Treść opublikowana przez mariusz ie
-
[ALL B6] Jak podlączyć skrzynię aktywną
dzieki bardzo jutro sie pobawie [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 20:26_________________________________________________wracam do ori radyjka pioner to niebieskie podswietlenie niepodoba mi sie ,pytanko gdzie podpiac kabel ten cienki aby tuba wylaczala sie z radiem[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 18:01_________________________________________________czy ten kabel od tuby tez podlaczyc przy stacyjce czy wpiec gdzies w kostke od radia
-
[ALL B6] Jak podlączyć skrzynię aktywną
wielkie dzieki jak wyglada sprawa z przesylka do irlandi dal bys rade [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 05:54_________________________________________________a w ori kostce nie ma tego kabla? bo ori wyl sie samo moze tam gdzies sie wpiac
-
[ALL B6] Jak podlączyć skrzynię aktywną
dzis wymienilem radyjko na pionera podlaczylem suba gra ok tylko czy je jakis adapter aby zaczal grac tyl i gdzie podlaczyc aby radio wylaczalo sie wraz z zaplonem
-
[ALL B6] Jak podlączyć skrzynię aktywną
a jak ze sterowaniem co masz na mysli
-
[ALL B6] Jak podlączyć skrzynię aktywną
jak najlepiej podpiac ten adapter
-
[ALL B6] Jak podlączyć skrzynię aktywną
witam mam skrzynke vibe aktywna jak ja podlaczyc do ori radi concerta nie ma wyjscia rca czy sa jakies adaptery aby to podlaczyc jesli tak prosze o jakies namiery.Dzieki
-
[ALL B6] Wymiana podszybia
jutro jade na szrot moze cos dostane mam polamane rogi czy to moze byc powodem swistu przy szybkiej jezdzie
-
[ALL B6] Wymiana podszybia
czy do wymiany podszybia rzeba siciagac maske musze wymienic bo mam popekane .DZIEKI.
-
[ALL B6] Problem z lakierem
mieszkam w ie tu sola nie sypia poczekam do wiosny dlatego ze moze co ma zejsc to zejdzie .A czy do malowaja bedzie trzeba caly zerwac (zeszlifowac)?
-
[ALL B6] Problem z lakierem
dzieki bardzo jak co to sie odezwe dzieki[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 21:36_________________________________________________po dzisiejszym myciu zeszedl z calej tylnej klapy, nadkola, slupki,bez malowania sie nieobedzie ale ch6yba poczekam do wiosny ch6yba nic nie zaszkodzi jak wyslicie przez zime
-
[B5 ADP] Skrzypienie przy ruszaniu kierownicą
witam ja mam to samo tyko ze w b6 czasami na postoju zgrzyt jakby metal o metal sie tral straszny dzwiek nie znalazlem przyczyny
-
[ALL B6] Problem z lakierem
niektore elementy byly malowane ale wlasnie na nich6 nie schodzi maska i klapa mysle ze ktos malowal przed sprzedarza .pewnie na masce tez schodzila juz predzej. orietujecie sie ile za pomalowanie calego auta
-
[ALL B6] Problem z lakierem
poprosu na blotniku i na przednim slupku przy dachu schodzi bezbarwny zaczyna sie pojawiac duzo pechezykow jakby byly puste pod spodem
-
[ALL B6] Problem z lakierem
witam mam problem ze z mojej niuni zaczyna zchodzic lakier kolor czerwony czy mozna to jakos powstrzymac jesli bedzie trzeba malowac czy znacie dobrego lakiernika w okolicach torunia
-
[B6 AWX] Dziwne zachowanie, opoznienie w czasie przyspieszania
MOZE CHOLERA WIE ALE STRASZNIE DENERWUJE
-
[B6 AWX] Dziwne zachowanie, opoznienie w czasie przyspieszania
dzieje sie to czasami glownie przy naglym przyspieszaniu mieszkam w irl z angielskim ciezko mi sie dogadac z mechanikiem
-
[B6 AWX] Dziwne zachowanie, opoznienie w czasie przyspieszania
witam podczas nagłego dodania gazu jakby sie zawiesił ale potem ciągnie normalnie zwłaszcza na piatym biegu podczas wyprzedzania co może być tego przyczyna?
-
[ALL B6] witam wszystkich
mam aktywnego suba z czinczami
-
[ALL B6] witam wszystkich
mozesz mi bardziej rozjasnic w tychsprawach jestem ciemny
-
[ALL B6] witam wszystkich
moze ktos ma pomysl jak podlaczyc skrzynie aktywna pod ori radyjko dzieki za pomoc
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
jakie marki wosk uzywacie i jak przygotowac powieszchnie do jego nalorzenia
-
[ALL B6] Klima nie wyłącza się
w sobote jade nabic zobaczymy za nabicie chca 60euro za podpiecie 30 do vga[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 19:02_________________________________________________dodam ze na samym zaplonie moge wlaczyc i wylaczy econ jesli odpale na wylaczonym zapale auto po chwili zapala sie econ i nie da sie go wylaczyc[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 20:30_________________________________________________po napelnieniu wszystko dziala poprawnie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
co proponujecie do polerki kolor czerwony i cos na wykonczenie po polerce.Jest sporo rysek ale nie glebokich
-
[ALL B6] Klips wycieraczek do szyby
a czy do nagielskiej wersji beda pasowac czy z ASO mozna kupic przez internet [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 22:12_________________________________________________jak zamowic oline z ASO
-
[ALL B6] Klips wycieraczek do szyby
serdeczne dzieki