Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MARiOLiNi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MARiOLiNi

  1. "[...]nikt nie sprzedaje dopieszczonego sprawnego auta za cenę roweru....[...]" Widzę, że samochód niedopieszczony, sprzedajesz to w cenie mojego roweru, drugi rower mam trochę tańszy :gwizdanie: no już się nie chwal tymi cenami twoich rowerów bo auto od mamy pożyczasz :polew: dzisiaj od taty
  2. "[...]nikt nie sprzedaje dopieszczonego sprawnego auta za cenę roweru....[...]" Widzę, że samochód niedopieszczony, sprzedajesz to w cenie mojego roweru, drugi rower mam trochę tańszy :gwizdanie:
  3. Nooo j**any wyskoczył :decayed: Jak lis wyhamował z boku auta to prawie nosem zarył po asfalcie, 30-40 cm dalej i byś mu po pysku przejechał
  4. he he a to ciekawa teoria bo jak parkowalem Q7 to mi sie wydawalo ze manewruje tankowcem w malym porcie Początkowo mówiłem, że nie wygodne, ale jak trochę pojeździłem to całkiem inaczej, jedyne co dalej ciężko to przy parkowaniu "na kopertę" - dla ponad 5m trzeba znaleźć miejsce. Q7 zaparkuję tam gdzie A4 i A5 nie wjadę, głównie ze względu na prześwit zawieszenia. Wyprzedzałeś już tym dużych mobili na zwężkach gdzie podają szerokość lewego pasa 2m, a po lewej betony? Za każdym razem przez Austrię tak miałem, jest gorąco :gwizdanie:
  5. Dzięki za spota! H4mm3R miałbyś futro z lisa
  6. Nie wiem jaki masz przebieg, ale problem podobno pojawia się przy dużym przebiegu z dużymi kołami, głównie w PL na naszych równych drogach. Gwarancje masz na wszystko przedłużoną? Pamiętam, że były różne warianty przedłużenia. Ojciec Q7 od 2006 zrobił 330kkm, więc gdyby miał koła jak Ty i szyberdach, to pewnie już by ciekło. Przy pneumatyce w trybie lift wysokie krawężniki przy parkowaniu nie przeszkadzają, ogólnie mimo wielkości Q7 łatwiej mi tym zaparkować niż A4 czy A5.
  7. Mi pasuje Nałęże, nawet jak będzie za***ane śniegiem
  8. Jeszcze nie przecieka? :gwizdanie: W ASO jak zamawiałem z ojcem A5, przy opcji szyberdach padło pytanie czy mamy go w Q7. Poinformowali nas o tym problemie, występuje w Q7, nawet nie wiedzą jak to rozwiązać :gwizdanie: My na szczęście nie mamy
  9. Srebrne B6 Avant koło Shella w Jasienicy
  10. taniej niż u mnie nigdzie nie będzie
  11. Kto najszybszy? _________________________________________________ Już widzę
  12. Zapomniałeś o płynie hamulcowym, w rowerze też mam DOTa 4 :> z tarczami już trudniej ;(
  13. W poniedziałek będę chciał wstawić A4 do komisu. Polecacie coś w Bielsku? Obok Gemini?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.