nawet na godzinę :>[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 15:02_________________________________________________panowie jako że na spocie u nas jest mało aut myślałem nad założeniem jakieś stronki ,profilu coś w tym rodzaju żeby zapraszać właścicieli tych aut co wy na to ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ja , fantom czekam aż reszta tu wejdzie i sie dowie moze że ktos ma do reszty numer
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
dziś .
-
[ALL B6] Spoiler a4 b6 sedan jaki kupić ?
a jak by kupić od m3 ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
tak [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 19:15_________________________________________________panowie szykować fury na niedziele godzina 16 ! obecność obowiązkowa
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
no spot będzie w następną niedziele co wy na to ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
chłopaki w końcu jestem ustawiony na ściemę szybek
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
to jest fantom on nie jest z okolic Cmolasu
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
koszt ściemy szyb 200 zł a ile % to się jeszcze nie zastanawiałem
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
na czwartek jestem umówiony eheeh ale zobacze jak to sie skończy a spota to już myśle nad nim :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
w kolbuszowej na wprost komisu samochodowego i w mielcu tanio obszywa Dzięki kolego masz może numery tel.? Może znajdę w sieci Wysłałbym do kolegi z forum który robi to dobrze i tanio ale wtedy mam uziemione auto na tydz. a to nie wchodzi w grę, może tam obszyją od ręki nie był bym taki pewien
-
[B5 AFN] sebek840 moja A4
zdanie już znasz