Treść opublikowana przez MARiOLiNi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja se sam- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzisiaj się chyba jeszcze nie witałem, więc Szyba wymieniona, przejechałem 2 km dalej i zostawiłem na wymianę oleju w skrzyni. Zaproponowali mi diagnostykę za 100zł, zapytałem co obejmuje, "odczytanie błędów i skasowanie". Nie wiem czy uwierzycie, ale zrezygnowałem z diagnostyki :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przed chwilą dzwonili do mnie z warsztatu i mnie obudzili, zgłosiłem w PZU AutoSzyba pękniętą szybę. Niestety nie wymienią na Ori, nawet jeśli mam Ori, w przypadku PZU AutoSzyba mają w OWU, że ich agent decyduje na jaką szybę zostanie wymieniona. Umowę mają podpisaną z Jaan Autoglass, dzisiaj mam podjechać na wymianę.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niestety mnie nie będzie ;( Wracam dopiero w przyszłym tygodniu ;(- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niestety mnie nie będzie ;(- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dopiero dzisiaj przyszło do mnie wezwanie ze straży miejskiej Treść mojej odpowiedzi: Podany dzień postoju pojazdu 14.10.2009 jest datą zbyt odległą abym pamiętał, kto prowadził/zaparkował w tym dniu pojazd oraz mam wątpliwości czy samochód rzeczywiście stał w podanym miejscu. Nieraz zdarzało się, że wybrałem się do lokalu samochodem. Wracając z lokali zawsze po spożyciu alkoholu biorę dwóch taksówkarzy, jeden jedzie moim samochodem, drugi swoim. Następnie po odwiezieniu mnie i mojego samochodu, taksówkarz jadący moim samochodem jest zabierany z powrotem przed drugiego taksówkarza. Również niewykluczona jest sytuacja, że któryś ze współlokatorów wracał moim samochodem. Uważam, że gdyby samochód rzeczywiście stał w odległości mniejszej niż 10m od skrzyżowania, to Straż Miejska założyłaby „blokadę na koło”, a wtedy osoba (ja lub któryś ze współlokatorów) chcąca odjechać z tego miejsca musiałaby wezwać Was do ściągnięcia blokady. Ponadto, przepisy ruchu drogowego przestrzegam do granic absurdu, więc nigdy nie parkuję w odległości mniejszej niż 10m od skrzyżowania. Z przykrością stwierdzam, że w wyznaczonym dniu stawiennictwa nie będę przebywał w Krakowie. Specjalny przyjazd do Krakowa w celu wyjaśnienia okoliczności wykroczenia jest nierozsądny z punktu ekonomicznego, oraz Straży Miejskiej czy też Policji działającej na terenie Ustronia. W związku z tym proszę o skierowanie sprawy do odpowiedniej do mojego miejsca zamieszkania jednostki Straży Miejskiej lub Policji.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Znam tylko kierowców, a oni chyba nie kręcili, ale zapytam.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:gwizdanie: dużo nie brakowało i PZU z mojego OC byłoby mocno szarpnięte, bez dźwigu chyba by się nie obeszło Jakbyś coś jeszcze miał to [email protected]- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wybieracie się do Ustronia czy gdzie indziej?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Z mojej strony już wszystko, spakowane wrzuciłem na serwer. Godzic chyba już pobrał żeby obrobić...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wpadnij do Ustronia po 21 :> biorę aparat i statyw :gwizdanie: Muszę jeszcze do Jasienicy podjechać zatankować, ćwierć baku to za mało na dzisiaj.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wczoraj, a właściwie to dzisiaj w nocy przed 1 dopiero wróciłem. Poranne ślizganie też już zaliczone :> jest za***iście- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dużo nie brakowało, żebym przed chwilą rozwalił tył A4 jak wjeżdżałem na plac przed domem/sklepem trochę za szeroko bokiem wjeżdżałem przez bramę :gwizdanie: widać jak blisko słupka leciały tylne koła; byłem pewny, że przypierdolę- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pierwszy raz mi się zdarzyło, że nie podałem ręki komuś w kościele :> Koleś wyciskał pryszcze, potem oglądał je na palcach, wydłubanymi kozami się bawił, o obgryzaniu paznokci też nie zapomniał co chwilę ze swoją dziewczyną się ściskał, za łapy się chwytali, więc jej też nie podałem) Wyciągnął rękę, a ja do niego: sorry stary, ale dłubałeś w nosie, wyciskałeś pryszcze, więc wam ręki nie podam, jedynie mogę wam powiedzieć pokój.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w Nowym Roku- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Z rok temu też miałem z tym problem, ten plaścior co wchodzi do filtra, a raczej jego węższa część była upierdolona jeśli dobrze pamiętam.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ograniczenie serwera, jak zacząłem wrzucać z przeglądarki to na TC zaraz spadło. 27% pierwsza paczka, jest ich 16.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czym najszybciej to dać na serwer? Bo z TC nie chce lecieć szybciej niż 63kb. Czy to ograniczenie serwera?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wszystko poruszone, ostrość do d*py, balans bieli kupowaty, szkoda słów... Wygenerowany ruch: 77.09 GB z 1.46 TB- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spoko, ja mam 6. Zaczyna robić 10 paczkę, jest spakowane 58%, paczki są po 95MB chyba przekroczy 1GB- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oj nie ładnie Godzic jak tego jest z 1GB to będziesz pobierał jak dam na serwer?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Q się wysrało czy co? Ja coś kojarzę koło mostu czy wiaduktu, chyba mówią na to barania góra, bo prawie zawsze suszą a barany się rozpędzają. Miron jedzie pierwszy jako sponsor - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.