Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MARiOLiNi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MARiOLiNi

  1. oj siódemka największe skórwysyny... My mamy z nimi cały czas kłopoty. Ostatnio czekaliśmy na palete 5 dni. Jak w koncu sie tam dodzwonilismy to usłyszeliśmy że paleta stoi u nich 4 dni w magazynie ale nie mają auta żeby nam ją przewieźć... Ciekawe ile by tam jeszcze leżała gdybyśmy nie zadzwonili... My z nimi mieliśmy umowę, co chwilę były problemy. Moim zdaniem najlepiej działa GLS, DHL i UPS. Teraz umowę mamy z GLSem i DHLem. _________________________________________________ 1,5 godziny ślizgania się, raz zgasła A5'ka
  2. Odradzam korzystanie z Siódemki: http://www.siodemka.com/znajdz_przesylke/index.php?mact=Oracl%2Cm3%2Cdefault%2C1&m3returnid=strefaklienta%2Fznajdz-przesylke&page=strefaklienta%2Fznajdz-przesylke&m3packageId=0330106017979&m3packageId1=&m3packageId2=&m3packageId3=&m3submit.x=27&m3submit.y=6&m3submit=znajd%C5%BA Przesyłka w doręczeniu od 08.12.2010, dodzwonienie się do oddziału w Bielsku graniczy z cudem, obietnice o oddzwonieniu :gwizdanie:, nr stacjonarne nieaktywne, 2 nr komórkowe podane tylko w "najnowszych informacjach" :gwizdanie: W tym tygodniu 2 razy obiecali oddzwonić, dzisiaj za 3 razem ich opier.doliłem, potem usłyszałem, że "przesyłka zaginęła, może jest skradziona, albo kurier ją ukradł".
  3. Chyba znam, właściciel chyba Piotrek _________________________________________________ To będzie on, przy skrzyni ma zabezpieczenie, widać na zdjęciu to ciulstwo, trzeba przyłożyć żeby odpalić.
  4. :drunk: :drunk: _________________________________________________ Pytałem dzisiaj o zamianę A4 na Integralkę, właściciel potrzebuje kasy, więc raczej nie, nawet za dopłatą. Ma na nowo zrobioną elektrykę, klatkę można rozkręcić, wybebeszona, na drzwiach karbonowe płyty. Około 280-300KM.
  5. dokładnie tak, ale wcześniej zgłaszam do ubezpieczalni
  6. Siemian, jak u mnie po powodzi w piwnicy nowe tarcze zardzewiały, to je wywaliłem na złom, a Ty zakładasz do auta
  7. jak jest śnieg to nawet w niedzielę robię
  8. Bo trzeba ten przycisk długo przytrzymać i wtedy wyłącza się całkowicie. Po jednym naciśnięciu napisało, że jest wyłączone i świeciła kontrolka, ale więcej gazu i coś jeszcze mrugało. Sprawdzę następnym razem.
  9. W Ustroniu pięknie sypie. Chciałem się poślizgać A5, ale zaraz na rondzie mimo wyłączonego ESP (czy to ASR) na przycisku i tak coś hamowało
  10. Po 19 w BB pod Sferą, B5 kombi SPS.
  11. Dzisiaj nas klienta straszyła, że jak nie przyjmiemy zwrotu nart to nam zrobi złą opinię. Jutro ma dzwonić, będę z nią rozmawiał :> jak ja lubię takie rozmowy
  12. Rano kumpel przyszedł do pracy i mówi, że sarna mu wyskoczyła. Odpaliłem busa i zaraz po nią jechałem, dobrze że spory mróz był przez weekend więc była zmrożona. Gryfi, Proton, Godzic i Minio znają to miejsce, a kierowcę z Saxo VTS pewnie pamiętają. 30m od patelni, co raz mi sarna wyskoczyła, ale niestety ja nie trafiłem: http://www.youtube.com/watch?v=aiWSucvkWIM
  13. rano jak wracałem do domu to w Q7 szybę szkrobałem 12 minut :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.