Treść opublikowana przez daffi0808
-
Autocom 2021.11
Witam, nie wiem czy to dobre miejsc, ale potrzebuje program autocom 2021.11 Czy chciałby się ktoś podzielić tym .... najlepiej na mega.nz
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Poproszę o rozkodowanie WAUZZZ4G9GN150031
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, Proszę o rozkodowanie vin: WAUGFAFC5DN093978 Dziękuję!
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Bardzo dziękuję!
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
- Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Mogę prosić o rozkodowanie vin WAUZZZ4G5DN018380- Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Czy mogę prosić o rozkodowanie vin WAUZZZ4G4CN099144 Z góry dziękuje- Tarcza sprzęgłowa 2.5 TDI
Witam! Potrzebuje dokładnych wymiarów tarczy sprzęgła, do audi a4 b6 2.5 V6 TDI AYM.- [ALL B6] Kodowanie Licznika
Wielkie dzięki!!! Zaraz poszukam czujnika, i go zamówię.- [ALL B6] Kodowanie Licznika
A więc sprawa się wyjaśniła, kodowanie jest teraz ok. Kolego Bromchit miałeś racje z tym kablem brązowo-czerwonym, podpoiłem ten kabel pod masę i licznik zaczął wariować. I teraz mam pytanie czy da się dokupić czujnik do tej mojej skrzyni? A może da się przerobić żeby czytała prędkość z ABS/ESP jak po roku 2003?- [ALL B6] Kodowanie Licznika
Bardzo dziękuje!!! Czyli ten przewód muszę podłączyć do czujnika prędkości na skrzyni, ale ja na skrzyni nie mam czujnika prędkości (czujnik powinien znajdować na korku wlewu oleju do skrzyni na lewej półośce, a u mnie niema jest sam korek bez czujnika) . ą ta skrzynia pochodzi od a4 b6 2.5tdi. Podobno te audi 2.5 odczytują prędkość z czujnika ABS.(z tego co się dowiadywałem to mi tak mówili) I teraz jak to można sprawdzić?- [ALL B6] Kodowanie Licznika
U mnie nie ma czujnika prędkości na skrzyni, ani na manualnej ani multi nie było, ja w sterowniku wgrałem nowy soft.- Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Witam! Zrobiłem przekładkę z multitronic na manual w a4 b6, Wszystko poszło dobrze oprócz prędkościomierza. Z tego co się dowiedziałem to a4 b6 odczytuje prędkość z czujników ABS/ESP. Orientuje się ktoś, co trzeba jeszcze przekodować żeby zadziałał prędkościomierz po przekładce? Przekodowałem: Silnik na 02012, ABS/ESP na 04255, liczniki na 01045. A widz man wielką prośbę do kolegów co z tym sobie poradziły o pomoc z tym problemem!!! Z góry dziękuje!!!- [ALL B6] Kodowanie Licznika
Orientuje się ktoś, co trzeba jeszcze przekodować żeby zadziałał prędkościomierz po przekładce? Przekodowałem: Silnik na 02012, ABS/ESP na 04255, liczniki na 01045. Z góry dziękuje!!!- [ALL B6] Kodowanie Licznika
Silnik 2.5TDI V6 114KW AYM Skrzynia 6-cio biegowa oznaczenie GAZ- [ALL B6] Kodowanie Licznika
Który sterownik powinienem jeszcze przekodować po przeróbce na manual. Przekodowałem silnik na coding 02012 ,ABS/ESP na 04255,liczniki. A licznik nie działa, gdzie może być problem? Bo A4 B6 prędkość czyta z czujników ABS/ESP???- [ALL B6] Kodowanie Licznika
Radio jest oryginalne navigation plus. Ale zastanawiam się nad ty kodem, czy nie powinno być 1045 dla manuala. Instalacje do skrzyni tylko ciągnąłem do czujnika cofania.- [ALL B6] Kodowanie Licznika
Kodowałem liczniki w kanale 60 miałem 1045 odjąłem 2,. Ale prędkościomierz nie działa. i są błędy: Address 08: Auto HVAC Labels: 8E0-820-043.LBL Controller: 8E0 820 043 K Component: A4 Klimaautomat 1015 Coding: 00000 Shop #: WSC 63351 1 Fault Found: 01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71) 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent ------------------------------------------------------------------------------- Address 17: Instruments Labels: 8E0-920-9xx-8E2.LBL Controller: 8E0 920 930 JX Component: KOMBI+WEGFAHRS. RB4 D29 Coding: 00101 Shop #: WSC 00000 2 Faults Found: 01315 - Transmission Control Module 49-00 - No Communications 01304 - Radio 49-10 - No Communications - Intermittent- [ALL B6] Kodowanie Licznika
Jeszcze nie, bo koledze pożyczyłem kabel ale już go mam i właśnie idę teraz. Dam znać co i jak- [ALL B6] Kodowanie Licznika
W silniku wgrałem soft od manuala. ABS/ESP przekodowałem na manual i teraz jest kodowanie 04255.- [ALL B6] Kodowanie Licznika
oki odejmę dwa. I myślisz że zacznie działać prędkościomierz, czy jeszcze coś muszę zakodować?- [ALL B6] Kodowanie Licznika
ale ja mam teraz manualną skrzynie, bo zrobiłem przekładkę automata na manual- [ALL B6] Kodowanie Licznika
Zaraz zabiorę sie za to i dam znać jak mi poszło.- [ALL B6] Kodowanie Licznika
Czyli wchodzę w anał 60 wpisuję nawa wartość 1029 i potem dodaje kolejno 0001 itd. do tych co tam są?- [ALL B6] Kodowanie Licznika
aktualnie nam 00101 - Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie