Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MARiOLiNi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MARiOLiNi

  1. po pracy byłem na rybach, szczupak 44cm 60dkg
  2. za chwilę wyjeżdżam... _________________________________________________ i już wróciłem
  3. Ja chyba przyjadę na chwilę, założę 1" slicki bo i tak prawie cały czas asfalt.
  4. flamingo w wiśle tylko trochę za wcześnie
  5. brały?? a gdzie jezdzisz na ryby Byłem koło Mokate. Tylko jeden mały szczupak się chwycił, metr od brzegu się zerwał
  6. Dzisiejszy wyjazd na rower się nie udał. Już na pierwszym zjeździe coś mi nie pasowało w rowerze. Po 10 km koledze rozpadła się manetka, w trasie naprawić się nie da. Wtedy zobaczyłem co jest nie tak z moim rowerem - luźna przednia tarcza, bo adapter CL się rozkręcił. OK, zjeżdżamy i wracamy. 150m od domu trzymając prędkość 40-42 jakiś debil z przeciwka skręcając w lewo przybrałby mnie na maskę, widziałem że chce skręcać, ale myślałem, że mnie widzi :gwizdanie: na szczęście było gdzie uciekać.
  7. przy 210 km 3000 obrotów na 7 biegu
  8. http://sport.tvp.pl/inne/pozostale/kolarstwo/kolarstwo-szosowe/tour-de-pologne-2010/wideo/v-etap-jastrzebie-zdroj-ustron/2315095 95:37
  9. Na 99% będę autem i na 99% wezmę drewno.
  10. http://otomoto.pl/audi-a4-C14372286.html 17" bym tylko zostawił na zimę, bo na 19" będzie ciężko.
  11. A jak się nie zgodzą to z liścia im
  12. Ostatnim razem jak odwiedził mnie poborca skarbowy za mandat z zeszłego roku, rozmawialiśmy trochę o mandatach. Powiedział, że w Skoczowie jest sporo zdjęć od tyłu i zna wiele przypadków, które skończyły się w sądzie, a właściciel pojazdu i tak nie dostał żadnego mandatu. Mówił, że od skierowania wniosku do sądu grodzkiego mija kilka miesięcy i właściciele tłumaczą się, że po tak długim okresie nie są w stanie sobie przypomnieć kto prowadził samochód, a żeby kogoś ukarać muszą mieć dowód. Za parkowanie w Krk dalej mi nic nie zrobili, a było to w październiku. SM w Ustroniu odmówiła przesłuchania mnie i podobno kierują prośbę do Policji, aby mnie przesłuchali.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.