konrad1972

O konrad1972

Osiągnięcia konrad1972

Reputacja

1. Witam forumowiczow.Mam pytanie ,czy zaslepiony zawor EGR moze wplywac na uzyskanie temp.silnika?Teraz mam zalany koncentrat +woda destylowana i przy -2,5C po przejechaniu 10km. nie zlapal mi 70C ,a gdy wydluze trase (po miescie) lapie 90C.
  2. Witam klubowiczow.Moje pytanie jak wyzej jak sprawdzic ten zawor i czujnik nie uzywajac podmiany z innego auta,gdyz nie mam takiej mozliwosci,a nie chcialbym wymieniac wszystkiego po kolei.Potrzebuje tego zeby wyeliminowac te elementy ktore moga miec wplyw na przeladowanie ktore mam na zimnym silniku w przedziale 2200-2500obr.Za pomoc z gory dziekuje.
  3. Witam wszystkich klubowiczow.Jak w temacie prosze o sugestie co do tego bledu ktory mi wyrzocilo;P1557 ,17965 1/1-cisnienie doladowania graniczna wartosc regulacji przekroczona wgore.Dodam ,ze dzieje sie to jak rozpedzam auto z3 na 4 bieg przewaznie na zimnym silniku,chociaz dzisiaj przy temp. silnika ok.60 stopni tez mi zamulilo.Jesli ten watek byl juz poruszany to z gory przepraszam i prosze o wskazowki jak postepowac dalej.
  4. Taką kompetencję i szybkość to rozumiem, u mnie po12 dniach ciszy sam się odezwałem a oni na to że sprężyny są na miejscu ale linearne wysyłać?Taka z nimi gadka ,a prosiłem dajcie znac jak będą, ale wczoraj jeszcze raz napisałem -zobaczymy [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 11:23_________________________________________________Vario dzięki za ostudzenie mojego temperamentu ,dzisiaj tak jak mówiłeś coś drgnęło.Jednak gość z PRINCE SP.J. potwierdził że do mojego modelu EIBACH -cytuję jego wypowiedż :robi tylko linearne ,widać uznali że takie będą lepsze:tak więc nie polemizuje z nim i zamawiam-procedura uruchomiona.
  5. Wiele dobrego słyszałem o tym PRINCE SP.J. koledzy polecali to miejsce ,że szybciej że pewniej.Widocznie ja nie mam farta wysłalem im info. i bez odzewu ,zrobię to poraz ostatni bo cierpliwość się moja kończy.Jeśli będzie ten sam efekt to kij im w łeb poszukam innej mety.
  6. Witam.Vario taką informację dostałem od PRINCE SP.J. tam gdzie zamawiałem ,mam nadzieję że wiedzą czym handlują.Mnie też wydało się to dziwne gdyż śledzilem dyskusje na tym forum klubowym i opinie były takie jak twoja że raczej takie teraz nie występują.Jestem w kropce ,wysłalem im wiadomość żeby się upewnili i zobaczymy. ;(
  7. Powiem ci szczerze że nie sprawdzałem jakie mam teraz amorki tyle wiem co z przeglądu auta że są jeszcze dobre mają po 65%.Co do założenia tych sprężyn to jutro je zamówię i jak dobrze pójdzie to na majówkę się zarzuci. :>
  8. Dzięki kolego,wobec tego zamawiam te EIBACHY o charakterystyce liniowej, gdyż z reguly na codzień pomykam sam ,a i do standartowych amorków chyba też będą leprze sprężyny linearne.Pozdrawiam
  9. Witam klubowiczów.Ponawiam moje pytanie gdyż nie otrzymałem odpowiedzi.Zmówiłem eibacha -30/-30,chce zostawic narazie standartowe amoryz 1BA i dorzucić do nich te spręzyny,ale napisali mi że przyszły linearne.Stąd moje pytanie czy można je zalożyć i jak to wszystko będzie wyglądalo jeśli chodzi o wygląd i trakcję. Z góry dziękuje za podpowiedzi mam nadzieję że ktoś pomoże.Pozdrawiam.
  10. Witam klubowiczow.Jak w temacie co to są te sprężyny linearne?Zamowilem u PRINCESP.J. sprezyny EIBACH Pro-kit -30/-30 po ponad 12-stu dniach napisalem do nich co tak dlugo to trwa, a oni odpisali mi ,ze maja sprezyny LINEARNE.Prosze niech mnie ktos oswieci i czy beda pasowaly i jak obniza moja A4B6 1,9TDI a mam zawieche 1BA.Z gory dzieki za wszystkie odp.POZDRAWIAM
  11. Witam.Planuje obnizyc zawieche o -20(WR9przod,WR8 tyl),ale nie jest latwo znalezc.Rozwazam montaz zwieszenia gwintowanego,stad moja prosba o plusy i minusy tego rozwiazania(komfort,cena,etc,)Z gory dziekuje za wszystkie rady.Oczywiscie obnizenie z 1BA na 1BE.
  12. Drodzy klubowicze prosze o porade .Chce kupic oponki letnie w rozm. 235/45 R17.Waham sie nad tymi markami;Goodyear Exelence,Goodyear F1 Asymetric2,PirelliP7 Cinturato,PirelliPZero Rosso.Czy ktos z kolegow moglby wyrazic swoja opinie.Zgory dziekuje za podpowiedz.
  13. Witam koledzy.Chce do swojej b6 zalozyc takie kolka-17"x7,5J ET35 235/45.Jakie polecacie marki opon?Z gory dzieki za info.POZDRAWIAM.
  14. Witam wszystkich klubowiczow.Jak wyzej w temacie ,choc wiem ze bylo to walkowane tysiac razy,ale chce to wiedziec dla siebie.Teraz w B6 mam 16"x7,5J ET35 205/55,a chcialbym 17"x7,5" ET35 235/45.Felgi ktore mi sie podobaja to wloskie repliki RS4,ktore wystepuja w 7,5J.Mam ori. zawias i nie zamierzam go obnizac.Czy to podejdzie bez zadnej obcierki?Wiem ,ze 18'' byloby lepsze ale nie na moje sciezki.Zgory dziekuje i POZDRAWIAM
  15. Witam grono milosnikow audi ,osobiscie dosiadam A4B6 1,9TDI 130kKM [awx].Pozdrawiam