Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariusz ie

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dzieki bardzo jutro sie pobawie [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 20:26_________________________________________________wracam do ori radyjka pioner to niebieskie podswietlenie niepodoba mi sie ,pytanko gdzie podpiac kabel ten cienki aby tuba wylaczala sie z radiem[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 18:01_________________________________________________czy ten kabel od tuby tez podlaczyc przy stacyjce czy wpiec gdzies w kostke od radia
  2. wielkie dzieki jak wyglada sprawa z przesylka do irlandi dal bys rade [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 05:54_________________________________________________a w ori kostce nie ma tego kabla? bo ori wyl sie samo moze tam gdzies sie wpiac
  3. dzis wymienilem radyjko na pionera podlaczylem suba gra ok tylko czy je jakis adapter aby zaczal grac tyl i gdzie podlaczyc aby radio wylaczalo sie wraz z zaplonem
  4. witam mam skrzynke vibe aktywna jak ja podlaczyc do ori radi concerta nie ma wyjscia rca czy sa jakies adaptery aby to podlaczyc jesli tak prosze o jakies namiery.Dzieki
  5. jutro jade na szrot moze cos dostane mam polamane rogi czy to moze byc powodem swistu przy szybkiej jezdzie
  6. czy do wymiany podszybia rzeba siciagac maske musze wymienic bo mam popekane .DZIEKI.
  7. mieszkam w ie tu sola nie sypia poczekam do wiosny dlatego ze moze co ma zejsc to zejdzie .A czy do malowaja bedzie trzeba caly zerwac (zeszlifowac)?
  8. dzieki bardzo jak co to sie odezwe dzieki[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 21:36_________________________________________________po dzisiejszym myciu zeszedl z calej tylnej klapy, nadkola, slupki,bez malowania sie nieobedzie ale ch6yba poczekam do wiosny ch6yba nic nie zaszkodzi jak wyslicie przez zime
  9. witam ja mam to samo tyko ze w b6 czasami na postoju zgrzyt jakby metal o metal sie tral straszny dzwiek nie znalazlem przyczyny
  10. niektore elementy byly malowane ale wlasnie na nich6 nie schodzi maska i klapa mysle ze ktos malowal przed sprzedarza .pewnie na masce tez schodzila juz predzej. orietujecie sie ile za pomalowanie calego auta
  11. poprosu na blotniku i na przednim slupku przy dachu schodzi bezbarwny zaczyna sie pojawiac duzo pechezykow jakby byly puste pod spodem
  12. witam mam problem ze z mojej niuni zaczyna zchodzic lakier kolor czerwony czy mozna to jakos powstrzymac jesli bedzie trzeba malowac czy znacie dobrego lakiernika w okolicach torunia
  13. MOZE CHOLERA WIE ALE STRASZNIE DENERWUJE

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.