Treść opublikowana przez MARiOLiNi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Też potrafię Myślę, że się w zimie przejemy na Salmopol
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a jak klocki ? Na zimno jak zwykłe ATE. Kilka lekkich hamowań i czuć, że siła rośnie, ale do ich optymalnej temperatury jeszcze nie było okazji rozgrzać. Jak będzie trochę czasu to się przejadę starym odcinkiem Rajdu Wisły (Górki) i dobrze rozgrzeję. W zeszłym roku przez lato po tym odcinku jak wjechałem do Ustronia to pedał był miękki i ledwo hamowało, kilka km przejechałem spokojnie przez Ustroń do domu i pod domem jeszcze lekki dymek leciał z hamulców
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piotrek miałeś rację, otworzyłem busa śrubokrętem :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
I wtedy fotka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Znalazłem chwilę czasu i wrzucam zdjęcia z targów Eurobike
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czyli ta jest ok: http://allegro.pl/item732045590_audi_a3_a4_a5_a6_q7_q5_nowa_kierownica_multifunkc.html#gallery a ta jest be: http://allegro.pl/item726985720_audi_a3_a4_a6_a8_q7_kierownica_skora_idealna.html#gallery
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chyba zaryzykuję i bez sprawdzania zamówię kierownicę, tempomat i obudowę. Kierownica najprawdopodobniej będzie ta: http://allegro.pl/item733698941_kierownica_s_line_a3_a4_cabrio_s5_a6_s6_q7_a8_q5.html#gallery
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ETKA pokazuje jakie są moduły i co który ma?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czy ktoś wie jak wygląda zmiana kiery w Q7 na wielofunkcyjną i montaż tempomatu? W tej chwili jest zwykła 3ramienna z łopatkami. Czy do zabiegu będzie potrzebny inny moduł i taśma?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Miałem nawiercane Zimmermany, pokrzywiły się po niecałych 10kkm. Po zdemontowaniu było widać, że "dziurki" na wewnętrznych stronach są zapchane. _________________________________________________ Przed chwilą wróciłem z targów Eurobike, po weekendzie wrzucę kilka fajnych zdjęć :> bo jutro idę na wesele :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.youtube.com/watch?v=m63lGfaJiXc
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o Ty... :evil: Ładnie to mało powiedziane. Modzio jedzie... :kox: słabo Ci to jedzie bo na Ustroń mi nie mogłeś odjechać :gwizdanie: a tam tylko 74kw i prawie 300 nakręcone
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gdybym miał zaciski to bym sam montował. Szwajcarom się pojebało i dali mi komplet 312 i 345. Tarcze Delphi i klocki ATE miałem na Allegro za 700zł, w Klubie oddam taniej.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zrób lepiej na 345, mam tarcze i klocki do sprzedania przy 345 podobno jeszcze 17 wchodzi w zeszłym roku jak miałem red stuffy :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja niestety byłem tylko chwilę, szybko zjadłem i wracałem, następnym razem już pewnie będę A4
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
moja V6 od poniedziałku stoi za domem, A4 1,9 pojedzie w stronę Katowic, Q7 w W-wie, a bus u Wojtka więc jeśli przyjadę to tylko na Yetim
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przed chwilą przejeżdżałem przed galerią
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
BB
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Teraz wymienię tylko G71, chyba w kilku 100 się zmieszczę. W najbliższych dniach auto zostawiam w ASO, niech kombinują co się dzieje, że poducha zapala się zawsze po 10 minutach. Jak nie podadzą kosmicznej ceny to niech G71 jeszcze wymienią. Nie wiesz Proton czy mogę tak jeździć?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja się pochwalę. Wczoraj w Świętoszówce nalałem ponad 71L, pokazywało, że zrobię jeszcze 20km na baku. Zazwyczaj jak pokazuje 10km (raz nawet było 0km) to leję pod korek i wchodzi 69L z odpowietrznika. Zapłaciłem , odpalam, reset FISu, pedał w podłogę, a auto ledwo przyśpiesza zgasiłem, odpaliłem i było OK. Dzisiaj od rana ten sam problem, tylko gaszenie/odpalanie nie pomaga. Podpiąłem VAGa i coś tam wyszło: http://gregorio.home.pl/mariolini/A4_1.pdf Ło co chodzi?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czysta przyjemność. W maratonach startowałem 2 razy, tylko dla próby. W górach prawie żadnych samochodów, inne powietrze i dźwięki, inna kultura na szlakach, krajobraz... Jak się przełamiesz, dasz znać, to się dogadamy i wyskoczymy na rower.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ALL MARiOLiNi to ty taki wytrawny MTB .... ile kilosów wyszło?... trasa ładna... ja w końcu muszę też nabrać formy na rowerek bo już uciekła ;/ Dokładnie nie wiem ile km bo magnesu na szprychę z poprzedniego roweru nie mogę znaleźć, powinno być koło 40km. Najlepszy odcinek był Stożek-Kubalonka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja dzisiaj zrobiłem trasę na nowym-wczoraj złożonym rowerze: Ustroń Centrum->Mała i Wielka Czantoria->Soszów->Mały i Wielki Stożek->Kiczory->Kubalonka->zamkniętą drogą do Wisły Głębiec->Ustroń Centrum ... no i przed chwilą wróciłem z TKB, tam szaszłyk i żeBRACKIE, kluczyki dałem dziewczynie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na najbliższym spociku powinienem się już pojawić i zakurzyć Protonowi umytą furę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzisiaj raczej nie uda mi się wpaść ;( A teraz prośba dla właścicieli RNS-E. Czy ktoś ma płytę DVD1, z mapą Włoch?