Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MARiOLiNi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MARiOLiNi

  1. Już sypie, tylko mnie drażni :gwizdanie: Ale może się uda i będę codziennie rano na nartach od 8 do 10.
  2. Problem w tym, że nie mam czym ;( _________________________________________________
  3. Nie uwierzycie jak bardzo chce mi się poślizgać na śniegu po patelniach
  4. http://otomoto.pl/audi-a4-s4-s-line-quattro-navi-dvd-C15752934.html
  5. Właśnie zmieniłem w profilu dane mojej fury :>
  6. W firmie mieliśmy podobną sytuację... Poprosiłem kumpla, żeby zabrał A4 z firmy i gdzieś zajechał, mówiłem mu żeby jechał spokojnie. Na remontowanym węźle/dwupasie w Bielsku, ktoś mu wyjechał zza słupków, poleciał bokiem w słupki (nawet zwrotnice skrzywił). Sprawca uciekł. Kolega sam zaproponował, że zapłaci za szkodę. Ze średniego spalania i z jego opisu zdarzenia, można było się domyśleć jazdy pełnym piecem. Zapłacił 23% udziału własnego i stracone zniżki na okres 2 lat. Kolejna sytuacja to jak ostatnio pracownika oślepiło słońce. Wjechał w inny samochód przy prędkościach parkingowych. Nic nam nie zapłacił, też nikt od niego nie chciał - przy normalnej jeździe każdemu się może zdarzyć. Moim zdaniem jeśli właściciel samochodu siedział obok i nie reagował na zbyt szybką jazdę (o ile była, a pewnie była), to nie powinien chcieć kasy od kierującego. A jeśli wszystko było przepisowo, no to trudno, ale raczej domaganie się kasy od kierowcy nie jest OK.
  7. Raz świeci kontrolka, a raz nie, nie ma reguły... Tylko tyle można zauważyć bez VAGa. _________________________________________________
  8. GRYFI pamiętasz co było przyczyną zapalającej się kontrolki z trakcją? Jeśli dobrze pamiętam to kiedyś mówiłeś, że trzeba było przy kołach czy hamulcach coś wyczyścić? O czujniku stopu też chyba gdzieś czytałem...
  9. Dzisiaj mi spasowały zużyte zimówki w A4, na nowych całego ronda bokiem w Ustroniu bym nie zrobił :> ludzie się gapili, a jak zjeżdżałem to jedna babka na przejściu zamiast spier.dalać to się zatrzymała :gwizdanie:
  10. Jechałem dzisiaj A5 po 10 przez Salmopol, z mamą i pracownikiem. Lekki poślizg i już marudzili

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.