Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MARiOLiNi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MARiOLiNi

  1. A ja jeszcze nie wiem czy jadę :>
  2. Dzięki za spota! Wesołych Świąt dla tych co nie byli i w Nowym Roku ognia w kroku
  3. Wczoraj patrzyłem na listę i się śmiałem, że w tym roku Ci termin pasuje
  4. http://www.youtube.com/profile?user=charliejames1975#p/u/25/Pw_ZR86hNQI to jest rajdówka :gwizdanie:
  5. Wczoraj widziałem jakiegoś starego Forda, lewe tylne koło było prawie tak samo. W piątek w Wiśle, A4 B5 srebrny avant czteroślad. Takie przypadki dopuszcza się do ruchu?
  6. 1: Patelnia w dwie strony OK + dobra widoczność 2: Patelnia w dwie strony OK + dobra widoczność 3: Patelnia (główna droga na znaku) i długi zakręt (podporządkowana) pod górę OK, z góry różnie + słaba widoczność (przydałby się ktoś z CB z drugiej strony co by zapodał info czy można porządnie dołożyć do pieca) Nagrania z zeszłej zimy: http://www.youtube.com/watch?v=SGT4Nme3HIk http://www.youtube.com/watch?v=5Y4x7eAYQqU
  7. Wezmę aparat więc zrobię kilka fotek ciekawych miejsc (bez auta ) Niestety Q hamuje jak każde inne, może tylko większa stabilność przy hamowaniu.
  8. jedna patelnia pod Równicą mi w tym roku wyjątkowo dobrze wychodzi z górki; wieczorem znowu jadę
  9. Kiedyś na tym forum czytałem, że w R8 jest to co innego niż haldex i że jest to sprzęgło wiskotyczne. I o ile się nie mylę, w R8 nie rozdzieli tak napędu przód/tył jak haldex. Różnice, które odczułem na drodze: -octavia łatwiej traciła przyczepność w zakrętach i przy ruszaniu (ruszanie z włączonym ESP to już wolę nie mówić) -a4 nigdy nie miałem problemu po zatrzymaniu się ruszyć dalej pod górę na śniegu, chyba, że śniegu było za dużo pod czy też przed samochodem; octavią w ogóle raz nie ruszyłem na ubitym śniegu (goniła tylko prawo-lewo) -a4 łatwiej przewidzieć i kontrolować w poślizgu Następny AWD będzie STI 04 albo EVO IX.
  10. NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE MARKI SAMOCHODÓW: 1. VOLKSWAGEN PASSAT http://www.policja.pl/portal.php?serwis=pol&dzial=4&id=187&poz=2 Haldex na pewno jest w R8?
  11. Po przeczytaniu tego od razu zacząłem sprawdzać jak jest faktycznie. I przyznaję rację, ale mogę przysiąc, że już czytałem artykuł jak się cieszyli, że S3 8P ma silnik wzdłuż i prawdziwe Q.
  12. czemu? Schodzimy trochę z tematu, ale chciałbym ostatecznie wyjaśnić temat 4Motion. Bo między Q a haldexem jest przepaść, więc pewnie postanowili posadzić silnik wzdłuż. Sam wiem jak działa haldex, wcześniej miałem Octavie 4x4.
  13. S3 8L mimo napisów quattro to i tak haldex S3 8P to już quattro Jeśli chodzi o golfa, to znajomy ma VI i wczoraj mi mówił, że jest na haldexie, ale skrócili czas dołączania tyłu.
  14. Chciałbym się upewnić jakie mam sprężyny w A4, a dokładnie ile -mm. Wiem tylko, że mam czerwone progresywne H&R. http://www.h-r.com/bin/katalog/Audi%2004-2009.pdf Jeśli dobrze widzę, według tej listy do mojej A4 są tylko -45mm. Czy ktoś może to potwierdzić, że tylko takie mogą być z H&R?
  15. Znajomy miał S3 w starej budzie, był zachwycony. W zeszłym roku przejechał się po Ustrońskich patelniach WRX'em (chyba 2002), dłubanym przez 4turbo i stwierdził, że S3 to samochód dla bab.
  16. A ja proponuję przeczytać OWU AC Waszego TU, a dokładniej to wyłączenia ubezpieczenia. Pewnie niektórzy się zdziwią jak zobaczą, że wyłączeniem może być wandalizm (np. kibice po meczu).
  17. Stereotyp, że Polak złodziej pójdzie dalej w świat. Świat będzie się z nas śmiał, że daliśmy coś takiego za***rdolić.
  18. Ja też się pochwalę -rano nie odpaliłem -jak tylko wróciłem do Ustronia zaraz jechałem pod Lidla na parking i bączki dookoła lampy -potem odwiozłem dziewczynę do domu, nie było , ;( -ale znowu był parking pod Lidlem i patelnie na Równicę Jak jest twardo to można się ślizgać, ale jak świeży nie ubity śnieg to pier**lę taką jazdę. Wojtekce będę jutro do południa, nie sprzedaj go

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.