konrad1972

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez konrad1972

1. Witam klubowiczow.Moje pytanie jak wyzej jak sprawdzic ten zawor i czujnik nie uzywajac podmiany z innego auta,gdyz nie mam takiej mozliwosci,a nie chcialbym wymieniac wszystkiego po kolei.Potrzebuje tego zeby wyeliminowac te elementy ktore moga miec wplyw na przeladowanie ktore mam na zimnym silniku w przedziale 2200-2500obr.Za pomoc z gory dziekuje. :hi:

2. Witam wszystkich klubowiczow.Jak w temacie prosze o sugestie co do tego bledu ktory mi wyrzocilo;P1557 ,17965 1/1-cisnienie doladowania graniczna wartosc regulacji przekroczona wgore.Dodam ,ze dzieje sie to jak rozpedzam auto z3 na 4 bieg przewaznie na zimnym silniku,chociaz dzisiaj przy temp. silnika ok.60 stopni tez mi zamulilo.Jesli ten watek byl juz poruszany to z gory przepraszam i prosze o wskazowki jak postepowac dalej. :hi:

3. Taką kompetencję i szybkość to rozumiem, u mnie po12 dniach ciszy sam się odezwałem a oni na to że sprężyny są na miejscu ale linearne wysyłać?Taka z nimi gadka ,a prosiłem dajcie znac jak będą, ale wczoraj jeszcze raz napisałem -zobaczymy :angry:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 11:23_________________________________________________Vario dzięki za ostudzenie mojego temperamentu ,dzisiaj tak jak mówiłeś coś drgnęło.Jednak gość z PRINCE SP.J. potwierdził że do mojego modelu EIBACH -cytuję jego wypowiedż :robi tylko linearne ,widać uznali że takie będą lepsze:tak więc nie polemizuje z nim i zamawiam-procedura uruchomiona. :naughty:

4. Witam.Vario taką informację dostałem od PRINCE SP.J. tam gdzie zamawiałem ,mam nadzieję że wiedzą czym handlują.Mnie też wydało się to dziwne gdyż śledzilem dyskusje na tym forum klubowym i opinie były takie jak twoja że raczej takie teraz nie występują.Jestem w kropce ,wysłalem im wiadomość żeby się upewnili i zobaczymy. ;(

5. Witam klubowiczów.Ponawiam moje pytanie gdyż nie otrzymałem odpowiedzi.Zmówiłem eibacha -30/-30,chce zostawic narazie standartowe amoryz 1BA i dorzucić do nich te spręzyny,ale napisali mi że przyszły linearne.Stąd moje pytanie czy można je zalożyć i jak to wszystko będzie wyglądalo jeśli chodzi o wygląd i trakcję. Z góry dziękuje za podpowiedzi mam nadzieję że ktoś pomoże.Pozdrawiam.

6. Witam klubowiczow.Jak w temacie co to są te sprężyny linearne?Zamowilem u PRINCESP.J. sprezyny EIBACH Pro-kit -30/-30 po ponad 12-stu dniach napisalem do nich co tak dlugo to trwa, a oni odpisali mi ,ze maja sprezyny LINEARNE.Prosze niech mnie ktos oswieci i czy beda pasowaly i jak obniza moja A4B6 1,9TDI a mam zawieche 1BA.Z gory dzieki za wszystkie odp.POZDRAWIAM

7. Drodzy klubowicze prosze o porade .Chce kupic oponki letnie w rozm. 235/45 R17.Waham sie nad tymi markami;Goodyear Exelence,Goodyear F1 Asymetric2,PirelliP7 Cinturato,PirelliPZero Rosso.Czy ktos z kolegow moglby wyrazic swoja opinie.Zgory dziekuje za podpowiedz.

8. Witam wszystkich klubowiczow.Jak wyzej w temacie ,choc wiem ze bylo to walkowane tysiac razy,ale chce to wiedziec dla siebie.Teraz w B6 mam 16"x7,5J ET35 205/55,a chcialbym 17"x7,5" ET35 235/45.Felgi ktore mi sie podobaja to wloskie repliki RS4,ktore wystepuja w 7,5J.Mam ori. zawias i nie zamierzam go obnizac.Czy to podejdzie bez zadnej obcierki?Wiem ,ze 18'' byloby lepsze ale nie na moje sciezki.Zgory dziekuje i POZDRAWIAM