Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Brak głośnikow w drzwiach tył


aniolwadowic

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje sie mi ze nie mam glosnikow w tylnych drzwiach a boje sie sciagnac tych oslon zeby nie pourywac , sa tam orginalne przewody podciagniete?? czy nie ma w tych autach, a jeszcze takie pytanie bo duzo pisze na forum o podlaczeniu komputera i nie wiem czy w moim modelu daloby sie to zrobic zeby sie wyswietlala informacjia z radia na komputerze, moze podjalby sie ktos tego ?? duze czasu z tym zejdzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego napisz trochę więcej o samochodzie bo w tym modelu było kilka wersji nagłośnienia. Napisz ile masz kostek iso jak masz dwie to masz zwykły system audio, jak są trzy to będzie to system ASS lub BOSE. Ja jak kupiłem swojego avanta to miałem założone niefabryczne radio i grały mi tylko przednie głośniki. W bagażniku był subwoofer i wzmacniacz ale żeby to uruchomić to potrzebowałem specjalnego adaptera bo radia nie fabryczne mają 2 kostki i nie ma gdzie podłączyć trzeciej od aktywnego tyłu.

Napisz jakie masz radio i sprawdź czy nie masz za tapicerką po prawej stronie bagażnika wzmacniacza.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwie kostki iso, nie mam wzmacniacza ani nic, radio zalozylem audi concert bo bylo zwykle a autko mam sedana 2001rok[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 14:55_________________________________________________radio zwykle mam na mysli nie orginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ciem to radio audi concert ma wyjście tylnych głośników na trzeciej kostce a na tej typowej są tylko przednie głośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego z tego co wiem to musisz zdemontować całą tapicerkę drzwi do osłona jest zamocowana od wewnątrz. Na pewno łatwiej będzie ci wyjąc radio zrobić zdjęcia kostek ale nawet jeśli będą kable to może nie być głośników. Miałem taką sytuacje w golfie IV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz jakie radio miałeś wcześniej?

Na tej stronie masz rozpiskę kostek przy radiach z której wynika że jak masz dwie kostki to ci tył na fabrycznym radiu nie pójdzie.

http://studio24.prv.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze to dziwne w passacie znajomego tez sa takie glosniki i radio orginalne i idzie, zebym sie jeszcze na tym znal to by bylo dobrze.[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 15:24_________________________________________________wczesniej bylo cos " ala safari " a dokladnie pioner tylko podrobka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg radio zrób zdjęcia kostek, poszukaj może trzecia wtyczka się gdzieś zaplatała (tak było u mnie) i coś poradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie miałem głośników w drzwiach tylnych. Podjąłem się montażu wszystkiego tak jak w ORI i gdybym wiedział że z tym tyle pitolenia jest to bym się tego nie podjął.

Jak chcesz sprawdzić czy masz zamontowane głośniki w drzwiach to musisz ściągnąc tapicerke. Poza tym sprawdz czy masz w półce tylnej głośnik basowy. Jak nie masz tego wsyztskiego a chcesz zamontowac to po krótce ci wyjasnie.

Musisz miec wzmacniacz Harmana z elementem montażowym które montuje się w bagażniku ( po uprzednim zdemontowaniu tapicerki po prawej stronie bagaznika). Ciągniesz lewym progiem samochodu kable zasilające do wzmacniacza w bagażniku, potem ciągniesz 3 kable z kostki mini iso od radia prawym progiem do wzmacniacza, a na koncu ciagniesz po dwa kable od wzmacniacza do kostki w prawyym i lewym środkowym słupku i montujesz w odpowiednie miejsca,a nastepnie odkostki do gloasnikow. Aha i jeszcze trzeb pociagnac dwa kabelki od wzmacniacza do glosnika basowego w polce (nalezy zdemontowac półke i zmianić na taka z dziura na gloasnik i z blenda zaslaniająca). To by bylo po krótce na tyle takze jest tego troche. Wg mnie jesli chcesz sie tego podjac to lepiej od razy atakowac w BOSE bo ja jak pozakladalem to wszystko to efekt w porownaniu do nakladow pracy mizerny.

powodzenia

pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim a4 b6 avant tez nie graja tylne dolne glosniki. Te male piszczalki graja a dolne nie. Do radia ida dwie kostki, czarna i brazowa, tej duzej szerokiej w ogole nie mam. suba w bagazniku tez nie mam. Czy to oznacza ze w tej wersji nie ma tylnych glosnikow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...