Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MARiOLiNi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MARiOLiNi

  1. Siemian, nie uwierzysz. Biegałem nad Wisłą i wiewiórka mnie podkurwiała, przez kilkanaście metrów biegła przede mną; jak samochód jechał to nie wiedziała na którą stronę uciekać, podobnie jak Ty - też wyhamował
  2. Za dwa dni spocik. Może by tak dla odmiany w środę na spocie zamiast kiełbasek z grilla, zjeść Kaczkę po smoleńsku?
  3. Wihajster... Ty szujo jedna!!! Zmieniaj to spowrotem tak jak było!! :decayed: :polew:
  4. Trochę osób dzisiaj było w Wiśle, ja widziałem tylko Mirona.
  5. Do tego czasu to znowu pierdolniesz studiami
  6. Kilka rzeczy z tego mam ale w tym roku zestaw rozbuduję :> Jak będziesz gąbką usuwał zarysowania to Ci ręka odpadnie. Przed drugim razem kupiłem polerkę (zabrałem z pkt shella), efekt dużo lepszy i szybciej.
  7. Właśnie sobie przypomniałem o spocie
  8. Wczoraj pierwszy raz to usłyszałem od niezbyt inteligentnej babki; pomyślałem sobie głupia c*pa myśli, że zginął to go na Wawelu pochowają. Wieczorem jak to usłyszałem w TV to zwątpiłem
  9. Ja nawet nie wiem ilu ich jest :> Idę spać, może jutro się uda wstać o 7.30 i zacząć biegać. Próba wstania w poniedziałek i dzisiaj się nie udała
  10. Arsenalowi i Barcelonie a, że jedna juz odpadła to kibicuje tej ostatniej Jak widzę mecze to od razu przełączam, dla mnie to najmniej interesujący sport.
  11. Grilla się wstawi do środka pod dach, byle nikt bąka nie puścił
  12. osobiście nim się jaram Poważnie da się to palić?
  13. Jak czytam o mandatach w Austrii, to chyba zacznę ustawiać tempomat na 130... W lipcu wracając z Austrii większość autostrady przejechałem 180-220...
  14. Nikt nie planuje kupić sobie 2 kółek? Mam do sprzedania.
  15. mk4 się sprowadził do Krk, to ja wyprowadziłem...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.