aniolwadowic

Reputacja

1. aniolwadowic

nawiewy problem

to nie wiem Panowie ale wczesniej mi mocniej dmuchalo a teraz slabo ida te nawiewy.
  2. aniolwadowic

nawiewy problem

ale wczesniej tak nie mialem i nawiewy dobrze dzialaly
  3. aniolwadowic

nawiewy problem

Mam taki problem , slabo ida mi nawiewy tak samo nawiew na szybe jak wlacze a jak wlacze wycieraczki ze spryskiwaczami to wzrastaja nadmuchy mocniej wieja i pozniej znowu wolniej, co moze byc przyczyna ? dzieki za pomoc.
  4. Witam, mam takie pytanie bo mam belke od haka tylko nie wiem jaka kupic koncowke audi A4 B6 2001rok orginalny hak wpinany i jeden gosciu mi mowil ze sa dwa rodzaje i teraz nie wiem ktory bedzie dobry a nie widze tabliczki znamionowej.[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 15:05_________________________________________________ponawiam
  5. akurat nie pilem i widzialem dobrze, moze przez to ze zapala mi sie ten stop i sie przywiesza moze temu musze podjechac do jakiegos mechanika
  6. ok ale na suchej nawiezchni i jechalem moze z 60km/h i nie bylo zakretow
  7. PAnowie wracajac do domu pod czas jazdy wlaczyla mi sie kontrolka esp ( ja nic nie ruszalem poprostu jechalem ) wiec sie zatrzymalem zgasilem silnik odpalilemod nowa i zgaslo co to moze byc ?? za odp wielkie dzieki.[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 00:15_________________________________________________i jeszcze zaswieca mi sie kontrolka od swiec zarowych i stop sie przywiesza czy to moze byc wspolny problem czy kazdy inny ?? co musze wymienic albo naprawic ??
  8. Postaram sie wpasc o ile nowi " klubowicze " mile widziani :> ( albo jak mi cos nie wypadnie )
  9. Ktos chetny do podjecia sie tematu z malopolski Wadowice okolice?? ciekawe ile w servisie by kosztowalo zamontowanie glosnikow podpiecie do kompa
  10. kurcze to dziwne w passacie znajomego tez sa takie glosniki i radio orginalne i idzie, zebym sie jeszcze na tym znal to by bylo dobrze.[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 15:24_________________________________________________wczesniej bylo cos " ala safari " a dokladnie pioner tylko podrobka.
  11. kurcze az tyle problemow hehehhe, najwazniejsze zeby byly kable zeby nie trzeba bylo ciagnac jakis nowych
  12. A nie wiesz jak rozebrac ta oslone , ale jak patrze pod swiatlo to nie widze glosnikow a z przodu widze
  13. kurcze teraz juz nie pamietm ale z przodu w drzwiach mam dolny i gorny glosnik i one dzialaja
  14. mam dwie kostki iso, nie mam wzmacniacza ani nic, radio zalozylem audi concert bo bylo zwykle a autko mam sedana 2001rok[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 14:55_________________________________________________radio zwykle mam na mysli nie orginalne.
  15. wydaje sie mi ze nie mam glosnikow w tylnych drzwiach a boje sie sciagnac tych oslon zeby nie pourywac , sa tam orginalne przewody podciagniete?? czy nie ma w tych autach, a jeszcze takie pytanie bo duzo pisze na forum o podlaczeniu komputera i nie wiem czy w moim modelu daloby sie to zrobic zeby sie wyswietlala informacjia z radia na komputerze, moze podjalby sie ktos tego ?? duze czasu z tym zejdzie??