napior1516

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez napior1516

1. Temat zakładam ponownie bo już znalazł się jakiś cwaniak co od razu usuną wątek bez słowa wyjaśnienia zero kultury osobistej tylko jeb do kosz i martw się sam :disgust:.

Panowi domjenick już dziękujemy za pomoc wszelkiego rodzaju i jak nie potrafi pomóc niech zostawi wątek na miejscu.

Witam mam problem z licznikiem. Po uruchomieniu auta już na starcie nie pokazuje mi faktycznej temperatury silnika, i po chwili czasami kilka minut wskazówka z ok.80 stopni leci na łeb do końca i słyszę i widzę alarm a przekroczonej temperaturze cieczy chłodzącej na FIS'ie. Temp silnika ta realna jest na 100% ok bo przy -13 i przejechaniu 1km nie bedzie silnik miał ponad 120 ;p od razu mówię że jeżdżę na ON Verva które nie jest paliwem lotniczym hehe decayed. Żarcik już był teraz pytania i podstawowe info.

Mam A4 z 2001 Avant ale jeszcze B5,

1.9TDI ;p AJM

Licznik pół-fis Jaeger bez dodatkowych wskaźników

I nie wiem czy to ma znaczenie ale mam automat Tiptronic i pod ekranem fis jest jeszcze jakby jeden z biegami.

Co i gdzie w Warszawie mogę zrobić aby było sprawnie bo w marcu będę miał je już rok i to pierwsza moja przygoda z nim gdzie nie wiem jak z niej wyjść bo na wstępie zrobiłem przepływkę.

Problem mam już od pewnego czasu.

Podłączałem do VAG i temperatury są OK na VAGU. I gościu powiedział mi że to licznik i ten typ Jaeger tak ma ;/ i tak mnie zostawił.

Proszę o pomoc co mam zrobić najlepiej w Warszawie lub okolicach.

Dziękuje i czekam na odpowiedź.

2. Na początku szukałem srebrnej lub czarnej, srebrne były słabo wyposażone w serii a czarnej nie znalazłem w avancie. Znajomy zadzwonił że jest ładna do kupienia, jak spytałem o kolor to powiedział mysi, pojechałem zobaczyłem i wróciłem już niunią. Gdzieś czytałem że do halogenu wchodzi też H7 ale nie jestem pewien.

3. Koszt sprysków zalezny jest od tego za ile wyrwiesz kompletny zderzak, mi sie udało kupić całosć za 500zł ze spryskami, koszt samej dyszy 90zł/szt, ale w polifcie poza dyszą jest pare plastików do mocowania które niewiele nie kosztują :gwizdanie: wiec najlepiej szukać całego zderzaka

Piękna robota jeżeli w podpisie to twoje cudo. Mam taki sam kolor;p Dobra trzeba zacząć szukać części żeby zrobić auto na sezon ;p. A jak z tym halogenem?

4. Witam mam pytanie jak wygląda sprawa z instalacją Xenonu w B5 2001. Obecnie mam tradycyjną soczewkę. Myślę nad montażem kompletnego Xenonu.

Ile mniej więcej to będzie kosztowało tzn lampy z osprzętem i spryski. Zastanawiam się nad tym bo i tak mam pęknięty klosz i mocowanie w jednym reflektorze.

A pytanie dodatkowe czy do halogenów (tych w zderzakach) można wsadzić zestaw HID, czy będzie jakaś różnica w oświetleniu drogi i pobocza przez nie? Nie wiem też jaka żarówka jest w halogenie. :mysli:

5. Padły mi zegary w A4 B5 z 2001. Mam zegarki z pół FIS'em. I moje pytanie jest następujące czy da się zamontować zegary z B6/B7. Czy da radę wykonać taką operacje czy ktoś się tym mi zajmie w Warszawie. Lub instrukcje z którą podjadę do warsztatu i będą wiedzieć co robić.

Proszę o bardzo szybką odpowiedź, ponieważ auto stoi w warsztacie.

6. Witam

Mam pytanie co potrzebuje aby założyć radyjko np Alpine do mojej A4 B5 Avant z 2001 roku. Auto kupiłem niedawno z radiem Chorus I chyba było podmienione bo w bagażniku jest zmieniarka. A zmieniarkę obsługuje Concert jak się mylę to przepraszam. Chce wymienić radyjko bo się popsuł potencjometr. Oto moje pytania:

1. Co potrzebuje do tej operacji (konkretnie zaczynając od kluczy do wyciągnięcia starego radia)?

2. Czy nowe radio będzie żyło w zgodzie z zmieniarką (czy będzie odtwarzać płyty w niej)?

3. Czy wszystkie głośniki będą grały?

4. Czy potrzebuje umiejętności Mc Giver'a do przeprowadzenia takiej operacji?

Proszę o nie spamowanie wiadomościami typu: było i poszukaj sobie i itp.

Bardzo dziękuje wszystkim co poświęcą mi swój cenny czas odpowiadając na moje pytania.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Chyba że gra nie jest warta świeczki i lepiej kupić Concerta AUDI. :hi: