Treść opublikowana przez MARiOLiNi
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
Film dokładnie pokazuje o co chodzi w używaniu ręcznego przy 4x4; nikt z nas pewnie tak nie potrafi. Ci co napisali, że wystarczy im tylko gaz, nie uwierzę, że patelnie przejadą za***iście "pełnym bokiem" od początku do końca. Ale jak komuś delikatne poślizgi wystarczą, ma już dość adrenaliny i nie chce się dalej szkolić, to OK. Ja proponuję jeszcze wyciągnąć bezpiecznik z 7'ki - Elektronisches Stabilitatprogramm. Z mojego odczucia wychodzi, że ESP na przycisku nie jest całkiem dezaktywowane. Na 7 jest dodatkowo ABS (chyba jeszcze EDS) i prędkość na zegarach (cały czas 0). Dużo lepsze czucie samochodu przy hamowaniu oraz inne zachowanie w poślizgu i starcie. W zeszłym roku jeszcze myślałem, że jazda na śniegu/lodzie jest niebezpieczna bez ABS. Pierwszy raz wyciągnąłem bezpiecznik w ostatni piątek, wczoraj wieczorem znowu wyciągnąłem; całkiem inna jazda. Teraz ślizganie będzie zawsze bez bezpiecznika. Szkoda, że mam Tiptronica... inaczej ręczny by nie odpoczywał.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja jestem w Krakowie ;( Wczoraj trochę ponad 2 godziny jeździłem po Ustroniu/Cisownicy/Lesznej z wyciągniętym bezpiecznikiem, dużo lepsze czucie samochodu
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
Przed chwilą znowu, chyba weekend w Ustroniu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemian kiedy rezasz Quattro?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
Trzeba było wpaść na kawę- [ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
Może trochę "pocieszę": z 4 lata temu jak byłem w Sądzie Grodzkim (stary pryk zjechał na mój pas, strzeliliśmy się lusterkami i zaczął uciekać), sędzia powiedział, że gdybym to ja był winien to nie ja bym gonił kierującego Renault Thalia. W Krakowie zniknęła mi z dachu antena od CB. Chyba po tygodniu znalazłem na allegro taką używaną, sprzedający z Krakowa. Zgłosiłem Policji, w opisie podałem, że w podstawce pod gumą był pęknięty magnes, oraz wokół niego opiłki metalu po piłowaniu podstawki (jak chciałem wyrównać krawędź pilnikiem, aby nie targała gumy). Po jakimś czasie przyszło do mnie pismo, że nic się nie udało... Podszedłem na ul. Królewską i zapytałem czy sprawdzali sprzedającego. Odpowiedź była, że na pewno nikt nie pojechał sprawdzać bo wartość anteny jest za niska.- [Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
Granatowy (raczej nie czarny ) sedan B5 na SJZ w Ustroniu koło 15- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to nawet moja tyle nie pali :gwizdanie: Ale Twoje ślizganie i tak więcej kosztuje Całkiem fajnie bez ABS'u, prędkość trzeba odczuć albo z obrotów poznać, bo prędkościomierz cały czas wskazuje 0. Hamowanie na rozjeżdżonym śniegu - krótsze niż z ABS'em, kiedyś już o tym czytałem i zastanawiałem się czy to prawda Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że poślizgi w patelniach były ciut inne, zwłaszcza na kostkowanej patelni. Skrzynia też jakby inaczej pracowała. Wkurwiające są zegary, z nich to jest choinka- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jadę sprawdzić- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bezpiecznik od ABS'u jest razem z ESP i innymi systemami? Na pozycji 7 widzę: Elektronisches Stabilitatprogramm??- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Średnia z dzisiejszej zabawy prawie 23L :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Z 3 albo 4 lata temu Octavią 4x4 przyjebałem bokiem w krawężnik, auto zabrała laweta :gwizdanie: Do wiosny masz czas na treningi, z wymianą chyba się nie pali- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja tam jestem zadowolony po virusie u Rogala. Na hamowni nie byłem, podobno tipa hamować nie można. Powinienem mieć około 200km, nm nie pamiętam.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://allegro.pl/item875870675_d1s_philips_osram_nowe_oryginalne_zarniki_xenon.html http://allegro.pl/item863930603_xenon_xenony_zarnik_d1s_d2s_d2r_philips_oryginal.html http://allegro.pl/item871554410_oryginal_xenon_d1s_osram_philips_35w_d1s_w_wa.html http://allegro.pl/item872562001_xenon_d1s_philips_dostawa_gratis_wawa_oryginalne.html Czy ktoś się na tym zna? Nie chcę kupić podróby ;( http://www.asb.auto-mat.com.pl/- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Miejsce jest mi dobrze znane i lubiane :> 470zł dałem za wymianę oleju, uszczelki i filtra w skrzyni. Wydaje mi się, że bardziej gładko zmienia, ale przejechałem tylko z 8 km, w tym 6 w korku :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale z czy bez odpowietrznika? hmm jakas podpowiedz ? ... bo nie czaje .. Dzyndzel po lewej zaraz za srebrnym pierścieniem przy wlewie trzeba odciągnąć, Siemiania nie pytaj co z nim robi :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale z czy bez odpowietrznika?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chyba nie lejesz do pełna pod korek, ja tyle robiłem jak nie lałem z odpowietrznika. Najmniej na pełnym baku z odpowietrznika zrobiłem około 350km i musiałem jechać na stacje bo miałem tylko opary :gwizdanie: Z odpowietrznika wchodzi dodatkowe 8-9l, raz nalałem ponad 69 na Shellu w Świętoszówce. - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.