tomek1214

S-Tronic
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia tomek1214

Reputacja

1. Nie skracamy kabla od anteny, istnieje ryzyko ze nie zestroisz anteny po tym zabiegu.
  2. Witam. Orientuje się ktoś jakie doķładnie systemy wymagają kalibracji po ustawieniu geometrii? Z tego co widziałem to m. in. ACC tego wymaga. Tylko pytanie czy jeśli fabrycznie ACC było a potem tylko geometria została poprawiona to kalibracja jest konieczna? To samo tyczy się lane assist oraz high beam assist.
  3. Zależy kolego jaki typ anteny chcesz montować: na stałe, uchwyt, magnes. Ja osobiście w B8 mam magnesówke President ML-145 na klapie, wcześniej jeździła Missouri. A kabel wciśnięty między kanapą a tapicerką wyprowadzony do podłokietnika gdzie spoczywa radio.
  4. Kolego carrera369 sorry właśnie zauważyłem. To jeśli moderatorzy są w stanie to prosze o przeniesienie tematu :-).
  5. Posiadam lusterko fotochrom wewn + zewn, czujnik swiatla, deszczu. I czasem zdaży się że lusterka same się ściemnią pomimo że za samochodem nic nie ma. Sytuacje taką zaobserwowałem przez ostatni miesiąc dwu krotnie i to gdy wilgotność była większa niż normalnie (temp dodatnie, pada deszcz). VCDS - bez błędów. Czy to normalny objaw, ktoś, coś ??
  6. Jeśli chodzi o zewnątrz to na lato jakieś ładne koła planuje, tylko mam pewne obawy bo zawieszenie jest dosyć twarde a jak założe powiedzmy 19 " to profil opony zmniejszy sie i bedzie jeszcze bardziej czuć każdy dołek.
  7. będzie więcej fotek jak się tylko pogoda lepsza zrobi
  8. Witam Przedstawiam moją Q piąteczke Samochód pochodzi z 2011r, na zegarach 120 tyś. Polski salon. 2.0 TDI 170 KM quattro S-tronic Troszkę z wyposażenia: -Bixy plus (co znaczy plus to niewiem , ale w porównaniu do zwykłych Bixów w A4 B8 świecą lepiej), skrętne +LEDy -czujniki deszczu, światła, asystent świateł drogowych (czasem wymaga korekty ze strony kierowcy- za późno wyłącza) -tempomat ACC (super rzecz) -zegary kolor -kiera multif 4 ramienna -siedzenia od S-line 4 x grzane +elektryka +pamięć fotela kierowcy -radio Concert + Audi Sound System -lusterka samościemniające się -pakiet oświetleniowy (wg. mnie powinno być w standardzie w każdym Audi) -pakiet schowek -klima 3 s -czujniki P+T -wykończenie drewno (wolałbym aluminium ale cóż ;-)) -klapa bagażnika elektryczna -rolety tylnych drzwi -felgi 17" Do wyrezania: -podświetlenie LED tabl rej. - wykonane, oryg. lampki z nowszych modeli -zamontowanie CB w podłokietniku- wykonane, President Johnny III mieści się -podświetlenie LED pod drzwiami -wykonane, wymiana na żarówki W5W cold white, w przyszłości projektory oryg Audi Quattro -aktywowanie testu zegarów + lap timer + regulacja oświetlenia podłoża + poziom naładowania aku. - wykonane -zamiana Concerta na NAVI 3G HIGH -jakieś ładne koło na lato -regeneracja lakieru (troszke zmęczony lakier po szczotach myjni) doradźcie coś rozsądnego bo zielony w temacie jestem ;-) Kilka fotek, niektóre robione kalkulatorem: [/url]
  9. Poziomy są dobre, a jak sprawdzić czy układ jest zapowietrzony?
  10. Raczej tak bo gdy przekręcę kierownice to "przelewanie ustaje"
  11. Witam Posiadam w mojej Q5 servotronic, ogólnie bez problemu działa, na parkingu można kręcić palcem, na autostradzie dwoma rękami - Czyli OK. Natomiast na postoju gdy nie kręcimy kierownicą słychać dźwięk "przelewania wody" nie żeby jakoś głośno ale jednak. Dodatkowo przy skręcie do pozycji max w lewo czy prawo słychać "wycie". Spotkał się ktoś z czymś takim, czy to normalny objaw ? Na zegarach 120 tyś. km, przebieg pewny Pozdrawiam
  12. Dzięki za odpowiedź, ale już kodowanie wykonane Pozdrawiam
  13. Witam Szukam osoby posiadającej w Krakowie VCDS. Potrzebuje zakodować parę gadżetów ;-), mianowicie Gauge Test, Lap timer + temp oleju, wskaźnik naładowania baterii oraz regulacje oświetlenia podloża (MMI Basic - Radio Concert - dlatego odpada opcja ukrytego menu, bo go po prostu nie ma xD). Samochód to Audi Q5. Ktoś pomoże ?
  14. Ile standardowo w najprostszej konfiguracji powinno byc glosnikow( fabrycznie mialem Chorusa) bo z tego co naliczylem to mam 4 duze i 4 tweeterki.czyli w sumie 8;-) A slyszalem opinie ze standardowo bylo 4???
  15. Zakodowalem wczoraj doswietlanie zakretow za pomoca lamp przeciwmglowych ii.... i wydaje mi sie ze jak skrece lekko kierownica to juz sie zalanczaja. Czy jest mozliwosc wyregulowac jakos je??? Czy u was tez sie tak szybko zalanczaja?