-
[ALL B5] Zabudowa stożka :)
dzieki z madra rade
-
[ALL B5] Auto na LPG gasnie po deszczu
on przelaczy sie na LPG zanim rusze z pod domu bo ustawiony jest na 20 stopni C. wiec ma to moze cos wspolnego z LPG
-
[ALL B5] Auto na LPG gasnie po deszczu
Daj znac jak wymienisz i czy pomogło
-
[ALL B5] Auto na LPG gasnie po deszczu
Błedow nie ma. A przwody i swiece nie wymieniane auto mam 4 miechy a lpg w nim miesiac. To moze byc ta przyczyna?
-
[ALL B5] Auto na LPG gasnie po deszczu
Problem jest tego typu. Padal deszcz lub jest wilgotno, wsiadam rano do auta i odpala bez problemu. Po przjechaniu 200-300m auto gasnie i wtedy jest delikatny problem z odpaleniem. Musze go wtedy kercic jakies 10 sekund. Odpala i potem jest juz wszystko ok... zaznaczam ze jest to autko na LPG sekwencyjny i przy normalnej pogodzie takie rzeczy nie maja miejsca wszystko jest ok. Prosze o pomoc co to moze byc?
-
[B5 AEB] Wymiana katalizatora na rure
nie lepiej zamiast rurki wstawic strumienice?
-
[ALL B5] Zabudowa stożka :)
A moge sie dowiedziec jaki jest efekt tego stożka?
-
[B5 AEB] Sklejenie tapicerki
Tobie sie udało ale ja nie wiem czy bym sobie poradzil wiec wole to jakos skleic bez zdejmowania dechy
-
[B5 AEB] Sklejenie tapicerki
Mam ten sam problem. Ale wyciagac cala deche? wiadomo ze nie nie złoże potem tak jak byc powinno będzie skrzypiec. Czyli czym najlepiej skleic? moze kropelka?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Paweł a4 b5 1.8 125ps lpg
plotka190
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta